Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Brook + Wilde yatak indirim kodları ve fırsatları: İşte% 40 indirim için kodunuz!

Brook + Wilde yatak indirim kodları ve fırsatları: İşte% 40 indirim için kodunuz!

Brook + Wilde'ın lüks yataklarından birini indirimli almak için pazardaysanız, şanslısınız. Brook + Wilde,en iyi şilteleriş dünyasında, ancak tam fiyatıyla ucuz değiller, bu nedenle, tüm fırsatlar ve indirim kodları ortaya çıkar çıkmaz size haber vereceğimiz yer burasıdır.


Sınırlı bir süre için, sizin için mükemmel bir Brook + Wilde indirim kodumuz var: girinT40kasada ve yapabilirsinfiyattan% 40 BÜYÜK bir indirim alınyeni yatağınızın. Bu size normalde orta ila düşük menzilli yatak için ödediğiniz fiyatla aynı fiyata muhteşem bir yüksek kaliteli yatak sağlayacaktır. Kısacası bu, kaçırmak istemeyeceğiniz bir anlaşma.

Brook + Wilde'a pek meraklı değil misiniz? Sorun yok; toparlamamıza bir göz atınen ucuz yatak fiyatlarıçeşitli markalarda tasarrufları karşılaştırmak için. Kara Cuma geçti ve geçti, ancak hala elde edilecek birikimler var.

Brook + Wilde anlaşması |T40 indirim kodu ile Brook + Wilde'da% 40 indirim
Yeni Brook + Wilde yatağınızdaki bu özel indirim kodu tasarrufu% 40'a kadar düşürür, bu da fiyatların 330 £ 'dan başlayacağı anlamına gelir, bu da böyle yüksek kaliteli bir yatak için gerçekten çok ucuzdur. Her iki yatak için de sertlik tercihinizi seçebilirsiniz: Yumuşak, Orta, Sert veya (Elit modelde) Ekstra Sert.Anlaşmayı Görüntüle


Birleşik Krallık'ta, nefes alabilen hafızalı köpük, mini cep yayları, geleneksel cep yayları ve Visco'nun bir kombinasyonu kullanılarak üretilen bu yüksek kaliteli yataklar, Hang ?, Good Homes ve Good Housekeeping'in beğenilerinden ödüller kazanmıştır. Biz ona dört yıldız verdikBrook + Wilde Lux yatak incelemesi. Yani ister yumuşak ister orta ister sert bir yatak tercih edin, üstün bir deneyim yaşayacaksınız.

Brook + Wilde, bu ürünü seveceğinizden o kadar emin ki, aslında çok cömert bir ücretsiz deneme süresi sunuyor. 100 gece yatak koruyuculu yatağınızın keyfini çıkarın ve mutlu değilseniz, sadece şirkete e-posta göndermeniz yeterli. Daha sonra ya farklı bir konfor seviyesi ile değiştirecekler ya da tam bir geri ödeme için geri alacaklar.


Brook + Wilde ayrıca ücretsiz teslimat, tüm yataklar için 10 yıllık garanti sunar ve eski yatağınızı küçük bir ücret karşılığında geri dönüştürür. Bu makalede, şu anda mevcut olan en iyi Brook + Wilde fırsatlarını ve indirimleri bir araya getirerek potansiyel olarak bu yüksek kaliteli, lüks yatakları düşük kaliteli rakiplerinden bile daha ucuz hale getirdik.

Brook + Wilde yatak Black Friday fırsatları

Brook + Wilde 2020'de minimum 500 £ harcama yaparak her şeyde% 30 indirim yaptı. Bununla birlikte, bu anlaşma, indirimi% 40'a varan indirimi artıran Pingtwitter'ün kendi indirim koduyla daha iyi hale geldi.


2019'da anlaşma daha iyiydi, B + W menzilinde% 40'a varan bir düşüşle çift Elite yatağın fiyatını 999 £ 'dan 599.40 £' a düşürdü. Bu, yatak endüstrisindeki genel eğilime aykırıdır ve indirimler her yıl eşleştirilir veya büyür. İster büyük bir Kara Cuma fiyat düşüşü için riske atmak ister şu anda düşüşe geçmek isteyip istemediğiniz size kalmış, ancak bu sayfayı her geldiklerinde en ucuz tekliflerle güncel tutacağız.

