Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Cadbury'nin Google Haritalar oyunu, arkadaşlarınıza gerçek Paskalya yumurtaları göndermenizi sağlar

Cadbury'nin Google Haritalar oyunu, arkadaşlarınıza gerçek Paskalya yumurtaları göndermenizi sağlar

Paskalya ufukta ve bu sadece bir anlama gelebilir - aptalca miktarda çikolataya boğulmak. Cadbury bir fırlatma başlatarak hazırlanıyorsanal paskalya yumurtası avı- Covid-19 çağı için bir Paskalya yumurtası saklama deneyimi, tüketicilerin sevdikleri biri için Google Haritalar aracılığıyla bir Paskalya yumurtası saklamasına olanak tanır.


Kulağa ilginç geliyor mu? Biz öyle düşünüyoruz. Gizleyici, Google Haritalar Sokak Görünümü'nü kullanarak dünyanın herhangi bir yerinde bir Paskalya yumurtası saklayabilir ve ardından bir bağlantı, e-posta veya WhatsApp mesajı yoluyla bir ipucu paylaşabilir. Ve zaten Cadbury'nin sanal Paskalya yumurtası sihirbazlığıyla dahiyane bir plan hazırladığını düşünüyorsanız, kampanya zaten hazır ve çalışıyor, yani Birleşik Krallık'ta yaşıyorsanız hemen katılabilirsiniz.

Sanal yumurtayı saklayan kişi iki seçenek arasından seçim yapabilir: birincisi, sanal ödülü bulduktan sonra arkadaşının alacağı gerçek Paskalya yumurtalarına dönüşen Cadbury Worldwide Hide serisinden dört Cadbury Paskalya yumurtasından birini satın almak; ikincisi, gizlemeyi yapan kişi sanal bir yumurtayı ücretsiz olarak saklamayı seçebilir ve herhangi bir şey satın almadan sevdiği birinin bulması için bırakabilir.

Dijital deneyim, deneyimsel firma VCCP tarafından oluşturuldu: “Cadbury ve ortaklarıyla yakın işbirliği içinde çalışarak, ister eğlenmek için katılın ister sevdikleriniz için bir yumurta satın alın, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayan ölçeklenebilir bir bulut platformu geliştirdik. '

harika çünkükaydolmak sorunsuz; sanal ödülü gerçek Paskalya yumurtalarına dönüştürme seçeneği, aramızdaki çikolata severlere kesinlikle hitap edecek; ve bir arkadaş veya aile üyesi için hızlı bir şekilde bir Paskalya yumurtası saklamak istiyorsanız, o zaman bu da teklif edilir.


Gerçek Paskalya yumurtası seçeneğini tercih ederseniz ve arkadaşınız Mart 2021'in sonuna kadar bulamazsa, Paskalya hafta sonu için zamanında gelmesi amacıyla size gönderilecektir. Bu, o şeytani arkadaşın bazı endişelerini giderecek ve size özellikle karmaşık bir ipucu bırakacaktır.

Google Haritalar, Paskalya yumurtalarını avlamak için sanal bir alanın dışında birçok özellik sunar:eksik yolları düzelt, Google'ınkitle kaynak kullanımı topluluğuve A'dan B'ye tüm uygulamalarımızdan herhangi birindeen iyi Android telefonlarveyaen iyi iPhonemodeller.


Kaynak:weRSM