Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi: yeni ev jimnastiği elyaf ağırlığınız

Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi: yeni ev jimnastiği elyaf ağırlığınız

Ev spor salonunuzu hazırlamayı mı düşünüyorsunuz? Bowflex SelectTech 840 kettlebell, alışveriş listenizin en üstünde olmalıdır. AyarlanabilirKettlebellsküçük alanlar için mükemmeldir ve hepsi olmasa da çoğu direnç eğitimi meraklıları için yeterince çok yönlüdür.

Ayarlanabilir kettlebell'ler rahatlığı ve çok yönlülüğü birleştirir, ayrıca ilerleme eğrinize ayak uydurmak için birden fazla bireysel kettlebell satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Tıpkı mükemmel durumda olduğu gibiBowflex Selecttech 1090i dambıl, ağırlığı ayarlamak için hafif sert bir kadran kullanılır, böylece kullandığınız ağırlıkların miktarını setten ayara herhangi bir sorun olmadan değiştirebilirsiniz.

• Bowflex SelectTech 840 kettlebell'i Fitness Superstore'dan satın alın

Neyse ki, dış sert plastik kabuk Bowflex SelectTech 840 kettlebell'i ucuz veya dayanıksız hissettirmiyor, ancak oldukça hantal hale getiriyor. İki elle egzersiz yaparken daha büyük form faktörü büyük bir sorun değildir, ancak örneğin, su ısıtıcısı için Bowflex'i kullanırken daha az ideal olabilir.


Bowflex SelectTech 840 kettlebell'in ayarlanabilir doğası nedeniyle, alışması biraz zaman alan açık bir alt yapıya sahiptir. Plakalar alttan açığa çıkar ve bu da kişinin herhangi bir noktada kettlebell salınımı yaparak uçabileceklerini hissettirebilir. Yine de büyük olasılıkla olmayacaklar ve çanın içindeki plakalar biraz çınlasa da, kilit tarafından güvenli bir şekilde tutulduğunu da hissediyorlar.

Günümüzün en iyi Bowflex SelectTech 840 kettlebell fırsatları Bowflex SelectTech 840 ... Bowflex149,99 GörünümBowflex SelectTech 840 -... Amazon Prime 179,99 $ İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi


Bowflex SelectTech 840 kettlebell iki elle yapılan egzersizler için en iyi sonucu verir

(Resim kredisi: Bowflex)

Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi: nasıl çalışır?

Bowflex SelectTech 840 kettlebell, temelde bir kulplu plastik çana yerleştirilmiş ağırlık plakaları yığınıdır. Kettlebell'in ağırlığı, üstteki mekanik kadran kullanılarak ayarlanabilir. Tamamen mekanik olması nedeniyle, ayarlanması için bir miktar kavrama gücü gerektirir ve kadranın - kolun altına - yerleştirilmesi de pek yardımcı olmaz.


Egzersizler arasında Bowflex SelectTech 840 kettlebell kutu içinde gelen plastik tepsi üzerinde tutulmalıdır. Tepsi ve kettlebell mükemmel uyum sağlar ve kullanılmayan ağırlık plakaları tepsi üzerine oturabilir, böylece sadece dairenin etrafına dağılmazlar.

Bowflex SelectTech 840 kettlebell'in mevcut ağırlık aralığı: 3.5, 5.5, 9, 11, 16 ve 18 kg, çok çeşitli egzersizler için fazlasıyla yeterli. Bowflex SelectTech 840 kettlebell'in boyutları G22,4 x D17,8 x Y31,8 cm'dir.

Bowflex SelectTech 840 kettlebell'in en büyük cazibesi yerden tasarruf sağlamaktır, çünkü bununla yüzleşelim, hiç kimsenin meskeninde altı farklı kettlebell barındıracak özel bir alanı yoktur. Biraz daha büyük bir kettlebell için yer bulmak kesinlikle daha kolay bir iş gibi geliyor.