Hangi Brook + Wilde yatağını satın almalıyım?

Brook + Wilde şilte satın almak söz konusu olduğunda iki seçenek vardır: Lux ve Elite. Lux'ın tavsiye edilen perakende fiyatı, herhangi bir indirimden önce, £ 499 - £ 899 arasında değişirken, Elite £ 699 - £ 1.199 arasında değişiyor.

İki ürün arasındaki temel fark, yapılarında yatmaktadır. Lux, altı katmana ve 3.000 ayrı cep yayına sahipken, Elite sekiz katmana ve 3.500 ayrı cep yayına sahiptir. Elite ayrıca çıkarılabilir, yıkanabilir bir kılıfla birlikte gelir; hafızalı köpük koruyucusu; termo-düzenleyici bir üst tabaka ve kaymayan bir taban.

Kısacası, eğer para bir sorun değilse ve nihai lüks arıyorsanız, Elite'i tercih etmek isteyeceksiniz. Ancak, her iki yatak da mükemmel bir konfor seviyesi sunar, bu nedenle Lux, bütçeniz kısıtlıysa iyi bir seçenektir. (Daha fazla bilgi edinmek içinBrook + Wilde Lux yatak incelemesi.)


En iyi Brook + Wilde yatak fırsatları

Brook + Wilde Lux yatak

Brook + Wilde Lux yatak, uygun fiyata yüksek düzeyde konfor sunar.

(Resim kredisi: Brook + Wilde)

Brook + Wilde Lux yatak

Uygun fiyata lüks bir yatak

Teknik Özellikler
Boyutlar: Tek, çift, kral, süper kral Derinlik: 28 cm Yumuşaklık seviyeleri: Yumuşak, orta, sıkı Deneme süresi: 100 gün Garanti süresi: 10 yıl Cep yayları: 3.000 Katman: 6 Çıkarılabilir kapak: Hayır Önerilen perakende fiyatı: 499- £ 899 £
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Kaliteli ürün
Kaçınılması gereken nedenler
-En lüks değil-Kapak çıkarılamaz Bugünün en iyi Brook + Wilde Lux tekli fırsatları KOD İLE% 40 TASARRUF EDİN: Pingtwitter40 Brook + Wilde Lux single Brook + Wilde£ 549 GörünümAmazon UK Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Dört ila altı hafta arasında sipariş üzerine üretilen The Lux, Brook + Wilde'ın en çok satan yatağıdır. Daha iyi omurga dizilimi ve yüksek düzeyde konfor için derin katmanlar ve bölgelere ayrılmış destek sunarak defalarca iyi bir gece uykusu sağlar.

Bu 28 cm derinliğindeki hibrit yatak, hafızalı köpük ve yayların bir kombinasyonundan yapılmıştır ve üç farklı yumuşaklık seviyesinde (yumuşak, orta ve sert) ve tek, çift, kral ve süper kral bedenleri mevcuttur. Omurga hizalamasına yardımcı olmak ve omuzlarınızın bakımı için ek yoğunluklu ek bir destek köpüğü tabakası sağlayan Brook + Wilde'ın tescilli 'Wave Teknolojisi' ve nefes alabilen bir yatak kılıfı ile birlikte gelir.

Nefes alabilen ve soğutan hafızalı köpükten bir üst katman, vücudunuza kalıplanmak ve kıpır kıpır uyuyan partnerlerden hareket aktarımını ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Ve destek tabanı, şilte yapısını ve sağlamlığını vermek için özel bir destek köpüğünden yapılmıştır. Yatağınız beğeninize göre çok yumuşak veya sert hissederse, Brook + Wilde's başka bir yatakla ücretsiz olarak değiştirecek veya ilk 100 gün içinde size tam para iadesi yapacaktır. Lux ayrıca 10 yıllık garantiye sahiptir.

Brook + Wilde elit yatak

Brook + Wilde Elite yatak, Lux'tan daha pahalı, ancak daha yüksek düzeyde konfor sunuyor.

