Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Call Of Duty: Modern Warfare, PS4'te yalnızca bir hafta sonu için ÜCRETSİZDİR, işte nasıl edineceğiniz

Call Of Duty: Modern Warfare, PS4'te yalnızca bir hafta sonu için ÜCRETSİZDİR, işte nasıl edineceğiniz

Görev modern savaş çağrısıyılın en çok beklenen oyunlarından biri olabilir. Birinci şahıs nişancı, benzerleri ile satış rekorları kıran en çok satan franchise'ın yeniden başlatılmasıdır.Call of Duty 4: Modern WarfareveCall of Duty: Black Ops.Infinity Ward tarafından geliştirilen oyun, PS4 ve Xbox One için 25 Ekim 2019'a kadar çıkmayacak.


Ancak PlayStation 4 sahipleri oyunun erken bir sürümünü özel olarak test edebilecekler.bedavabu haftasonu. Ne yazık ki, hayranların en sevdiği Kaptan Price'ın geri dönüşünü içeren kampanya görevlerini test edemeyeceksiniz. Bunun yerine, PS4 oyuncuları 'Gunfight' adı verilen yepyeni bir çevrimiçi çok oyunculu modu deneyebilecekler.

  • En iyi PS5 oyunları listesi
  • sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review

Derin silah özelleştirmesine izin veren derinlemesine menüler içeren Call of Duty'den bekleyebileceğiniz geleneksel çok oyunculu deneyimden farklı olarak Gunfight, hızlı tempolu, samimi 2v2 haritalarda tahmin edilemeyen yüklere uyum sağlamak ve ayaklarınızın üzerinde düşünmekle ilgilidir.

Geliştiriciye göre, 'Beş tur kazanan ilk takım zaferi garantiler. İşin püf noktası, her takımın belirli bir tura 'rastgele' silah yüklemesiyle başlamasıdır. Infinity Ward, tabanca ve roketatar kombinasyonlarından kapsamlı av tüfeğine kadar çok çeşitli teçhizatların küratörlüğünü yaptı.

Ne elde edeceğinizi asla bilemezsiniz, bu yüzden hızlı düşünme ve hızlı refleksler ödüllendirilir. Rakip takım aynı yük ile başlar ve bu da düşman stratejilerini tahmin etmeyi çok önemli hale getirir. '


Call Of Duty: Modern Warfare Ücretsiz PS4

(Resim kredisi: Infinity Ward)

Oynaması ücretsiz demo, daha önce hiç oynanmamış iki tane - Docks ve Speedball dahil olmak üzere beş yakın çeyrek haritası içerecek. Kral, Çam ve Yığın da yer alacak.

PlayStation 4 sahipleri oynayabilecekGörev modern savaş çağrısı23 - 25 Ağustos 2019 arası silahlı çatışma modu. En iyisi mi? Oturum açmak ve yeni çok oyunculu modu denemek için PS Plus abonesi olmanıza bile gerek yok.


Erişmek için 23 Ağustos 2019 Cuma günü PS Store'u kontrol etmeniz yeterli.

Zaten karanlık, daha cesur bir yeniden başlatma fikrine kapıldıysanızModern savaşkullanılan 2065 ortamında bulunan geleceğe bakan dronları, jet botlarını ve diğer cihazları ortadan kaldıran franchiseKara Ops IIIve benzeri, oyun zaten ön siparişe açık. Kuyruğa erken girmek, oyunu çıktığı gün alacağınız ve doğrudan kapınıza teslim edeceğiniz anlamına gelir.

Call of Duty: Modern Warfare | PS4 | Amazon UK
Amazon, heyecanla beklenen oyunun özel bir sürümüne sahiptir ve oyunu önceden sipariş ettiğinizde oyunun beta sürümüne erken erişim sağlar. Yani daha erken oynayabileceksinizkimseBaşka. Aynı zamanda oyun için oldukça sağlam bir fiyat ve bu da yardımcı oluyor.


Call of Duty: Modern Warfare | Xbox One | Amazon UK
Xbox One sahipleri, Ağustos ayında Gunfight'a erken erişimi zaten kaçırıyorlar, bu nedenle, Amazon'un özel beta sürümünden de oyunun beta sürümüne aynı erken erişimden yararlanmak istiyorlar, değil mi?

Etrafında duyuruGörev modern savaş çağrısıGamesCom ticaret fuarı hız kazandıkça silahlı çatışma alfa geliyor. Almanya'nın Köln kentinde gerçekleşen yıllık dört günlük etkinlik, büyük olasılıkla oyunlara gelecek oyunlar hakkında bir sürü haber getirecek. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review,Xbox One S,Xbox One X, veNintendo AnahtarıÖnümüzdeki aylarda. Ve en son fısıltılar doğruysa, bunlar heyecanla beklenen oyunun piyasaya sürülmesinden önce mevcut konsollara gelen son başlıklardan bazıları olabilirSony PS5veMicrosoft Xbox: Scarlett Projesigelecek yıl.