Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Geniş bant ve TV fırsatları: Virgin, Sky, BT ve diğerlerinden ucuz paketleri karşılaştırın

Geniş bant ve TV fırsatları: Virgin, Sky, BT ve diğerlerinden ucuz paketleri karşılaştırın

Geniş bant ve TV fırsatları, internet paketlerinin zirvesidir. Evet, internete ihtiyacınız var, ancak neden en sevdiğiniz kanallardan, aboneliklerden ve daha fazlasından eksiksiz bir paket için bir yük atmıyorsunuz?


Ve neyse ki, bu paketlerden birine yatırım yapmayı düşünüyorsanız, harika haber şu anda değerin olağanüstü olmasıdır. Virgin, BT ve Sky gibi geniş bant ve TV fırsatları ile büyük isimlerden geniş bir özellik yelpazesi elde edebilirsiniz.

Ve büyük paralar biriktirmek isteyenler için, hem Now hem de TalkTalk'tan daha ucuz seçenekler var. Bunlar, bankayı bozmadan sadece basit bir şey isteyenler için mükemmeldir.

Bununla birlikte, mevcut seçenekler kesinlikle değer açısından güçlü olsa da, geniş bant ve TV anlaşmaları şu anda biraz dikkat çekiyor. Dünya çapındaki kilitlenme nedeniyle, internetin yüklenmesi zor.

Mülkünüzde halihazırda kurulu bir telefon hattınız yoksa, mevcut seçenekleriniz bir şekilde azalır. Aslında, şu anda mevcut olan iki seçenek Now ve Virgin'dir.


Diğer tüm geniş bant ve TV anlaşmaları için, kurulumlar için birkaç hafta veya aylar beklemeniz gerekebilir. İdeal teklifinizi bulmaya hazır mısınız? En iyi planların tamamını eksiksiz olarak görmek için aşağı kaydırın.

Geniş bant ve TV fırsatlarını karşılaştırın:

Farklı ihtiyaçlar için en iyi geniş bant ve TV fırsatları:

En ucuz geniş bant ve TV fırsatı:Şimdi TV Mükemmel geniş bant + Eğlence
Sadece maliyetlendirme22,99Bir ay, Şimdi en ucuz geniş bant ve TV fırsatına sahip. Virgin, Sky veya BT'nin sunacağı kadar özelliklerle dolu olmasa da, tamamen masraftan çıkmak istemeyenler için kesinlikle mükemmel bir seçenek olacaktır.Anlaşmayı Görüntüle


Geniş bant ve TV'nizde mükemmel değer:Bakire Büyük paket
Virgin's Big Bundle, hem düşük fiyatları hem de bazı mükemmel hızları ve TV seçeneklerini birleştiren mükemmel bir değer seçeneğidir. Şu anda, Virgin 29,99 £ 'a kadar fiyatlandırdı ve bu da onu oldukça uygun bir plan haline getirdi.Anlaşmayı Görüntüle

www.broadbandchoicespartners.co.uk/goto

İnternet ve spor izleme için en iyisi: www.broadbandchoicespartners.co.uk/goto
Tüm büyük spor etkinliklerini yakalamak isteyeceğinizi biliyorsanız, BT sizin için mükemmel bir pakete sahip olabilir. Markanın Fiber 1 planlı BT Sport, dört BT Sport kanalını ve BoxNation'ı sunuyor. www.broadbandchoicespartners.co.uk/goto

Hangi hıza ihtiyacınız var? ADSL, fiber veya Ultrafast?

Temel düzeyde, iki tür geniş bant hızı vardır - ADSL ve fiber. Ancak, teknoloji iyileştikçe, Ultrafast biçiminde yeni bir üçüncü seçenek ortaya çıkıyor:


ADSL:
ADSL'yi tercih ettiğinizde, 10 / 11Mb işaretinin ortalama hızlarına ulaşacaksınız. Bu gerçekten fazla değil. E-postaların temel görevleri, web'de gezinme ve bazı hafif akışlar konusunda size yol gösterecektir.

Ancak bunun ötesine geçmeye çalıştığınızda, internet mücadelenizi görmeye başlayacaksınız. ADSL'nin en büyük yararı, fiber maliyetinin altına inen inanılmaz derecede ucuz fiyatlandırmasıdır.