(Resim kredisi: Brook + Wilde)

Brook + Wilde Elite yatak

En lüks Brook + Wilde yatak

Teknik Özellikler
Boyutlar: Tek, çift, kral, süper kral Derinlik: 28cm Yumuşaklık seviyeleri: Yumuşak, orta, sıkı Deneme süresi: 100 gün Garanti süresi: 10 yıl Cep yayları: 3.500 Katman: 8 Çıkarılabilir kapak: Evet Önerilen perakende fiyatı: £ 699- 1199 £
Satın alma nedenleri
+ Daha fazla köpük tabakası + Daha fazla cep yayı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı Bugünün en iyi Brook + Wilde Elite Tek kişilik yatak fiyatları Brook + Wilde Elite yatak ... Brook + Wilde799 £ GörünümAmazon UK Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Brook + Wilde'ın Elite yatağı, daha fazla hafızalı köpük tabakası, daha fazla yay ve diğer 'kutudaki yataklardan' daha fazla kaliteye sahiptir. İngiltere'de. Sekiz katmanlı ve 3.500 cep yayı ile, Lux gibi yumuşak, orta ve sert konfor hissi ve tek, çift, kral ve süper kral bedenleri bulunan bu yataktan üst düzey bir konfor elde edeceksiniz.

Elite yatak, 30 derecede yıkanmak üzere açılıp çıkarılabilen bir üst örtü ile birlikte gelir. Bu dört yönlü streç kapak, hava dolaşımına izin vermek için nefes alabilir. Ayrıca, üst kapağın serbestçe hareket etmesini sağlayan bir hafızalı köpük koruyucu içerir. Bu, kumaş ve köpük arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırarak her iki bileşenin de tam potansiyeliyle çalışmasını sağlar.

Isıyı düzenleyen üst katman, daha derin ve daha dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için soya fasulyesi yağı ve doğal bir merhem de dahil olmak üzere bir hammadde karışımı içerir. Açık hücreli yapısı, yatağınızın daha uzun süre serin kalmasına yardımcı olan daha yüksek seviyede nem buharlaşması ve nefes alabilirlik sağlar. Kaymaz taban, yatağınızın sabit kalmasını sağlar ve uykuya dalarken size daha da fazla gönül rahatlığı sağlar.

Lux'ta olduğu gibi, yatağınız beğeninize göre çok yumuşak veya sert hissederse, Brook + Wilde başka bir yatakla değiştirecek, ücretsiz olarak değiştirecek veya ilk 100 gün içinde size tam olarak geri ödeme yapacaktır. Elite ayrıca 10 yıl garantilidir.

Brook + Wilde kaçırdığınız fırsatlar

Bekleyebileceğiniz Brook + Wilde indirim fırsatlarının ve kodlarının bir resmini oluşturmanıza yardımcı olmak için ve bunların ne sıklıkla ortaya çıktığını, son zamanlarda kaçırdığınız fırsatlara göz atın.

SÜRESİ BİTTİ Brook + Wilde | Şiltelerde% 25 indirim
Ekim 2020
Brook + Wilde, lüks şiltelerinde% 25 indirim yaptı. Bu markanın yataklarının her ikisi de yumuşak, orta veya sert seçeneklere sahiptir, böylece kendinizinkini tercihinize göre özelleştirebilirsiniz -Brook + Wilde Lux yatak incelemesine düşündüğümüzü görmek için.Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Brook + Wilde anlaşması | Pingtwitter40 koduyla PLUS% 25 indirim kazanın.
Eylül 2020
Bu oldukça alışılmadık bir durumdur: Normalde, bir şirket malları için kapsamlı bir indirim sunduğunda, bunu başka bir indirim koduyla birlikte kullanamazsınız. Ancak şu anda Brook + Wilde, 500 sterlin üzerindeki herhangi bir satışta otomatik olarak% 25 indirim alıyor ve bundan sonra% 20 indirim daha yapmak için Pingtwitter40 kodunu kullanmanıza izin veriyor. Pazarlık etmek!Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Pingtwitter40 kodlu bir Lux şiltede (tek kişilik)% 20 indirim kazanın
Eylül 2020
Tek kişilik en ucuz Brook + Wilde Lux yatağının perakende fiyatı 499 sterlin, yani şu anda 500 sterlin altındaki satışlar için geçerli olan% 25'lik otomatik indirimi alamayacaksınız. Ancak endişelenmeyin:% 20 indirim almak için Pingtwitter40 kodunu kullanmaya devam edebilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle