Close
  • Ana
  • /
  • Beslenme
  • /
  • Toplu Tozlar keto shake, keto diyetinizi kolaylaştırmak için iyi yağla dolu, düşük karbonhidratlı, yüksek proteinli bir içecektir.

Toplu Tozlar keto shake, keto diyetinizi kolaylaştırmak için iyi yağla dolu, düşük karbonhidratlı, yüksek proteinli bir içecektir.

Nin yaşamıketo diyetiToplu Tozlar sayesinde vücut geliştiriciler artık çok daha kolay. Yeni Komple Keto Shake, yüksek yağlı, yüksek proteinli, düşük karbonhidratlı diyetler için özel olarak tasarlanmış bir protein karışımıdır.


• Keto ile kilo verin: KOMPLE 1 haftaen iyi keto diyeti yemek planıartı ketojenik diyette ne yiyebilirsin

Pek çok insan, siz denerken uygun bir ketojenik diyete bağlı kalmanın ne kadar zor olduğunun farkında değil.fit olmak. Çoğu kişi için keto diyeti, yağ alımınızı artırmak ve karbonhidrat seviyelerini hafifçe düşürmek anlamına gelir. gerçekte, standart bir ketojenik diyetteki makro besin oranı yaklaşık% 75 yağ,% 20 protein olmalıdır ve sadece% 5karbonhidrat.

• BU en lezzetli olandırketo sallamakartı kendiniz yapmak için 3 önemli ipucu

'Her neyse' - haykırabilirsiniz - 'Daha az cips yerim'. Şunu bir düşünün: 2400 kalorilik ortalama günlük alımda% 5 karbonhidrat 120 kaloridir. Bu, orta boy bir muzdaki kalori miktarıyla aynıdır. Karbonhidratları bu kadar düşük tutmak, ne yediğiniz konusunda çok spesifik olmanız gerektiği anlamına gelir.


Eğer spor yapıyorsan durum daha da kötü. Bir vücut geliştiricinin diyeti, esas olarak protein ve karbonhidrat ve bazı sağlıklı yağlardan oluşur. En azından söylemek gerekirse, tüm karbonhidratları kesmek ve kalorileri iyi yağlarla değiştirmek zordur.

Bununla birlikte, Dökme Tozlar Komple Keto Shake'in her 50 gramlık porsiyonu 21.9 gram protein ve 10.6 gram yağ içerir. Ve sadece herhangi bir yağ değil, bu 10.6 gramdan 9'u aranan orta zincirli trigliseritler veya kısaca MCT'lerdir. İlginçtir ki, özel olarak listelenmiş karbonhidrat hacmi yoktur, ancak 'porsiyon başına 1 g'dan az şeker vardır' ve sallama aynı zamanda 'lifte yüksek' olarak tanımlanır.


Keto diyeti uygulayan vücut geliştiricilerinin hayatı artık çok daha kolay


(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

Bulk Powders Complete Keto Shake'i neden denemelisiniz?

Dökme Tozlardan Tam Keto Sarsıntısı, Birleşik Krallık'ın ilk yüksek yağlı, düşük karbonhidratlı ketojenik protein sallamasıdır. Protein ve yağ bakımından yüksek olmasının yanı sıra, bu protein sallamasının şekeri de düşüktür ve porsiyon başına bir gramdan daha az içerir.

Ayrıca, yukarıda belirtilen MCT'ler, uygun bir keto diyeti uygulamanız durumunda egzersiz performansını artırabilir, vücut yağını azaltabilir ve yağsız kas kütlesini artırabilir.

Tüm bunların yanı sıra, Komple Keto Sarsıntısı da lif bakımından yüksektir ve hepimizin aşina olduğu bir çalkalayıcı elyaf olan Bulk Powders'ın Pure Whey Proteinini kullanır.

Tatlar, Dökme Tozlardan beklediğiniz kadar çeşitlidir: Vanilyalı dondurma veya Hindistan cevizi kreması arasından seçim yapın. Tüm keto hayranları, avokado-fındık-tohum ağır diyetlerinde tatlı ve sağlıklı ikramları takdir edeceklerdir.


Komple Keto Sarsıntısı, Vanilyalı dondurma ve Hindistan Cevizi kreması olmak üzere iki çeşittir.

(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

Protein tozu rezervlerinizi doldurmak ister misiniz?

  • En iyi protein tozu: ipuçlarımızla ve en iyi peynir altı suyu ve vegan protein tozlarıyla kas inşa edin
  • En ucuz protein tozu fiyatları: cüzdanınızı zayıflatmadan peynir altı suyu ve vegan tozlarıyla toplayın
  • Oruçla nasıl kilo verilir: aralıklı oruç, hızlı kilo vermenize yardımcı olabilir