Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Campingaz Party Grill 400 incelemesi: Barbekü yapmanıza, kaynatmanıza, ızgarada pişirmenize veya kızartmanıza izin verecek çok yönlü bir kamp ocağı

Campingaz Party Grill 400 incelemesi: Barbekü yapmanıza, kaynatmanıza, ızgarada pişirmenize veya kızartmanıza izin verecek çok yönlü bir kamp ocağı

Şık Campingaz Party Grill 400 CV gaz sobası her ikisini de yapabildiğinde neden bir soba ve ayrı bir barbeküyü bir araya getirelim? Party Grill, kompakt ve taşınabilirdir, ancak değiştirilebilir pişirme yüzeyleri, çadırınızı kurduğunuz her yerde kaynatabileceğiniz, ızgara yapabileceğiniz, ızgarada pişirebileceğiniz ve heyecan verici akşam yemekleri pişirebileceğiniz anlamına gelir. Bu etkileyici çok yönlülük, bizim için güçlü bir giriş olduğu anlamına gelir.en iyi kamp ocağısıralama. Tam Campingaz Party Grill 400 incelememiz için okumaya devam edin.


  • Özel bir ızgara mı tercih ediyorsunuz? Buradaen iyi küçük, taşınabilir Barbekü
  • Aşağıdakilerden biriyle işleri kompakt tutunen iyi kamp tencere setleri
  • Tarzda oturun: işteen iyi kamp sandalyeleri

Campingaz Party Grill 400 incelemesi: tasarım ve özellikler

İlk bakışta Campingaz Party Grill şaşırtıcı derecede küçük görünüyor - ancak kompakt görünümüne aldanmayın. Bu şık tasarım sadece bir ocaktan daha fazlasıdır: kapağı kaldırın (bir wok olarak ikiye katlanır) ve içinde yemek pişirmek için ayrı, değiştirilebilir ızgaralar, ızgaralar ve ocak üstleri vardır.

Birlikte verilen taşıma çantasından tüm farklı yüzeyleri açın, sağlam, çıkarılabilir ayakları sobanın altına yerleştirin, bir Campingaz gaz tüpünü tabana tutturun ve gitmeye hazırsınız. Not: Bu ızgaranın iki versiyonu vardır – 'CV' koleksiyonu yalnızca Campingaz'ın kendi markası olan Campingaz CV Plus valf kartuşlarında çalışır. Diğerleri bir hortum aracılığıyla bütan veya propan gazıyla çalışır.

Her zaman entegre çakmaklı bir kamp ocağı seçmenizi öneririz - Party Grill'de Piezo düğmeli bir çakmak vardır, bu da kibritleri paketlemeyi unutursanız sorun olmadığı anlamına gelir ve ızgarayı saniyeler içinde aydınlatır.

Campingaz Party Grill 400 kamp ızgarası incelemesi


(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Party Grill, tam teşekküllü bir Barbekü ızgarası olarak çalışabilme kapasitesine sahip olmasına rağmen, taşınabilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve 4,9 kg'da kolayca taşınabilecek kadar hafiftir. Tüm bu farklı yüzeyler ve sobanın ayakları, sobanın içine kolayca sığar ve wok üstüne çıkar ve bir kapak gibi yerine oturur.

Campingaz Party Grill 400 incelemesi: performans

Party Grill'i bir araya getirmeyi basit bulduk ve sobayı kurduk ve bir iki dakika içinde yaktık. Wok kapağı kızartma için harika ve ocak üstü su kaynatmak için bir tencere tutmak için iyi çalışıyor, ancak öne çıkan favori yüzeylerimiz kalbur ve ızgaraydı. Party Grill, gayri resmi bir akşam barbeküsü için idealdir - ızgarada beş kişi için sosis ve hamburger pişirdik ve ne kadar çabuk yapıldıklarından çok etkilendik.


Campingaz Party Grill 400 kamp ızgarası incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Çoğu kamp ocağında olduğu gibi, düşük ve yavaş pişirmek için Party Grill'in çok düşük bir sıcaklıkta iyi pişmesini sağlamak zordur, ancak kolay tencere yemekleri, barbeküler veya wok'ta sebze pişirmek için Party Grill'in çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Kompakt boyutu tek seferde büyük ızgara yemekler yapmak için yer olmadığı anlamına gelse de, Party Grill 400 dört veya beş kişiyi beslemek için idealdir. Biraz daha geniş bir şey istiyorsanız, Party Grill'in daha büyük bir 600 versiyonu mevcuttur ve daha uzun bacaklara sahiptir, ancak yine de hoş bir şekilde taşınabilir.


Party Grill'i bir hafta sonu kampında kullanmak ve saklamak kolay oldu - daha küçük çadırlar, karavanlar veya hafif paketler yaptığınız hafta sonu kampları için mükemmel. Kapaktaki tutamaklar ve bu hafif ağırlık, ocağı kampta gezdirebileceğiniz anlamına gelir ve ocağı temiz tutmak kolaydır, ancak ızgara veya ızgara kullanırsanız ana bölmeyi temizlemeniz ve aynı zamanda yıkamanız gerekir. pişirme yüzeyi.

Campingaz Party Grill 400 kamp ızgarası incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Campingaz Party Grill 400 incelemesi: karar

Aileniz ya da arkadaşlarınız birlikte kamp yapıyorsa (ya da sadece arka bahçede doğaçlama bir barbekü yapıyorsanız), şaşırtıcı derecede kompakt Campingaz Party Grill 400 ismine yakışır ve akşam yemeği hazırlamayı çok eğlenceli hale getirir. Güveç pişirmek veya su kaynatmak için ızgara yapın, ızgara yapın veya üstüne bir tencere koyun. Bu gerçekten tek parça küçük bir sobadır ve temizlenmesi, kurulması ve saklanması hoş bir şekilde kolaydır. Festivaller, kamp ve karavan hafta sonları için önereceğimiz akıllı bir küçük kamp paketi.