Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Braun Sakal Düzeltici 7 incelemesi: küçük, şık ve güçlü

Braun Sakal Düzeltici 7 incelemesi: küçük, şık ve güçlü

Braun Sakal Düzeltici 7 fırsatları Braun 10'u 1 Arada Hepsi Bir Arada... Amazon 166 $ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Braun Sakal Düzeltici 7 İnceleme

Braun Sakal Düzeltici 7 bir cümleyle inceleme: güçlü, hafif ve paketleme çeşitli sakal uzunlukları için bolca ayarlanabilirlik ancak fiyat göz önüne alındığında plastik yapı zayıf


Bununla yüzleşelim, küresel bir salgın, karantina ve favori berberlerimiz ve kuaförlerimizin geçici olarak kapanmasıyla ne var ki, birçok kıllı insan düzgün bir saç kesme makinesi veya saç kesme makinesi satın almayı tercih etti.en iyi sakal düzelticive yüz fiskeleri, burun kılları, kulak tutamları üzerinde şehre gidin ve hatta bir tür saç modeli oluşturmaya çalışın.

Bu açıdan, Braun Sakal Düzeltici 7 mükemmel bir örnektir ve çeşitli işlerin üstesinden gelebilecek bir şey arıyorsanız dikkatinize değer. Güçlü metal bıçakları saçların arasında kayarken, çeşitli koruyucular 1 mm'den 20 mm'ye kadar uzunlukları yönetebilir; bu, kısa sırt ve yan görünüm veya ev yapımı bir solmaya gitmek için harikadır.

Kutu ayrıca ultra keskin çizgiler oluşturmak için hassas bir düzeltme başlığı, daha geleneksel bir yakın tıraş folyo başlığı ve düzelticiden sıkılırsanız ve kendinizi yunus balığı benzeri seviyelerde ıslak tıraş etmeye karar verirseniz ücretsiz bir Gillette Fusion 5 ProGlide tıraş makinesi içerir. pürüzsüzlük.

Ne yazık ki, yapı kalitesi, özellikle çelik kulplu güzelliğe kıyasla biraz ucuz hissediyor.Philips BT9000 prestiji, ancak bu, ünitenin hafif olduğu ve daha uzun tıraş seanslarında kullanımı kolay olduğu anlamına gelir.


Braun Sakal Düzeltici 7 incelemesi: yapı kalitesi

Braun Sakal Düzeltici 7 İnceleme

(İmaj kredisi: Braun)

Karamsar gri ve siyah iki tonlu boya işine rağmen Braun Beard Trimmer 7, inşaat referanslarıyla kimseyi kandırmıyor. Plastik, plastik ve daha fazla plastiktir (yani metal bıçaklara ulaşana kadar), ünitenin arkası tutuşu iyileştirmek için benekli bir etkiye sahiptir. Değil ve ıslak ellerle düşürmek hala oldukça kolay.


Bıçaklar keskindir ve körelmeden önce çok fazla düzeltmeye dayanacaklarını hissettirirken, kutudaki yağ eksikliği, temizledikten sonra onları yağlamanız gerekmediğini gösterir. Aslında, kutuda “ömür boyu keskin metal bıçak” ve kutu asla yalan söylemez, değil mi?

Düzelticinin kendisi 'tamamen yıkanabilir', yani bir musluk altında çalıştırabilirsiniz, ancak Braun tamamen su geçirmez olduğunu söylemekten emin değil, bu yüzden muhtemelen en iyisi onu duşa veya banyoya götürmeyin, ha.


Özel bir tasarım hatası, Lityum-iyon pili şarj etmek için sağlanan iki pimli fiştir - banyo tıraş prizleriyle kullanım için harikadır, ancak meyve suyunuzu her doldurmak istediğinizde bir adaptör aramak zorunda kalırsanız çok can sıkıcıdır. düzenli bir çıkış.

Dahası, bu iki pimli emiciler, şarjın ortasında banyo tıraş prizlerinden kolayca çıkma eğilimindedir. Bu test sırasında birkaç kez olan bir şey.

Braun Beard Trimmer 7 incelemesi: pil ömrü ve çalışma süresi

Braun Sakal Düzeltici 7 İnceleme

(İmaj kredisi: Braun)

Lityum-iyon pil için iyidir100 dakikaBu fiyat noktasında birçok rakipten daha iyi olan ancak bir düzelticide gördüğüm en uzun çalışma süresi olmayan düzeltme. Tam bir şarj kadar az sürerbir saatve düzenli bir tıraş için yeterli pil ömrü elde etmek için sadece beş dakika şarj etmek mümkündür.


Kullanım sırasında pil ömrü oldukça iyi görünüyordu ve bir kronometre ile bir saat kadar durmamama rağmen, ortalama bir tıraş ayı boyunca sadece birkaç kez taktığımı fark ettim.

Braun Sakal Düzeltici 7 incelemesi: performans

Braun Sakal Düzeltici 7 İnceleme

(İmaj kredisi: Braun)

Uzun sakallar, kontur kenarları düzeltme, hassas düzeltme, düzgün sakallar oluşturma ve tam anlamıyla temiz bir tıraş elde etme… adını siz koyun, Braun Sakal Düzeltici 7 bunu yapabilir. 20 mm tarak özellikle gerçekten uzun sakallar için iyidir ve motor, fazla takılma olmadan daha kalın sakalları kesecek kadar güçlüdür.

Hassas tıraş başlığını tam yüz tıraşı için rahatsız edici derecede küçük buldum ve folyo eklenti yalnızca daha uzun sakallarda temiz çizgiler elde etmek için gerçekten iyi. Hassas düzeltme öğesi eşit derecede küçüktür, bu nedenle yine en iyisi kesin favorilere veya etkileyici bir bıyığı düzeltmeye bırakılır.

Bununla birlikte, koruyucuyu tamamen çıkarmak ve yanakları bir bebeğin serseri gibi bırakmadan güzel bir yakın tıraş sağladığını bulduğum bıçakların tam genişliğini kullanmak mümkündür. Yine de, koruyucu olmadan tıraş olmak cildi tahriş edebilir ve birkaç kez kaşındığını gördüm.

Koruma sabittir ve ayar çarkının kullanımı kolayken, daha ucuz rakipler gibi fırlamak gibi rahatsız edici bir alışkanlığı yoktur. Tek elle döndürmeyi biraz zor bulduğum için, söz konusu tekerlek biraz daha uzun olsaydı biraz daha iyi olurdu, ancak bu sadece küçük bir kıkırdama.

Braun Sakal Düzeltici 7 incelemesi: karar

(İmaj kredisi: Braun)

Piyasada biraz daha ucuz sakal düzelticiler var ama Braun Sakal Düzeltici 7 paranızın karşılığını fazlasıyla veriyor ve ürünlerimizde yerini alıyor.en iyi sakal düzelticiliste. Küçük, hafif ve kullanımı kolaydır, sert bıçaklar ise temiz bir şekilde tıraş olur ve uzun süre dayanacak şekilde yapılmış gibi hissettirir.

Tabii ki, ana gövdenin kalitesi çok etkileyici değil ve birlikte verilen bazı tıraş aparatları hile gibi geliyor, ancak ana bıçaklara ve iki plastik koruyucuya yapışır ve hem yüzünüzde hem de varsa harika sonuçlar elde edebilirsiniz. ne yaptığınızı biliyorsunuz, üstelik de başınızda.

Pil ömrü sağlamdır ve ünite kolay durulama için yeterince su geçirmezdir, banyonuzda tıraş priziniz yoksa ve gerçekten şarj etmek istiyorsanız iki pimli bir adaptöre ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Fiyatlar - Braun Sakal Düzeltici 7:▼