Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Breath of the Wild 2 çıkış tarihi Nintendo iş listesinden ima edildi

Breath of the Wild 2 çıkış tarihi Nintendo iş listesinden ima edildi

Yamaçparaşütünüzü alın ve bombaları stoklayın, çünkü sonunda Hyrule'a geri dönüyoruz. SonraNintendoE3 2019'un sonunda kısa, gizemli bir fragman yayınlandı.Vahşi Nefes devam filmi geliştirme aşamasındaydı, hayranlar popüler açık dünya RPG'sinin devamı hakkında herhangi bir bilgi parçasını kavradılar.


  • En iyi Nintendo Switch fırsatları ve Nintendo Switch Lite fırsatları
  • En iyi Nintendo Switch oyunları

Devam edecek pek bir şey görünmeyebilir, ancak bir Nintendo iş listesi aslında ilk önce belirttiğinden daha fazlasını ortaya koyuyor. AçıkTwitterNintendo Japan, seviye tasarımcıları ve senaryo planlayıcıları için reklam vermeye başladı.Vahşi Nefes 2,çekirdek geliştirme ekibinin hala yapım aşamasında olduğunu belirtiyor.

İlk olarak 2013 yılında duyuruldu,Vahşi Nefessonunda dört yıl ve 300 geliştirici sonra yayınlandı. Ekibi hala kurulurken, en son gelişmeleri görme ihtimalimiz çok düşük.Zelda Efsanesigelecek yıl.

Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite ve Yepyeni Nintendo Switch'i sunuyor ... eBay188,90 £ GörünümNintendo Switch Lite - Coral Amazon Prime £ 199 Nintendo Switch Lite El Bilgisayarı ... argos.co.uk £ 199.99 Nintendo Switch Lite'ı Görüntüleyin, ... John Lewis & Partners239 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bir ipucu4channoktalarBotW2Nintendo Switch'in takip konsoluna bağlı olmak - hangi formda olursa olsun - 2021 veya 2022'de bir lansman başlığı olarak. Bununla birlikte, söylentinin anonim doğası göz önüne alındığında, bu bilgiyi birkaç büyük tutam tuzla alın.

Şimdilik hayranlar, konu yeni olduğunda fragmandaki her bilgi parçasını (bu Ganondorf'un cesedi miydi?)BotW2içerik. Bu arada, sürümler arasındaki uzun boşluğu doldurmak için Nintendo, Game Boy klasiğinin bu yılki yeniden düzenlemesi gibi daha fazla bağlantı noktası yayınlayabilir.Link'in Uyanışı.


Bunu beğendin mi?

  • Nintendo Switch Lite incelemesi