Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Côte & Ciel Isar, işe gidip gelmeniz için mükemmel bir sırt çantasıdır

Côte & Ciel Isar, işe gidip gelmeniz için mükemmel bir sırt çantasıdır

İşe gidip gelmek için mükemmel sırt çantasını bulmak zor bir iş olabilir. Akıllı görünmeli, rahat takılmalı ve içinde ihtiyacınız olan her şeye sığacak kadar pratik olmalıdır.


Côte & Ciel Isar'ı son birkaç haftadır her gün kullanıyorum ve yenilikçi tasarımının onu işe gidip gelmeniz için ideal bir yol arkadaşı yaptığını düşünüyorum.

  • En iyi sırt çantaları 2019: okul, işe gidip gelme veya seyahat için şık sırt çantaları

Isar sırt çantası gerçekten bir arada iki çantadır. Birincisi, 15 'e kadar dizüstü bilgisayarlar için uygun, arkanıza yaslanan bir dizüstü bilgisayar bölümü var. yanı sıra bir sürü kablo, şarj cihazı ve kamera ve fare gibi diğer elektrikli öğeler. Bu bölüm, elektrik eşyalarınızı ve aynı zamanda sırtınızı koruyan iyi yastıklıdır.

İkincisi, dizüstü bilgisayar kısmının arkasında, bir çift koşu ayakkabısı ve koşu kitiniz gibi daha yumuşak öğeler için ideal olan, yastıklı olmayan ayrı bir bölüm vardır. Bu ikinci bölüm genişletilebilir ve benzersiz ve şık bir görünüm için üstte ofset kanat tasarımıyla şekillendirilmiştir.

İki bölümün her birinin içinde daha küçük eşyalar için daha küçük bir fermuarlı cep vardır ve iki bölme arasında pasaport veya telefon tutmak için kullanılabilecek neredeyse görünmez üçüncü bir cep vardır.


Isar'daki hem kumaş hem de fermuarlar sağlam ve bolca kullanıma hazır hissettiriyor; Sırt çantasını bir hafta boyunca her gün kullandık ve haftanın sonunda, ilk geldiğinde olduğu kadar bozulmamış görünüyordu.

Resim 1/6


Resim 2/6

Resim 3/6


Resim 4/6

Resim 5/6

Resim 6/6

Isar, suya dayanıklı naylon ve sırçalı deri dahil olmak üzere bir dizi renk ve kumaşta mevcuttur. Orta boy çantayı (48 cm yükseklik x 32 cm genişlik x 23 cm derinlik) 'Balistik Naylon' da test ettik ve mükemmel genişlikte bulduk ve en dolu halindeyken bile yastıklı omuz askıları gün boyunca rahatlıkla takıldı.


Daha fazla eşya taşımak istiyorsanız, büyük bir versiyonu da var, ancak çoğu insan için işe gidip gelmek için günlük sırt çantası olarak orta versiyonun yeterince büyük olacağından şüpheleniyoruz.

Isa, dizüstü bilgisayarınız ve spor setiniz ile işe gidip gelmek veya belki de işten hemen çıkıyorsanız bir kıyafet değiştirmek istiyorsanız mükemmel bir sırt çantasıdır. Tek hafif dezavantajı, bel kemeri veya göğüs kemiği kayışıyla birlikte gelmemesi, dolayısıyla bisiklet veya motosiklet üzerinde giymek için ideal olmamasıdır.

Côte & Ciel Isar'da en iyi fiyatları aşağıda bulabilirsiniz:

Günün en iyi Cote & Ciel Isar fırsatları Cote & Ciel Erkek Isar ... Amazon Prime 185 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Cote ve Ciel çantalarının ve sırt çantalarının tamamını şu adreste görüntüleyin:coteetciel.com