Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • Çekme yapamaz mısın? Tanım ve güçlü bir sırt oluşturmak için bunun yerine bu eve dönüş egzersizini deneyin

Çekme yapamaz mısın? Tanım ve güçlü bir sırt oluşturmak için bunun yerine bu eve dönüş egzersizini deneyin

en iyi sırt egzersizleriçekme gibi, ustalaşması oldukça uzun süren zorlu hareketlerdir. İşte sırt kaslarınızın çoğunu çalıştıracak ve kasınıza erişmeden tanımı iyileştirecek bir eve dönüş egzersizi.en iyi çekme çubuğu. Dikkat edin: çok kolay olmayacak, ama en azından bir barda takılmayacaksınız.


Çin sırt tahtası - adından da anlaşılacağı gibi - bir plank varyasyonudur ve bu nedenle çekirdek kasları güçlendirir, ancak benzersiz konumu nedeniyle sırtınızın üst kısmını ve özellikle omuzlarınızın arkasını da çalıştırır. Çin arka tahtaları,en iyi temel egzersizlerkesinlikle.

•Trion uygulaması: bu AI PT bir MİLYAR'dan fazla egzersizi bilir

Daha da iyisi, ihtiyacınız olmayacaken iyi ev spor salonu ekipmanıya Çin arka tahtalarını yapmak için: ihtiyacınız olan tek şey yerden çok uzak olmayan, T şeklinde düzenlenmiş üç yükseltilmiş nokta. Egzersize başlamadan önce yedeğinizi ısıttığınızdan emin olun, belki de oturarak oturarak veya en iyi direnç bantlarını kullanarak sıraların üzerine eğilerek.

Ayrıca, antrenmanlarınızı takip etmek istiyorsanız, kullanmanızı öneririz.en iyi kalp atış hızı monitörlerihattaen iyi koşu saatlerisırasında kalp atış hızını izlemekle mücadele etme eğilimindetam vücut HIIT antrenmanları.


Bugünün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir Muc-Off Wet Lube 50ml Lube Muc-Off Wet Lube Wiggle 3,99 TL GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Aria Air Smart Tartı Fitbit Aria Air Amazon £ 49.99 £ 34.99 GörüntüleTüm fiyatları görünVücut için Ölçüm Bandı 60 ... RayTour Mezura Amazon £ 3,45 İnceleTüm fiyatları görünYoga Mad Hi Yoğunluklu Köpük Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon £ 4,99 GörüntüleTüm fiyatları görünGritin Atlama İpi Kum Atlama İpi Amazon £ 4,99 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon £ 12.99 İnceleTüm fiyatları görünÇıplak Kütle - Tamamen Doğal ... Çıplak Beslenme Çıplak Kütle Kilo Arttırıcı Amazon £ 49.99 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha Bayanlar Lacivert Beyaz ... Rapha Patent Forması Amazon £ 60.75 GörüntüleTüm fiyatları göründhb Extreme Kış Eldivenleri ... dhb Extreme Kış eldivenleri Wiggle £ 45 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Hardcastle 30Kg Ayarlanabilir ... Hardcastle 30Kg Ayarlanabilir Dambıl Halter Amazon £ 99.99 £ 89.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Çince arka planklar nasıl yapılır

ÖNEMLİ: Bu başlangıç ​​hareketi değildir ve tıpkı pull-up'lar gibi doğru şekilde çalışması için biraz temel güç gerektirir. Dikkatli olun ve daha zayıf bir çekirdeğiniz varsa, önce daha kolay ana egzersizler yaparak başlamak isteyebilirsiniz ve bu plank varyasyonunu yavaş yavaş çekirdek egzersiz rutininize dahil edin.

•Çevrimiçi ağırlık satın alın: Bu kettlebell, dambıl, çoklu spor salonu ve ağırlık tezgahı fırsatları ile ev spor salonunuzu hazırlayın


Yukarıdaki videodan açıkça görebileceğiniz gibi, Çin'in arka plank pozisyonunu sadece kısa bir süre için bile tutmak için tüm sırt, karın ve bacak kaslarınızı esnetmeniz gerekecektir. Güvenli tarafta olmak için, tamamen dışarı çıkıp tepeye tırmanmak yerine hafif yükseltilmiş yüzeyde Çin arka planklarını uygulamayı deneyin.en iyi çoklu spor salonu.

•Bowflex fırsatları: Bowflex SelectTech dambıllarında ve Birleşik Krallık ve ABD'de diğer harika ev ağırlığı fırsatlarından BÜYÜK tasarruf edin


Bir Çin arka plank yapmak için, daha önce bir T şeklinde düzenlediğiniz üç yükseltilmiş yüzey noktası arasına uzanın. Vücut ağırlığınızı destekleyecek kadar güçlü oldukları sürece bu herhangi bir şey olabilir. Videoda, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Mirafit Ağır Hizmet Ağırlık Sehpası (veya çok benzer bir şey) kullanıyorlar ki bu da bizimen iyi ağırlık tezgahıkılavuz.

Topuklarınızı T'nin altındaki nesnenin üstüne ve dirseklerinizi diğer iki noktaya yerleştirin, ardından kaslarınızı sıkın ve kalçalarınızı yerden kaldırın. Standart planklarda olduğu gibi, amaç vücudunuzu olabildiğince düz tutmak, yukarıya bakmak ve omurgayı nötr bir pozisyonda tutmaya çalışmaktır. Bu pozu elinizden geldiğince uzun süre tutun, ancak ideal olarak en az 30 saniye tutun, ardından kalçalarınızı tekrar yere indirin.

Çin arka plank alternatifleri

Çin sırt tahtası zaten bir plank alternatifidir, ancak yine de, Çin sırt tahtalarının çalıştığına benzer kas gruplarını harekete geçiren egzersizler bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları.

Yukarı çekin

Pull up yapmak için bir pull-up bar veya multi-gym / power cage ihtiyacınız olacak ve kuşkusuz, bunların da yapılması kolay değil, ancak yapabileceğiniz en iyi vücut ağırlığı sırt egzersizlerinden biri oldukları için yine de pull up'ı tavsiye etmek istiyoruz evde yap. Pull ups, pazılarınızı, göğüs kaslarınızı, sırtınızı ve göbeğinizi çalıştırır, bu egzersizden bahsetmiyorum bile aynı zamanda tutuşunuzu da güçlendirir.


Günümüzün en iyi Ultrasport Kapı Çekme Çubuğu fırsatları Ultrasport kapı çekme çubuğu, ... Amazon Prime £ 20,27 Ultrasport Çok İşlevli Görüntüle ... Amazon Prime £ 24,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ters sıra

Ters çevrilmiş sıra bisepsleri, sırtınızın üst kısmını ve omuzlarınızı da çalıştırır. Ters sıralar, sağlam bir masa gibi ağırlığınızı destekleyebilecek herhangi bir şeye tutunarak gerçekleştirilebildiğinden, ev spor salonları için daha popülerdir. Lütfen egzersize başlamadan önce seçtiğiniz mobilyanın sizi destekleyebileceğinden emin olun. Daha fazla gönül rahatlığı için,en iyi süspansiyon eğitim sistemi, benzeriTRX Ana Sayfa 2Bu egzersiz türü için ayarlayın.

Bugünün en iyi TRX Hepsi Bir Arada Süspansiyon Eğitim Sistemi, TRX TÜMÜ BİR ARADA Süspansiyon ile ilgileniyor ... Amazon Prime 140,95 £ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Oturan sıralar

Büyük olasılıkla spor salonunda bir kablo makinesi kullanarak oturarak sıralar yapacaksınız, ancak bunları evde otururken ayaklarınızın etrafına takılan bazı kalın direnç bantları ile bacakları uzatarak da yapabilirsiniz. Oturan sıralar, pazılarınızın yanı sıra omzun arkası ve sırtın üst kısmında çalışır. Bu egzersizi kesinlikleen iyi itme çekme egzersizirutin.

Pingtwitter'ün nasıl yapılır egzersiz kılavuzları

 • Nasıl çömelirsağ: halter sırt çömelmesi, tonlu bir popo ve güçlü bacaklar için en iyi egzersizdir
 • Deadlift nasıl yapılırdoğru: daha güçlü kollar, sırt ve bacaklar için tek harekette tam vücut egzersizi
 • Tepegöz basın: Bu klasik egzersizin büyük kollar ve hızlı omuz kazancı için nasıl gerçekleştirileceği
 • Halter sıraları nasıl yapılırdoğru yol: sıralar üzerinde eğilmek neden büyük sırt ve güçlü kollar oluşturmak için harikadır
 • İticiler nasıl yapılır: bu çömelme çeşidi, bir bacak günü elyafı VE tek hareketlik bir tam vücut egzersizidir
 • Nasıl yukarı itilirartı daha büyük kollar için bu klasik egzersizin en iyi varyasyonları
 • Pazı şınavı nasıl yapılır: Üst vücut kuvveti için öldürücü bir hareket ama sert DAMN
 • Bir ab silindiri nasıl kullanılır: Bu ucuz ev jimnastiği elyafı ile altı paket HIZLI alın
 • Çene ve yukarı çek: fark nedir, kaslar çalıştı ve EN İYİSİ NEDİR?
 • Karın egzersizi nasıl yapılıryeni başlayanlar için: canlandırmak için en iyi mide egzersizleri
 • Bench Press nasıl yapılıretkili ve güvenli: bu klasik egzersiz devasa bir göğüs, büyük kollar ve omuzlar da oluşturacak
 • Yanlış yaptığınız 3 yaygın egzersiz ve bunları nasıl düzeltebilirsiniz?
 • Push up yapamam? Bu ipuçlarını izleyin ve hemen baskıya hazır olun
 • 3 tahta hatasıyapıyorsun (ve nasıl düzeltileceğini)