Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Şu anda Walmart'tan ön ödemesiz bir Xbox Series X satın alın

Şu anda Walmart'tan ön ödemesiz bir Xbox Series X satın alın

Xbox Series X stoklarıkonsolun piyasaya sürülmesinden bu yana çok az oldu, ancak gelgit dönüyor - ve daha da iyisi, şu anda zevk için yüzlerce dolar kaybetmeden bir tane alabilirsiniz.


Microsoft yenileniyorXbox Serisi Xile perakendecilerdeki stokları Sony'den daha hızlıPS5Görünüşe göre, stoklar Xbox All Access olasılığı ile çok daha çekici görünüyor. Program aslında bir akıllı telefon sözleşmesiyle aynıdır ve sizi 24 ay boyunca sabit bir aylık fiyatla bağlar. Karşılığında ya bir Xbox Series X ya daXbox Serisi Sön ödemesiz konsol, ayda 25 $ / 21 £ / 33 AU $'dan başlayan fiyatlarla. Buna, Xbox Game Pass Ultimate'a 24 aylık abonelik dahildir.

Xbox All Access'te Walmart'ta Xbox Series X|S
En yeni nesil Xbox konsollarını Walmart'ta peşin maliyet olmadan edinin. Xbox Tam Erişim, ayda 24,99 ABD Doları karşılığında bir Xbox Series S veya ayda 34,99 ABD Doları karşılığında bir Xbox Series X almanızı sağlar. Ayrıca, iyi bir önlem için atılan 24 aylık Xbox Game Pass Ultimate alırsınız.Fırsatı Görüntüle

Bu harika bir girişim ve yeni nesil bir konsola sahip olmayı önemli ölçüde daha erişilebilir hale getiriyor. Xbox Series X, 499,99 $/ 449,99 £/ 749 AU $ fiyat etiketi ile gelirken, tamamen dijital Xbox Series S sizi 299,99 $/ 249,99 £/ 499 AU $ geri alacaktır.

Game Pass Ultimate aboneliği size mal olacak14.99 $/10,99 £/15,95 ABD Dolarıayda, yani gerçekten, konsol için bunun üzerine ayda 10 ila 20 dolar fazladan ödüyorsunuz. İlk ödemeniz konsolu gönderdikten sonraki 30 gün içinde olmak üzere Microsoft'un sunduğu en yeni konsol tekliflerine yükseltme yapmak istiyorsanız bu hiç de kolay değil.


Bu yine de bir kredi sözleşmesidir, bu nedenle tüm olağan (mantıklı) finansal tavsiye ve uyarılar geçerlidir. Daha fazlasını şurada bulabilirsiniz:Walmart'ın SSS'leri.