Fiber geniş bant:
İnsanların çoğunun gitmek isteyeceği şey budur. Hızlar büyük ölçüde ihtiyatlı olabilir ancak en uygun fiyatlı fiber planları, 30-40Mb ortalama hız işaretinde olacak ve daha hızlı planlar 70Mb + işaretine çıkacak.

Fiber, ADSL'den bir ay daha pahalıya mal olacak olsa da, çoğu büyük hanehalkı için değerli bir yatırım olacak ve birden fazla kişinin aynı anda yayın yapmasına, oyun oynamasına ve daha fazlasına izin verecek.

Ultra hızlı geniş bant:
Bu seçenek gerçekçi olarak çoğu insan için geçerli değildir, ortalama hızları 100Mb'yi aşmaktadır, internetlerinden gerçekten tutarlılığa ihtiyaç duyanlar içindir. Büyük dosyaları içe ve dışa aktarmanız gerekiyorsa, çok fazla akış gerçekleştiriyorsanız veya yalnızca büyük bir evde yaşıyorsanız, bu gitmeye değer bir yol olabilir.

Geniş bant ve TV paketleri ile kurulum ücreti ödemem gerekiyor mu?

Geniş bant ve TV fırsatlarının çoğu, sizden önceden bir ücret alır. Yönlendirici, TV merkezi ve daha fazlası için bu gerçekten büyük bir sürpriz değil. Mülkünüzde halihazırda bir telefon hattınız yoksa, bu ücret katlanarak daha yüksek olabilir.

Ancak, tamamen kiminle gittiğine bağlı. Artık Broadband hiçbir ücret talep etmeyecek veya çok küçük bir ücret talep etmeyecek, halbuki Virgin ve BT daha büyük genel ücretler talep etme eğiliminde.

Hangi ISS'ler geniş bant ve TV fırsatları sunuyor?

www.broadbandchoicespartners.co.uk/goto
Daha iyi bilinen geniş bant ve TV sağlayıcılarından biri olan Sky, paketinizi nasıl özelleştirebileceğiniz konusunda kesinlikle en çeşitli seçenektir. ADSL veya fiber, spor veya TV, HD kanalları ve daha fazlasını seçin. Evet, uzun vadede en ucuzu değil ama orada en kişiselleştirilmiş planları sunuyor.

Virgin Media:
Sky gibi, Virgin de son derece ayrıntılı paketlere sahiptir. Çoğu durumda,birazSky'dan daha ucuzdur ve planlarının çoğunda daha yüksek hızlar sunar ve 500Mb bölgesine kadar çıkma seçeneği vardır. Virgin, piyasadaki en pahalı seçeneklerden biridir, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda paket vardır.

BT Geniş Bant:
BT, İngiltere'deki en popüler internet sağlayıcısıdır ve hatta geniş bant ve TV dünyasında bile oldukça popüler bir seçenek olmaya devam etmektedir. BT'nin yalnızca basit bir eğlence paketinden başlayıp ayrıntılı spor, film ve TV planlarına kadar çalışan üç farklı paketi vardır.

NowTV Geniş Bant:
Piyasadaki tüm geniş bant ve TV anlaşmalarının en ucuzu, 22,99 £ kadar düşük bir fiyata bir plan alabilirsiniz. Ancak, Now geleneksel TV vermez. Bunun yerine, bir Eğlence geçişi veya Sinema Kartı alırsınız. Bu, esasen ya çok sayıda TV şovu ve dizi seti ya da Sky Cinema - çok çeşitli yeni çıkan filmler anlamına gelir.

TalkTalk Geniş Bant
Şimdi olduğu gibi, TalkTalk'un geniş bant ve TV anlaşmalarındaki en büyük satış noktası, uygun fiyatta olmasıdır. BT, Sky, Virgin ve diğer sağlayıcıların altında yer alan TalkTalk, bazı kanalları içine para harcamadan puanlamanın kolay bir yoludur. Bununla birlikte, TV paketleri de diğerlerinden çok daha basittir ve Sky ve Virgin'in bazı üst düzey işlevlerinden yoksundur.