Close

Bowflex Selecttech 1090i dambıl incelemesi: dambıl Rolls Royce

Bowflex SelectTech Dumbbells fırsatları

Bowflex Selecttech Dumbbell'lerin büyük bir kültleri var ve biz BÜYÜK demek istiyoruz. Onları kullanan insanlarda olduğu gibi bazen çok büyük. Küçük harika. Gittikçe daha fazla insan hayatlarının şekline girmeye ve tercih ettikleri sosyal medya yıldızlarından bazılarını yol boyunca takip etmeye çalıştıkça, Birleşik Krallık'ta şaşırtıcı bir hızla yeni spor salonları ortaya çıkıyor.sağlıklı kilo kaybıcennetinezorlu mutluluk.


Ancak spor salonu üyelikleri pahalı olabilir ve bazı insanlar tüm halkın homurdanmasını sevmez. Bu kalabalığa hizmet etmek için, kullanıcıların nakitlerini birev spor salonu.

Mesele mesken içinde bir fitness alanı oluşturmak ve kapsamlı bir yayılımı sıraya koymak söz konusu olduğunda, alan neredeyse her zaman bir avantajdıren iyi dambılaramızdaki konak sahipleri dışında herkes için gerçekçi değil. Bowflex Selecttech 1090i ayarlanabilir ağırlıklar işte burada devreye girer ...

Bowflex Selecttech Dumbbells: Nedir?

Bowflex'in bu etli çanları, standart bir büyük dambıldan biraz daha büyük bir ayak izine sahip bir üründe 4 kg ila 41 kg arasında olağanüstü bir yayılma sunar.

ABD markası bu teknolojinin liderleri arasındadır ve Selecttech 1090I Dumbbells, ağırlığın sonunda bulunan bir kadranı döndürerek ayarlanan son derece kompakt bir pakette hızlı ağırlık değişimi sunar, bu da kütleyi 2,5 kg'lık artışlarla artırır veya azaltır .


Bowflex Selecttech Dumbbells: Ne kullanmaktan hoşlanırlar?

Bowflex Selecttech 1090i Dumbbells incelemesi

Bowflex'in seçilebilir ağırlıkları ile kazançlara doğru kıvrılma


Kara büyü gibi gelebilir ama sistem aslında oldukça basit. Bu dönen kadran, toplam ağırlığı belirleyen bir dizi sıska plakaya bağlanan küçük bir braketi döndürüyor.

Bu, yoğun bir egzersiz sırasında ağırlıkları hızla değiştirmenin mümkün olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, kullanılmayan ağırlık plakalarını mükemmel bir hizada tutan küçük plastik tepsinin değiştirme sırasında yakınlarda olmasını sağlamanız gerekecektir.


Bu çok iyi bir sistemdir ve artımlı ağırlık plakaları, zamanla kademeli yük artışı ile kas kütlesi oluşturmak isteyenler için mükemmeldir. Sonuçta, 41kg, ciddi hacim eklemek isteyenler için bol olmalıdır.

Bununla birlikte, ağırlık plakalarını plastik tutucuya geri döndürürken sıraya koymanın biraz alışması gerektiğini ve halterin görünüşünün, hissinin ve uzunluğunun spor salonlarında bulduğunuz katı halterlere aşina olan herkes için tuhaf olacağını gördük. Zaman verildiğinde buna alışırsın ama bu asla klasik metal / plastik ağırlık kadar kolay olmayacak. Ama öte yandan, 6 veya daha fazla klasik metal / plastik ağırlığın yerini alması nedeniyle ...

Bowflex Selecttech 1090i Dumbbells incelemesi

Bowflex standı (ayrı satılır) hayatı kolaylaştırır ancak gerekli değildir


Bowflex ayrıca özel bir stand sunarBu, ağırlıkların depolanmasını ve ağır yüklü halterlerin değiştirilmesini omurgada biraz daha kolaylaştırır, ancak bunlar olmadan da mükemmel şekilde kullanılabilirler.

Plakaların etrafındaki dayanıklı plastik kalıp, kullanım sırasında çatırdama ve çarpmamalarını sağlar, bu da ortakları ve ev arkadaşlarını memnun eder, oynak lastikli kavrama avuç içlerinde fitness merkezlerinde bulduğunuz tırtıklı hayvanlara göre çok daha kolaydır.

Bowflex Selecttech 1090i Dumbbells incelemesi

En küçük alanlarda bile kompakt ve kullanımı kolay

Yapı kalitesinin genel olarak mükemmel olmasına rağmen, braket ve dönen bilezik mekanizması kırılabileceğinden, bu sistem sert yüzeylerin etrafına fırlatılmaya veya düşürülmeye karşı çok nazik davranmaz.

Kaldırmak istiyorsanız bir sorun olabileceğinden, bu daha ciddi kaldırıcılar için akılda tutulmaya değerdir.Gerçekten miÖrneğin bir bench press sırasında büyük. Bu senaryoda, ilerlemeyi sağlamaya yardımcı olan son bir test temsilcisi normalde ağırlıkları bırakmanızı gerektirebilir. Bowflex sistemi için bu tavsiye edilemez.

Bowflex Selecttech Dumbbells: Karar

Bowflex Selecttech 1090i Dumbbells incelemesi

Dönen bilezik, ağırlığı hızlı ve kolay bir şekilde seçer

Bu kötü çocuklar açıkça pahalı. Bir çift daha geleneksel dambıl sizi maliyetlerinin sadece bir kısmını geri getirmekle kalmaz, aynı zamanda Bodymax ve Men's Fitness gibi daha ucuz olan oldukça benzer 'modüler' rakipler bile vardır.

Bununla birlikte, mükemmel yapı kalitesi ve bu seçilebilir halterin 41kg'lık yüksek yüksekliklere kadar gidebilmesi gerçeği, zindeliğiniz hakkında teknolojik bilgi edinmek istiyorsanız, ateşlemeyi düşünmeye değer anlamına gelir.