Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: Dambılların Rolls Royce'u

Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: Dambılların Rolls Royce'u

Bowflex Selecttech 1090i Ayarlanabilir Dambıl fiyatları Amazon Türkiye

Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi TL;DR: Evinizde yalnızca bir ev ağırlığını barındırabiliyorsanız, onu Bowflex Selecttech 1090i ayarlanabilir dambıl yapın. Çok yönlüdür, sağlamdır ve çok az yer kaplar.

Bowflex SelectTech Dumbbells'ın büyük bir kültü var ve biz BÜYÜK demek istiyoruz. Onları kullanan insanlarda olduğu gibi bazen muazzamdır. Küçük harika. Gittikçe daha fazla insan hayatlarının şeklini almaya ve en sevdikleri sosyal medya yıldızlarından bazılarını takip etmeye çalıştıkça, Birleşik Krallık'ta şaşırtıcı bir oranda yeni spor salonları ortaya çıkıyor.sağlıklı kilo vermeEden'ekatı mutluluk.

Ancak spor salonu üyelikleri pahalı olabilir ve bazı insanlar herkesin homurdanmasını sevmez. Bu kalabalığa hizmet etmek için, kullanıcıların nakit paralarını bir alışveriş merkezi kurmaya yönlendirmelerine olanak tanıyan, giderek artan sayıda mükemmel ürün var.evde spor salonu.

Meskende bir fitness alanı yaratma ve spor salonunun kapsamlı bir yayılımını sıraya koyma düşüncesi söz konusu olduğunda, alan neredeyse her zaman birinci sınıftır.en iyi halteriçimizdeki konak sahipleri dışında herkes için gerçekçi değildir. Bu incelemenin konusu olan Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl gibi Bowflex'in ayarlanabilir ağırlıklarının devreye girdiği yer burasıdır.Bowflex SelectTech 840 Ayarlanabilir Kettlebellve şaşırtıcıCurl Bar ile Bowflex SelectTech 2080 Halter.


Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl, şimdi seçili üçüncü taraf satıcılardan satın alınabilir. Bununla birlikte, kaliteli ana ağırlıklara olan talep göz önüne alındığında, genellikle stokta kalmazlar: özel ürünlerimizi kontrol ettiğinizden emin olun.En iyi Bowflex fırsatlarısık sık toparlayın.

Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: bunlar nedir?

Bowflex'in bu etli çanları, standart büyük bir dambıldan biraz daha büyük bir ayak izine sahip bir üründe 4 kg ila 41 kg arasında olağanüstü bir yayılım sunar.


ABD markası bu teknolojinin liderleri arasındadır ve SelectTech 1090i Dambılları, ağırlığın ucunda bulunan ve 2,5 kg'lık artışlarla kütleyi artıran veya azaltan bir kadranın basitçe döndürülmesiyle ayarlanan son derece kompakt bir pakette hızlı ağırlık değişimi sunar. .

Bowflex Selecttech 1090i Halter incelemesiBowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: Neyi kullanmaktan hoşlanırlar?

Kara büyü gibi gelebilir, ancak sistem aslında oldukça basittir. Bu döner kadran, toplam ağırlığı belirleyen bir dizi ince plakaya bağlanan küçük bir braketi döndürür.

Bu, yoğun bir egzersiz sırasında ağırlıkları hızlı bir şekilde değiştirmenin mümkün olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, değiştirme sırasında kullanılmayan ağırlık plakalarını mükemmel hizada tutan küçük plastik tepsinin yakınınızda olduğundan emin olmanız gerekecek.

Bu çok iyi bir sistemdir ve artan ağırlık plakaları, zamanla yükün kademeli olarak artmasıyla kas kütlesi oluşturmak isteyenler için mükemmeldir. Sonuçta, ciddi bir hacim eklemek isteyenler için 41 kg yeterli olmalıdır.


Bununla birlikte, ağırlık plakalarını plastik tutucuya yerleştirirken sıraya koymanın biraz alışmak gerektiğini ve halterin kendisinin görünümü, hissi ve uzunluğunun spor salonlarında bulduğunuz sağlam dambıllere aşina olan herkes için garip olacağını gördük. Zamanla alışırsın ama asla klasik metal/plastik ağırlık kadar kolay olmayacak. Ama diğer yandan, 6 veya daha fazla klasik metal/plastik ağırlığın yerini aldığı için…

Bowflex Selecttech 1090i Halter incelemesi

Bowflex standı (ayrı satılır) hayatı kolaylaştırır, ancak gerekli değildir

Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: aksesuarlar

Bowflex ayrıca, ağırlıkların saklanmasını ve ağır yüklü halterlerin değiştirilmesini omurga üzerinde biraz daha kolaylaştıran özel bir stand sunar, ancak bunlar olmadan kullanmak tamamen iyidir.

Plakaların etrafındaki dayanıklı plastik kalıp, kullanım sırasında ses çıkarmamalarını ve çarpmamalarını sağlar, bu da ortakları ve ev arkadaşlarını memnun edecektir; avuç içi kalın kauçuk kavrama, fitness merkezlerinde bulduğunuz tırtıllı hayvanlara göre çok daha kolaydır.

Bowflex Selecttech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi


Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: egzersiz performansı

Yapı kalitesinin genel olarak mükemmel olmasına rağmen, braket ve dönen bilezik mekanizması kırılabileceğinden, bu sistem etrafa savrulmaya veya sert yüzeylere düşürülmeye pek sıcak bakmaz.

Kaldırmak istiyorsanız bu bir sorun olabileceğinden, daha ciddi kaldırıcılar için bu akılda tutulmalıdır.Gerçektenörneğin bir bench press sırasında büyük. Bu senaryoda, ilerlemeyi sağlamaya yardımcı olan son bir test temsilcisi normalde ağırlıkları düşürmenizi gerektirebilir. Bowflex sistemi ile bu tavsiye edilmez.

Bowflex Selecttech 1090i Halter incelemesi

Döner yaka, ağırlığı hızlı ve kolay bir şekilde seçer

Bowflex Selecttech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: karar

Bu kötü çocuklar açıkça pahalı. Bir çift daha geleneksel dambıl sizi maliyetlerinin sadece bir kısmını geri almakla kalmayacak, Bodymax ve Men's Fitness gibi daha ucuz olan oldukça benzer 'modüler' rakipler bile var.

Bununla birlikte, mükemmel yapı kalitesi ve bu seçilebilir halterin 41 kg'lık baş döndürücü yüksekliklere kadar gidebildiği gerçeği, kondisyonunuz hakkında teknolojik olmak istiyorsanız, dışarı çıkmayı düşünmeye değer olduğu anlamına gelir.

Bowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: ayrıca düşünün

Daha küçük olabilir ve çalışması biraz daha hantal olabilir, ancakPowerBlock Sport 2.4 Ayarlanabilir Dambılfiyatı göz önüne alındığında hala bir alternatif olarak düşünülmeye değer: Temelde Bowflex SelectTech 1090i'nin fiyatının yarısı ve hatta o kadar para için bir çift dambıl bile alıyorsunuz.

Düşük maliyetli bir seçenek olarak,Erkek Sağlığı Ayarlanabilir Dambılmükemmeldir ve plastik kabukların izin verdiğinden çok daha fazla suistimale dayanabilir. Aylarca yoğun kullanımdan sonra bile, hala güçlüler ve bir kez olsun bir ritmi kaçırmadılar. Hatta burada ikisinin daha uzun bir karşılaştırmasına sahibiz:Bowflex Selecttech vs Erkek Sağlığı Ayarlanabilir Dambıl.

Ve son olarak,MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir DambılBowflex SelectTech 1090i ile hemen hemen aynı egzersiz deneyimini sunuyor, ancak daha ucuz, çok daha ucuz. Git ve tam incelememize göz atın.

Fiyatlar - Bowflex Selecttech 1090i Ayarlanabilir Dambıl:▼