Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • BT4600 Big Button Telefon incelemesi: Güçlü arama engelleme özelliğine sahip, kullanımı çok kolay bir sabit telefon

BT4600 Big Button Telefon incelemesi: Güçlü arama engelleme özelliğine sahip, kullanımı çok kolay bir sabit telefon

BT BT4600 Büyük Düğme Telefon fırsatları

Kısaca BT4600 Big Button Phone incelemesi: Tenekede ne yazıyorsa onu yapıyor.


Bir ev, DECT veya 'sabit hat' telefonuna sahip olmak, İngiltere'deki birçok insan için popülerliğine rağmen hala olağan bir şey.akıllı telefonlar. Büyük olasılıkla, geniş bant paketinizin bir parçası olarak bir sabit hattınız olabilir ve ev telefonunuzu fazla kullanmıyor olsanız da, prize takılı ve arama almaya veya arama yapmaya hazır iyi bir ahizeye sahip olmaya değer. Daha da fazlası, bir telesekreter içeriyorsa.

NSen iyi sabit telefonlarher zaman ileri teknoloji fırfırlar hakkında değildir. Burada incelediğimiz BT4600 Büyük Düğme Telefon son teknoloji gibi görünmese de, daha gösterişli modellerle mücadele edebilecek kullanıcılar için ideal olan harika bir paket. Daha büyük düğmeler ve parlak ekran sayesinde işitme veya görme sorunlarınız varsa mükemmeldir, ancak onu her tür kullanıcıya uygun kılan birçok başka işlev vardır.

BT4600 Büyük Düğme Telefon

(İmaj kredisi: BT)

BT4600 Büyük Düğme Telefon: fiyat, bulunabilirlik ve nedir?

BT 4600 Büyük Düğme Telefon, BT sabit hatlı telefon portföyündeki en çok satan el cihazıdır. Tek bir ahize paketi için RRP £ 44,99'dur, ancak ikiz ahize, üçlü ahize ve dörtlü ahize paketleri mevcuttur.


Güçlü bir çağrı yardım özellikleri seti, bir telesekreter ve güçlü çağrı engelleme işlevi sunan İngiltere odaklı bir ahize ve beşik kombinasyonudur. BT 4600 Büyük Düğme Telefon, özellikle büyük boyutlu kontrolleri nedeniyle geleneksel tasarımlarla mücadele edebilecek kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Lütfen bu telefonun ABD veya Avustralya'da satışta olmadığını unutmayın.


BT4600 Büyük Düğme Telefon

(İmaj kredisi: BT)

BT4600 Büyük Düğme Telefon: özellikler

Bu, nispeten bütçeli bir sabit hat seçeneği olabilir, ancak BT 4600 Büyük Düğme Telefon hala bazı iyi özellikleri bir araya getirmeyi başarıyor. Aslında, telesekreter içeren hepsi bir arada bir cihaz isteyen çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli. Kutunun içinde güzel ve tıknaz olan ahize var, bu yüzden tutması kolay ve bu büyük düğmelere sahip.


BT'nin kullanıcı dostu seçeneği aynı zamanda işitme cihazı uyumludur, ayrıca arayan kişi yeterince yüksek değilse ses seviyesini ayarlamak hızlı ve kolaydır. Ekran tam olarak şaşırtıcı değil ancak turuncu arka plana karşı siyah metin onu kolayca okunabilir hale getiriyor. Telefonu kullanılmadığında yerleştirebileceğiniz bir destek yuvası vardır ve bu ayrıca telesekreter için temel kontrolleri içerir.

Telesekreter 60 dakikaya kadar mesaj kaydedebilir. Telefonda 200 kişiyi de saklamak mümkündür. Yararlı bir şekilde, kullandığınız son 30 numara için tekrar arama seçeneği vardır, bu da birini geri aramayı geciktirir. Bu telefonla ilgili en büyük sorun, bu düğmelerin yanı sıra arama engelleme. BT %100 etkili olduğunu düşünüyor ve buna katılmamak için hiçbir neden bulamadık. Sistem, işi tamamlamada harika olan ve 1000'e kadar numarayı engellemenize izin veren bir arama engelleme hizmeti olan trueCall'ı kullanır.

