Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Şınav yapamaz mısın? Bu, en kolay şınav varyasyonu ve şınavlarda daha iyi olmak için ipuçları

Şınav yapamaz mısın? Bu, en kolay şınav varyasyonu ve şınavlarda daha iyi olmak için ipuçları

Şınav yapamaz mısın? Yalnız değilsin. En kolay baskı varyasyonu bile, bir miktar güç gerektirir;pazı yukarı itmekveelmas yukarı itmek. Hala öğrenmek için uğraşmaya değerşınav nasıl yapılırAncak bu, yapabilecek en iyi vücut ağırlığı bileşik egzersizlerinden biridir.büyük göğüs yapvebüyük kolları şekillendirmekçok.


• Büyük kollar VE geniş bir göğüs elde etmek için en iyi şınav antrenmanları

Vücudun hazır olması gereken üç parçası vardır ve hepsinin nasıl verimli bir şekilde çalışılacağına dair ayrıntıları aşağıda paylaşacağız.Büyük kollara sahip olmak istiyorsanız şınav bir bench press kadar iyidirve ek bir bonus olarak, şınav yapmak,en iyi ev spor salonu ekipmanıya.

Şınav ayrıca bunun gibi çeşitli egzersiz rutinlerine dahil edilebilir.calisthenics ev egzersizive size bir verebilirtam vücut egzersizisadece tek hareketle. Bir koymayı planlıyorsanızitme-çekme egzersiz rutinibirlikte, push günlerde şınav yapılmalıdır. Ayrıca, press up'ları kettlebell salınımlarıyla birleştirebilir veminimalist tam vücut egzersiziBu sadece iki egzersiz kullanır, ancak aynı anda tüm vücudunuzu hareket ettirir.

Temiz push up tekrarlarını dışarı pompalamaya başlamadan önce ekstra TLC'ye ihtiyaç duyan üç alan nedir? En kolay push up varyasyonu nedir? Öğrenmek için okumaya devam edin.


Fitbit İyonik Spor Akıllı Saat |185 TL'ye satışta | 249,99 TL | Amazon'da 64,99 £ tasarruf edersiniz
Ionic, Fitbit'in en yetkin spor akıllı saatidir veya en azından aktif bir yaşam tarzına sahip insanları hedefleyen bir akıllı saattir. Ionic, müzik için dahili GPS ve depolama, sürekli kalp atış hızı izleme özelliğine sahiptir ve Fitbit Uygulamasıyla uyumludur (elbette).


Günün en iyi Fitbit Ionic fırsatları 2 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Fitbit Ionic Health & Fitness ... Amazon Prime £ 249,99 £ 149,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En kolay push up varyasyonu nedir?

Çoğu insanın düşündüğünün aksine, en kolay itme varyasyonudeğilDoğru diz itme işlemi yaparken diz yukarı itmek için çekirdek gücü ve kollarda ve göğüs kaslarında yeterli kas gücü gerekir, böylece vücut ağırlığınızın 2 / 3'ünü yerden uzağa itebilirsiniz.

Diz itme ile bile gerçekten mücadele ediyorsanız, önce duvar şınavlarını denemelisiniz çünkü bu varyasyon vücut ağırlığınızın çoğunu denklemden çıkarırken kaslarınız harekete alışır ve güçlenirsiniz.


Buradan ilerlemenin yolu, zaman geçtikçe eğimi azaltmaktır: dik durmak ve sadece kolları bükmekle başlayın, ardından duvardan uzaklaşarak ve sonunda daha fazla öne doğru eğilerek yavaş yavaş zorluğu artırın. Çekmeceli dolap, mutfak tezgahı, sandalye vb. Gibi yaslanmak için (sağlam) mobilyalar kullanabilirsiniz.

Duvarda ve / veya eğimli şınav çekerken çekirdeği ve kalça kaslarını sıktığınızdan ve dirseğinizin konumuna dikkat ettiğinizden emin olun. Herhangi bir egzersizi doğru biçimde yapmak, tekrar sayısından daha önemlidir.

en kolay şınav varyasyonu, şınavlarda nasıl daha iyi olur

(Resim kredisi: Getty Images)

Alan # 1: çekirdek

Şınav çekmek için sadece kol gücüne ihtiyacın olduğunu düşünebilirsin ve eğer durum buysa, o zaman yanlışsın, büyük zaman. Daha önce tahta yapmayı denediyseniz, vücudunuzu sadece 30 saniyeden daha uzun süre düz tutmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Ve şınav çekmek için, vücudunuzu bir seferde 30 saniyeden daha uzun süre düz tutmanız gerekecek.


