Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Yeni bir PS4 Pro mu satın alıyorsunuz? İşte aramanız gereken model numarası ve neden

Yeni bir PS4 Pro mu satın alıyorsunuz? İşte aramanız gereken model numarası ve neden

Sony, yepyeni bir versiyonunu piyasaya sürdü. sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewoyunlarından mutlak en iyi deneyimi yaşamak isteyen hardcore PlayStation oyuncuları için mutlaka satın alınması gereken birPS5 oyunlarıToplamak. Şimdi, gezegendeki en büyük teknoloji şirketlerinden birinin sunduğu yepyeni bir konsolun lansmanını nasıl kaçırmış olabileceğinizi merak ediyorsanız -panik yapma.


Sony yeni konsolunu neredeyse tanıttısessizce. Ve iyi bir nedenle de.

Dışarıdan bakıldığında, yeni makine aynı üç katmanlı sandviç tasarımı ve mat siyah kasasıyla önceki versiyondan neredeyse ayırt edilemez. Ancak, yeni konsol çalıştırıldığında ve çalışırken,önemli ölçüdeselefinden daha az gürültü.

  • sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review
  • Sony PS5 çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri, sızıntıları ve söylentileri
  • En iyi Siber Pazartesi fırsatları
  • En iyi Black Friday fırsatları

sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewKullanıcılar, konsolun 10 Kasım 2016'da piyasaya sürülmesinden bu yana soğutma fanının aşırı gürültüsünden şikayet ediyorlar. Oyuncular, konsolun tuhaf davranışına & lsquo; Jet Motoru & rsquo; diye değinmeye başladılar. etki.

Bununla birlikte, bu eleştirilerin, CUH-7200 model numarasıyla anılan oyun konsolunun en son yinelemesiyle ortaya konduğu iddia ediliyor.


Eurogamergüncellenmiş modelin gürültü çıktısını analiz etti ve öncekinden fark edilir derecede daha sessiz olduğunu buldu. Önceki PS4 Pro, 50dB ila 55dB itme pikselleri üretirken, yeni model 44dB ve 48dB'de zirveye çıkıyor.

Sony'nin soğutma fanlarından çıkan çalkantılı hava miktarını azaltmak için tam olarak ne yaptığı belirsiz. Bununla birlikte, bu Noel'de bir PS4 Pro almak istiyorsanız, kesinlikle tercih edilecek modelin bu olduğu açıktır.


Günümüzün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 687 Amazon müşteri yorumu CONSOLE PS4 1To PRO G BLACK -... Amazon Prime £ 424,89 Görüntüle Sony PlayStation 4 Pro ... eBay449,99 GörünümSony PlayStation 4 Pro 1TB ... eBay£ 499 GörünümGod of War paketi Düşük Stok Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon £ 799,99 Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Başka bir yerde, dikkat çeken diğer tek değişiklik, PS4 Slim'te kullanılana benzer sekiz rakamlı ince bir güç kablosuna geçiş. Bu, masaüstü bilgisayarlarda ve su ısıtıcısında bulunanlar gibi önceki modelin hacimli üç uçlu kablosunun yerini alıyor.

Daha yeni, daha sessiz PS4 Pro modelleri sonunda konsolun satın alabileceğiniz tek sürümü olacak. Ancak, şu an için her iki model de perakendeciler eski stoklarını tükettikleri için mevcut.


İlginç bir şekilde, yeni PS4 Pro Red Dead Redemption 2 paketini satın alanların en yeni ve en iyi PS4 Pro modelini almaları garanti.