Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Bowers ve Wilkins P9 kulaklıklar kulağa tanrısal bir ses verir ve bir audiophile Lightning kablosuyla birlikte gelir

Bowers ve Wilkins P9 kulaklıklar kulağa tanrısal bir ses verir ve bir audiophile Lightning kablosuyla birlikte gelir

Biz çok etkilendikEn iyi kablosuz kulaklığımız olarak hemen kurduğumuz Bowers ve Wilkins P7 Wireless. Bununla birlikte, kablolu kulaklıkların neredeyse tamamı Bluetooth kardeşlerinden daha iyi ses çıkarır, bu nedenle P7'nin daha pahalı, kablolu ağabeyinin kesinlikle bayıltmasını beklersiniz.

Ve tahmin et ne oldu? B&W P9 SIgnature gerçekten işe yarar. 700 sterlinlik bir kuruşta olsa da, belki de bu beklenebilir. Puro renginde deri ve sert, dayanıklı alüminyumdan zevkli bir vizyon olan P9, siyah-beyaz kulaklıkların nasıl üretildiğini yeniden canlandırmak için P7 ve P5'in bir gelişimi değil.

Bowers & Wilkins PX7 incelemesi

Önceki Bowers kutularına göre en belirgin ses artışı, başınızın ve kulaklarınızın şeklini daha iyi takip edebilmek için hafif bir eğimde konumlandırılan gelişmiş bir sürücüden geliyor. Bose, son zamanlardaki mükemmel QC35 kulaklıklarıyla benzer bir şey yaptı.


Konumlandırma, kulaklıkların verdiği olağan 'kafanda oğlum' deneyiminden ziyade önünüzden gelen ses alanıyla, biraz daha yüksek kaliteli hoparlörleri dinlemeye benzeyen bir ses vermeye yardımcı olur. Son 24 saattir bir çiftim var ve hatta MP3 ile, doğrudan bir telefondan, dijital müziğe gerçekçi, sıcak bir ses verme konusunda gerçekten mükemmel bir iş çıkarıyorlar. Bununla birlikte, bir kulaklık DAC aracılığıyla CD kalitesinde müzik performansları sansasyonel olmaktan biraz daha kısadır.

Sesi bu nadir seviyelere yükseltmek sadece ana bileşeni daha iyi hale getirme meselesi değildir. Sürücü muhafazası ve kafa bandı ve kulaklıkların söz konusu kafa bandına bağlanma biçimi de herhangi bir renklenmeyi veya bozulmayı önlemek için yeniden tasarlandı.


Kulaklıklar, B & W'nin normal yumuşak deri ve hafızalı köpük karışımıdır, kafa bandı ise 'genellikle pahalı el çantalarında bulunan' çapraz taranmış saffiano derisini kullanır. Böyle şeyleri bilmesek de. Çünkü biz erkeğiz.


P9 ayrıca daha kolay ulaşım için katlanır - bu şeylerin ağırlığı göz önüne alındığında, yine de tam olarak kot pantolon cebinize kaydırmayacaksınız.

3,5 ve 6,3 mm jak kablo seçenekleriyle birlikte gelir. Yeni bir iPhone mu satın aldınız? Şu anda Apple'ın dongle'ına takılı kaldınız, ancak 2017'de bir P9 satın alan ve satın alma işlemini kaydeden herkes uygun kalitede ücretsiz bir Lightning kablosu alacak.

B & W Kıdemli Ürün Müdürü Andy Kerr: 'Apple'ın kulaklık soketiyle ne yaptığını ve ayrıca sağladığı adaptörün ne kadar iyi olduğunu görmeyi bekliyorduk. Bu dongle'ın maliyeti ne kadar iyi olsa da, gerçekten bu kulaklıklar için uygun bir kalitede olmadığını hissettik. '

P9 Signature, Bowers ve Wilkins'in 50. yıl dönümünü kutlamak için yapılmıştır. Aynı ekip tarafından havalı 800 D3 hoparlörünün arkasında yapıldı.


B & W'nin web sitesinden 699,99 £