Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Breville Iced incelemesi: Sadece birkaç dakika içinde serinletici buzlu kahve yapmanızı sağlar

Breville Iced incelemesi: Sadece birkaç dakika içinde serinletici buzlu kahve yapmanızı sağlar

Breville Buzlu fırsatları Breville VCF155 Buzlu Kahve... Robert Dyas £29,99 Görünüm Breville Buzlu Kahve very.co.uk £39,99 Görünüm Breville Buzlu Kahve Makinesi |... Amazon Prime 39,99 £ BREVILLE VCF155 Buzlu Kahve... Currys PC World £ 39.99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Breville Buzlu

İyi soğutulmuş bir cümleyle Breville Iced incelemesi: Uygun fiyatlı ama etkili bir buzlu kahve makinesi istiyorsanız, başka yere bakmayın!


NSen iyi kahve makineleritüm şekil ve boyutlarda gelir, bu daha çok bir kahve değirmeni gibi görünür. Buzlu kahve bir zevktir, ancak sıcak yaz havalarında neredeyse vazgeçilmezdir. Kaliteli bir demlemeye kısmi iseniz,kahve makineleri için en iyisibuzlu kahve yapmak için harika bir seçenektir, ancak yeni Breville Iced, hem kahve kısmı hem de 'buzlu' unsur olmak üzere tüm süreci sizin için yönetir. Buzlu kahveyi seviyorsanız, bir sonraki olmazsa olmaz mutfak cihazınız olabilir. Küçük ama mükemmel bir şekilde biçimlendirilmiştir ve güzel bir şekilde yapılmış yalıtımlı bir bardakla desteklenen ana kahve makinesi ünitesinin etrafında döner.

Breville Iced de çok yönlüdür, çünkü buzlu karamelli macchiattolardan buzlu yulaf sütlü lattelere ve aradaki tüm noktalara kadar her şeyi çabucak yaratabilir. Aslında soğuk sütü üzerine dökmeniz gerekiyor, yani bu biraz ortak bir çaba. Bununla birlikte, tercih ettiğiniz fincan buzlu kahveyi üretmek, konsantre, sıcak demlenmiş kahveyi taze buzun üzerine dökerken soğutarak ve sadece dört dakikalık bir başlangıç-bitiş süresi ile sadece üç kolay adımda yapılabilir.

Breville Iced incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Breville Iced tek kişilik buzlu kahve makinesi fiyatlarıAmazon'dan 39,99 £İngiltere'de, ancak şu adreste de mevcuttur:AO.com, B&M Retail, Currys, John Lewis, Morrison's, Next, Robert Dyas, Very ve Waitrose.

Bay Kahve Buzlu Kahve Makinesi olarak satılmaktadır.KULLANIMLARve ayrıca Avustralya – bu ülkelerde 'Breville' adında farklı bir marka var; evet, çok kafa karıştırıcı. Sırasıyla 25 ABD Doları ve 45 ABD Doları tutarındadır.


Breville Iced incelemesi: tasarım

Buzlu

(İmaj kredisi: Breville)

Breville kasten mütevazi bir görünüm mü tercih etti yoksa tasarım bu şekilde mi ortaya çıktı emin değilim, ancak modelimiz iki gri plastik tonunda ortaya çıktı. Tasarım açısından biraz abartısız geliyor ve daha sert eleştirmenler Breville Iced'in biraz fazla ucuz göründüğünü söyleyebilir. Fiyatı çok yüksek olsa da, iyi bir değer gibi görünmekle 'pazarlık-bodrum' havası vermek arasında ince bir çizgi var. Önemli değil, basacağım.


Kutudan ilk kez çıkarıldığında, bu buzlu kahve makinesinin ne kadar hafif olduğu da ortaya çıktı. Biraz ağırlığı olmasını bekliyorsunuz, ancak tartıda aslında 1.55kg olmasına rağmen neredeyse ağırlıksız geliyor. Bu, onu taşımak veya saklamak açısından iyidir, ancak Breville Iced, tezgahınızın her tarafına kahve, buz ve su bırakarak devrilmesinin kolay olup olmayacağını merak etmenizi sağlar.

Ancak, yerine oturtun ve ünite dört lastik ayak üzerine güzel bir şekilde oturur, ayrıca uzun olmayan ama yeterince uzun bir güç kablosu vardır. İçki hazırlamaya başlamanıza yardımcı olacak plastik bir kahve kaşığı var.