  • Yeni başlayanlar için en iyi kettlebell egzersizi: uyum sağlamak için ihtiyacınız olan her şey
  • Kettlebell tam vücut egzersizikarın kasları, bacaklar, kalçalar ve kollar için en iyi kettlebell egzersizleri ile
  • Bir Master Trainer tarafından yapılan bu tam vücut kettlebell egzersizi yağları parçalayacak ve kas yapacaktır

Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi


Bowflex SelectTech 840 kettlebell, küçük egzersiz alanlarına sahip kişiler için cennettir

(Resim kredisi: Bowflex)

Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi: ergonomi

Bowflex SelectTech 840 kettlebell'i antrenmanlar arasında saklamak daha uygun olabilir, ancak standart dökme demir kettlebell'lerden daha büyük olduğu için çalışmak biraz daha zahmetlidir.

Bowflex SelectTech 840 kettlebell iki elle yapılan egzersizler için tasarlanmış gibi hissettiriyor, sapın çevresi bile daha büyük ve iki eli daha kolay barındırmak için daha uzun geliyor. Kettlebell ile Rus kıvrımları yapmak, hızla gövdenizi bükerken dizlerinizden kaçmaya çalışma oyununa dönüşür.

Çoğu egzersiz için Bowflex SelectTech 840 kettlebell'in büyüklüğü bir sorun oluşturmaz. En popüler kettlebell egzersizlerinin çoğu sorunsuz bir şekilde yapılabilir ve kettlebell'in altı bile rahatsız edici değildir.

Bunu söylerken kendimi Bowflex SelectTech 840 kettlebell'i başımın üzerine kaldırmaktan kaçınırken buldum. Kettlebell kazaklar sırasında yüzüme 15 kilogramlık ağırlık plakaları düşürme düşüncesi çekici görünmüyordu, hatta bunun olmayacağını bildiğimi bile düşündüm.

Bu sorunun üstesinden gelmenin bir yolu, kettlebell'i yanlardan tutmaktır, böylece en üst pozisyondayken yatay olur. Başka bir çözüm de tutamağı sıkıca tutmak ve kettlebell'i hareket ettirirken sizden uzak tutmak olabilir.

Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi

Ekstra zorlu bir egzersiz için ikiye katlayın

(Resim kredisi: Bowflex)

Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesi: Karar

Eksikliklerine rağmen, Bowflex SelectTech 840 kettlebell'in evin etrafında olması güzeldi. Kettlebell'in yerden tasarruf sağlayan doğası nedeniyle, oturma odasında dışarıda bırakıldı ve bu nedenle bana geri dönüp onunla daha sık çalışmamı hatırlattı.

Mutlak bir göze batan şey olmaması, onu açıkça görmeme yardımcı oldu. Çok uzak olmayan bir yerde bir duvara yakın oturabilir, bu yüzden sadece onu geri almak için bile bir çaba gibi hisseder, ancak gerekmediğinde yoldan çekilir.

Farklı ağırlıklar arasında geçiş yapmak kolaydı ve ağırlıklar arasında gerçekten geçiş yapabileceğiniz gerçeği de hoş bir düşünceydi. Son kettlebell salıncakları biraz fazla hissettirdiğinde, Bowflex SelectTech 840 kettlebell'i beşiğe geri koyabilir, kadranı çevirebilir ve yükü hafifletebilirdim.

Benim gibi nispeten uzun bir kişi için bile, Bowflex SelectTech 840 kettlebell bazen hantal ve özellikle de çalışırkenkettlebell abs egzersizleri. Dünyanın sonu değil, ancak plastik kabuk biraz daha kompakt olsaydı, bu kesinlikle kullanıcı deneyimini yükseltmeye yardımcı olur.

Bowflex SelectTech 840 kettlebell'in ağırlık plakaları, etrafta sallandığında biraz çıngırdıyor, bu da alarma neden olmak için yeterli değil, ancak zilin altı açık olduğundan, bazı insanları yeni 8k TV'lerinin önünde kettlebell salınımı yapmaktan rahatsız edebilir .

Yararları buradaki olumsuzluklardan ağır basmaktadır ve ev spor salonunuzu yükseltmeyi veya geliştirmeyi düşünüyorsanız, özellikle ortalama olarak daha ucuza satın alabileceğiniz ABD'de iseniz, kesinlikle Bowflex SelectTech 840 kettlebell'i düşünün.

Bowflex SelectTech 840'ın günümüzün en iyi kettlebell fırsatları ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünJAXJOX KettlebellConnect 2.0JaxJox KettlebellConnectelma229,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz