Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Braun Series 9 9390cc incelemesi: hassas ve birinci sınıf elektrikli tıraş makinesi

Braun Series 9 9390cc incelemesi: hassas ve birinci sınıf elektrikli tıraş makinesi

Philips Tıraş Makinesi Serisi 9000 Prestij fırsatlarıPhilips Norelco Tıraş Başlığı... Walmart 69,95 dolar Görünüm

Braun Series 9 9390c,en iyi elektrikli tıraş makinelerişu anda orada. Aslında tüm 93 serisi uçtan uca ve şu anda piyasada bulunan en iyi folyo stili elektrikli tıraş makinesi seçeneklerinden bazılarını temsil ediyor.

Plastik yapı fiyatına göre üstün görünmese de, bu, saf tıraş hüneri için gösterişli görünümden ve metalik kabuklardan vazgeçer. Bu, etkileyici bir dört katmanlı tıraş başlığı, sakal uzunluğuna akıllı adaptasyon ve standart olarak hayatı kolaylaştıran otomatik temizleme istasyonu anlamına gelir.

Bu elektrikli tıraş makinesi hem kuru hem de ıslakta çalışır ve hatta kafa tıraşında bile çalışır, bu da onu çok yönlü yapar. Bununla birlikte, sadece yakın bir kafa tıraşı için olacak. Daha uzun saçlarla uğraşanlar için kontrol edinen iyi sakal düzelticiler. Ya da manuel ve süper yakın tutmak isteyen herkes içinen iyi jiletseçenekler sizin için.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Braun Series 9 9390c incelemesine göre bunun sizin için olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin.


Braun Series 9 9390c incelemesi: yapı kalitesi

Braun Series 9 9390c incelemesi

(İmaj kredisi: Braun)

Braun Series 9 9390c, elektrikli tıraş makineleri dünyasındaki en kaliteli hissi veren ürün değil. Elbette güzel görünüyor, ancak beklediğiniz gibi metal bir yapı yerine tamamen plastik. Bununla birlikte, bu onu hafif kılıyor ve oldukça sağlam, bu yüzden bir yana bu büyük bir sorun değil.


Kilit anahtarına sahip çok başlı bir üst var. Bunu, birkaçı dahil olan eklerle değiştirebilir ve bunu bir saç tokası olarak kullanmanıza izin verebilirsiniz. Ayrıca, uçuşlar için ideal olan, üç saniyelik bir basışla etkinleştirilebilen bir seyahat kilidi de bulunmaktadır.

Kafa serbestçe dönebilecek şekilde bırakılabilir veya beş farklı konumdan birine kilitleyebilirsiniz. Sizin için en uygun olanı bulursanız veya sadece konturlarınızda çalışmasına izin verme özgürlüğünü istiyorsanız, bu harika.


LED ekran açıktır ve burada daha net bir şekilde görüntülenen pil ömrünün yanı sıra daha temiz bir hatırlatma vardır.

Braun Series 9 9390c incelemesi: pil ömrü ve çalışma süresi

Braun Serisi 9 9390c

(İmaj kredisi: Braun)

Braun Series 9 9390c, bir60 dakikatam şarjda pil ömrü. Bu, daha eski modellere ve aralığın altındaki diğerlerine göre 10 dakikalık bir sıçramayı temsil ediyor.

Böylece, tıraş makinesini doğrudan bir kablo veya temizleme istasyonu aracılığıyla yeniden şarj etmeniz gerekmeden önce iki veya üç haftalık düzenli tıraş bekleyebilirsiniz.


Pil seviyesi göstergesi, her biri pilin yüzde 20'sini gösteren beş çubuk kullanır, böylece güçte nerede durduğunuzu oldukça net bir şekilde görebilirsiniz. Boştan tam şarj yaklaşık bir saat sürer.

Braun Series 9 9390c incelemesi: performans

Braun Serisi 9 9390c

(İmaj kredisi: Braun)

Braun Series 9 9390c, eski modellerle aynı şekilde tıraş olur. Bu iyi bir şey. Oldukça agresif görünen metalik dişlere rağmen, bu çok rahat bir tıraş sağlar. Islak veya kuru olarak çalıştığından, duşta tıraş olmanın yanı sıra krem ​​ve jel kullanma seçeneğiniz de vardır.

Nazik olmasına ve jilet yanığına neden olmamasına rağmen, daha hassas ciltlerde bile bu, yakın keser. En zor bıyıkları bile bu tıraş makinesi ile başa doğru dört katman sayesinde yuvarlanır ve kesilir.

Bu aynı zamanda düz duran veya farklı yönlerde büyüyen tüyleri de alır. Bunu hemen yapar, böylece bir alanın üzerinden geçmeye devam etmek zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte, daha fazla baskı uygularsanız ve bir bölgeye odaklanırsanız, cildinizde bunu hissetmezsiniz.

Sonuç, çene altı veya boyun gibi daha sert bölgelerde bile çok yakın bir tıraştır.

Braun Series 9 9390c incelemesi: karar

Braun Series 9 9390c, değişen saç tipleri ve uzunlukları için akıllı adaptasyon ile yakın bir tıraş sunmayı başaran güçlü bir tıraş makinesidir. Bunu, çok hassas cilde sahip olanlar tarafından bile kullanılabilecek kadar nazik olmakla birlikte yapar. Bir temizleme ve şarj istasyonunun eklenmesi, hem kuru hem de ıslak tıraş için gerçekten sorunsuz bir yol sağlamak için bunu son derece basit hale getirir.

Parası için daha üstün bir görünüm isteyenler için, Panasonic veya Philips, tamamen metal yapılarıyla beğeninize daha uygun olabilir. Ancak saf performans için bu, en üst düzeyde zorlu bir elektrikli tıraş makinesidir.

Fiyatlar - Philips Tıraş Makinesi Serisi 9000 Prestij:▼