Bu da bir DECT telefonudur ve temelde diğer telefon sağlayıcılarıyla çalışması gerektiği anlamına gelen endüstri standardı bir tasarımdır. Bu kesin bir bilgi değil, bu yüzden bir tane satın almadan önce sağlayıcınıza danışın veya SSS'lerini kontrol ettiğinizden emin olun. Yine de örneğimizi Virgin Media ile denedik ve gayet iyi çalışıyor gibiydi.

BT4600 Büyük Düğme Telefon


(İmaj kredisi: BT)

BT4600 Büyük Düğme Telefon: performans

BT4600 Big Button Phone ile ilgili belki de en iyi şey, kullanım kolaylığıdır. Özellikle işlevselliğini kavramak için yardıma ihtiyacınız varsa, mükemmel bir performans sergiliyor. Bu özellik, telefonun nasıl çalıştırılacağını gösteren çok sayıda net talimat ve grafik içeren kılavuzla desteklenir. Kişilerin telefona nasıl girileceğini içerir ve ayrıca arama engelleme ile ilgili her şeyi araştırır.

TrueCall sistemini kullanan bu telefon, hepimizin aldığı istenmeyen aramaları engelleme konusunda mükemmel olduğunu kanıtlıyor. Kılavuzu gözden geçirmek ve telefon kurulumunu doğru bir şekilde yapmak için zaman ayırmaya değer, ancak nasıl çalıştığını sindirdikten sonra, ekranın hemen altında istenmeyen aramaları paketlemenizi sağlayan büyük bir 'Engelle' düğmesi var. Telefonda tanınan numaralar listelenmişse, aile ve arkadaşlar inceleme sürecini atlayarak daha da kullanıcı dostu hale getirir. Sadece arayan numarayı ekranda görebilmek kullanışlıdır.

Üssünden uzaklaşmaya başlarsanız, telefonun bağlanabilirliğinden de etkilendik. Hatta (bu arada şarj edilebilir) pilleri sayesinde uzun bir görüşmede sorunsuz bir şekilde özgürce dolaşabilirsiniz. Sesi ayarlamak da hızlı ve kolaydır; bu, özellikle dahili indüksiyon döngüsü sayesinde işitme sorunları olan herkes için gerçek bir avantaj olacaktır.

Yine de, ana şebekeden güç alan tabanın takılı kalması çok önemlidir. Yanlışlıkla fişini çekerseniz, ahizenin pil gücünü oldukça hızlı bir şekilde kaybettiğini göreceksiniz, bizim durumumuzda bir gecede ve telefon aralıklı bir bip sesi çıkarmaya başlar. Muhtemelen düzgün çalışmadığını size bildirmek için. Aksi halde, performans büyük ölçüde mükemmel.

BT4600 Büyük Düğme Telefon

(İmaj kredisi: BT)

Peki BT4600 Büyük Düğme Telefon iyi mi?

Bu, şaşırtıcı olmayan bir şekilde BT'nin en çok satan sabit hatlı telefonu olan mantıklı bir ahize ve dock kombinasyonudur. Elbette, en heyecan verici telefon değil ama asıl şey, kullanımının kolay olmasıdır. Kılavuz, ilk kurulum yaptığınızda, takip etmesi kolay talimatlar sayesinde paha biçilmez olacaktır. Bu arada, özellikle bu büyük düğmeler sayesinde günlük kullanım çocuk oyuncağı.

Gerçek bir bonus olan arama engelleme işlevinden de çok etkilendik. Aslında, sabit hattınızı bu kadar kullanmazsanız, istenmeyen aramalarla anında ilgilendiğinden bu onun en kullanışlı özelliği olabilir. Benzer şekilde, BT4600 Büyük Düğmeli Telefonun telesekreter özelliği basit ve etkilidir, ayrıca tabandaki bu kontroller onu kullanmayı çok basit hale getirir. Sonuçta bu harika bir paket.

Fiyatlar - BT BT4600 Büyük Düğme Telefon:▼