Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Call of Duty: Black Ops 2 Uprising DLC'si Nisan'da geliyor

Call of Duty: Black Ops 2 Uprising DLC'si Nisan'da geliyor

16 Nisan'da gelecek olan Call Of Duty: Black Ops 2 Ayaklanma DLC harita paketi, dört yeni çok oyunculu harita ve yeni bir zombi macerası sunuyor

Activision'ın çok satan nişancı oyunu Call Of Duty: Black Ops 2 için bir sonraki DLC paketi, 16 Nisan'da Xbox LIVE'da yayınlanacak. Yeni indirilebilir içerik, Uprising, dört yeni harita paketi ve 'Mob Of The Dead' adlı yepyeni bir zombi macerası içerecek.


DLC'nin zombi bileşeni, Alcatraz hapishanesinde geçiyor ve zombi istilasına uğramış çarpışmadan kurtulmak için savaşmak zorunda kalan dört Yasak dönemi mafya zekasının etrafında toplanıyor.

Dört karakter, Ray Liotta (Goodfellas, Narc), Joe Pantoliano (The Sopranos, The Matrix), Chazz Palmentiri (A Bronx Tale, The Usual Suspects) ve Michael Madsen (Reservoir Dogs, Kill Bill) tarafından modellenmiş ve oynanmıştır.


Paketteki dört harita, oyuncuların birbirini patlatması için oldukça çeşitli ortamlar sunar; Vertigo bir gökdelenin tepesinde, Encore Londra'da, Stüdyo bir Hollywood backlot ve sokaklarına ara sıra lav dökülen bir köyde yer alan Magma gibi tasarlanmış.

DLC, ilk olarak 16 Nisan'da Xbox LIVE'da yayınlanacak, ancak sonunda diğer platformlara da yönelecek. Ayaklanma paketinin tamamı, Xbox 360 sahiplerine 1200 MS puanına mal olacak - bu, geleneksel olarak yaklaşık 10 £ 'a eşittir ve bu, PS3 ve PC sahiplerine ne kadara mal olacağına dair bir gösterge sağlamalıdır.