Birlikte verilen plastik bardak, kapak ve pipet yalnızca elde yıkanır ve cihazın ana gövdesinin elektrikle çalıştığı açıktır, bu yüzden onu da sudan uzak tutun. Ancak üst hazne ve filtre tertibatının bulunduğu üst kısım, katlanabilir bir tutamakla tamamlanarak çıkarılabilir ve yıkanabilir, geri kalanı ise nemli bir bezle silinebilir.

Bileşen parçaları büyük ölçüde geri dönüştürülebilir görünüyor; bu, buzlu kahve yapmak için doyduğunuzda veya ünite kullanım ömrünün sonuna ulaştığında iyi bir haberdir.

Breville Iced incelemesi: özellikler

Breville Buzlu(İmaj kredisi: Breville)

Breville Iced, tek servislik bir makinedir; bu, hızlı bir şekilde iyi bir bardak dolusu soğuk kafein oluşturabileceği, ancak her seferinde yalnızca bir tane olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, plastik bardak 625 ml'lik bir kapasiteye sahiptir, bu da yeterince makul bir miktardır. Daha da çekici olan, ünitenin kullanımı basit olan işlevselliğidir. Gücü açın, suyunuzu ekleyin, verilen plastik kepçeyi kullanarak kahveyi ekleyin ve ardından Başlat düğmesine basın.

İçecek bardağı da çift cidarlıdır, bu da onu donmadan tutabileceğiniz ve kahvenin daha uzun süre daha soğuk kaldığı anlamına gelir. Daha önce de belirtildiği gibi, Breville, 4 dakikadan daha kısa sürede buzlu kahve yapmanın mümkün olduğunu ve bu işlemin kolaylığı göz önüne alındığında yeterince makul olduğunu belirtiyor.

Kahveniz için, cihazın üst kısmına yerleştirilmiş olan ve temizlik için çıkarılabilen filtre haznesi sayesinde, kahvenin üretimi çok az iş gerektirir. Bu arada, makine elde edilen filtrelenmiş demlemeyi buzla dolu bardağınızın üzerine döktüğü için soğutma biti temelde anlıktır.

Breville Iced incelemesi: performans

Breville Buzlu


(İmaj kredisi: Breville)

Sadelik ve kullanım kolaylığı hepimiz için önemlidir ve Breville Iced bu iki kutuyu da mükemmel bir şekilde işaretler. Buzlu kahve prosedürü temelde üç adımlı bir iş akışı olduğundan, ayağa kalkmak ve koşmak için yapılacak çok az şey var. Hemen ustalaştım.

Ünitenin alt kısmını istediğiniz miktarda suyla doldurmanız yeterlidir, maksimum doldurma seviyesi ise ne zaman durmanız gerektiğini gösterir. İkinci olarak kahvenizi cihazın üst kısmındaki filtre haznesine alın. Üçüncü olarak, verilen beheri yeterli miktarda buzla doldurun. İşlem, temelde, donmuş H2O üzerine sıcak kahve dökerek buzlu kahve yapmak için filtrelenmiş bir kahve makinesi kullanmaktır.

Verilmiş, oldukça düşük teknoloji, ancak cihaz iyi bir etki için çalışıyor. Ancak, egzersizi tamamlamak için yeterli miktarda buza ihtiyacınız olacak. Temel buzlu kahve içecekleri için Breville Iced para cezası buldum, ancak farklı süt türleri ve çantanız buysa korkak tatlar da dahil olmak üzere, sonucu özelleştirmek için istediğiniz her şeyi atabilirsiniz.

Breville Iced incelemesi: karar

(İmaj kredisi: Breville)

Bazı mutfak aletleri kendi iyilikleri için fazla akıllıdır. Breville Iced bu kadar basit değil. Oldukça küçük bir harcama için elde ettiğiniz şey, ilkel bir filtre kahve makinesi ve buzlu kahve üretmek için tüm temel araçlardır. Demlemenize ne atacağınızı seçmenize izin verme şeklini seviyorum ve birlikte verilen bardak ve pipet, her türlü manşetsiz soğutulmuş kahve üretmek için yeterli kapasite ve karıştırma özgürlüğü sunuyor.

Böyle bir buluşmaya ev sahipliği yapıyorsanız, hareket halindeyken yeterli miktarda buza ihtiyacınız olacak.dır-dirbir fincan harikası, ancak biraz pratik yaptıktan sonra küçük bir üretim hattını çalıştırmak oldukça kolay. Elbette ucuz ve neşeli, ancak Breville Iced sıcak yaz günleri için idealken, hava değiştiğinde ve düşünceler buharda sıcak çikolataya yöneldiğinde toplanacak kadar kompakt ve hafiftir.

Fiyatlar - Breville Buzlu:▼