Çekirdek gücü oluşturmak için karın kaslarınızı, obliklerinizi ve belinizi de çalıştırmanız gerekir. Başlangıçta yukarıda belirtilen tahtalar veya belki diz tahtaları gibi bazı temel egzersizler yapmanızı ve standartlara göre standartlara kadar çalışmanızı öneririz.hardstyle plakalar. Daha fazla ilham almak için şuna bir bakın:en iyi temel egzersizlerburaya.

Sahip olmakgüçlü çekirdek de daha ağır kaldırmanıza yardımcı olabilirAynı nedenle, daha fazla şınav tekrarı oluşturmanıza yardımcı olabilir, daha iyi duruş ve uyku gibi diğer faydalardan bahsetmeye bile gerek yok.

Bugünün en iyi Perfect Fitness Ab Carver fırsatları Perfect Fitness AB Carver Pro ... Amazon Prime £ 38,44 İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

en kolay şınav varyasyonu, şınavlarda nasıl daha iyi olur

(Resim kredisi: Getty Images)

Alan # 2: triseps (ve deltler)

Büyük kollar istiyorsanız, büyük bir pazı takmaya takıntılı olmak yerine, triceps ve omuz tanımına odaklanmalısınız. Yeterince elverişli bir şekilde, şınav tricepleri çalıştırır ve en çok delirir ve bisepsinize çok az şey yapar. Üst kolunuzun ön kısmını daha fazla harekete geçiren biceps şınavı yapmayı deneyebilirsiniz, ancak hareket etmek standart şınavlardan daha fazla kas gücü gerektirir.

Tricepsinizi, bir mobilya parçası veya plyo-box üzerinde yükseltilmiş kutu daldırma yaparak eğitmeye başlayabilirsiniz. Eğim ne kadar yüksekse, eğim yapmak o kadar kolay olur ve güçlendikçe eğimi kademeli olarak azaltabilir ve yoğunluğu artırabilirsiniz.Direnç bandıtriceps geri tepmeleri vehavai preslerayrıca triceps gücünü artırmak için harika hareketlerdir.

  • En iyi halter
  • En iyi dambıl
  • En iyi ağırlık tezgahı

en kolay şınav varyasyonu, şınavlarda nasıl daha iyi olur

(Resim kredisi: Getty Images)

Alan # 3: göğüs kasları

Şınavlarda daha iyi olmayı planlıyorsanız odaklanmanız gereken son alan göğüs göğüsleri. Şınav çekerken göğüs kaslarınız en çok çalışır ve bu nedenle kendinizi yerden etkili bir şekilde itebilmeniz için en güçlü olması gerekir.

Göğüs kaslarını çalıştıran çeşitli egzersizler vardır ve bunların birçoğu bizimgöğüs kaslarını büyütmekkılavuz. Bir ev spor salonu ortamında, göğüs kaslarınızı preslere hazırlamak için direnç bandı göğüs uçuşları ve direnç bandı tezgah presleri yapabilirsiniz. Pektoralis majörün, sözde klaviküler başın tepesine odaklanmak istediğiniz bir kas. Bu kas, üst ekstremiteyi esnetmek için ayrı ayrı hareket eder ve göğüs kaslarını ve deltleri / kolları birbirine bağlar.

  • Bunu dene15 dakikalık HIIT antrenmanı: göbek yağını eritecek ve sizi yerde yatar bırakacak
Bugünün en iyi Soylent fırsatları 121 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Soylent Nutrition Shake, ... Amazon Prime £ 35 £ 28 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stoklar her 30 dakikada bir kontrol ediliyor Muc- Off Wet Lube 50ml Lube Muc-Off Wet Lube Wiggle £ 3,99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Aria Air Smart Tartı Fitbit Aria Air Amazon £ 49.99 £ 34.99 GörüntüleTüm fiyatları görünVücut için Ölçüm Bandı 60 ... RayTour Mezura Amazon £ 3,45 İnceleTüm fiyatları görünYoga Mad Hi Yoğunluklu Köpük Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon £ 4,99 GörüntüleTüm fiyatları görünGritin Atlama İpi Kum Atlama İpi Amazon £ 4,99 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon £ 12.99 İnceleTüm fiyatları görünÇıplak Kütle - Tamamen Doğal ... Çıplak Beslenme Çıplak Kütle Kilo Arttırıcı Amazon £ 49.99 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha Bayanlar Lacivert Beyaz ... Rapha Patent Forması Amazon £ 60.75 GörüntüleTüm fiyatları göründhb Extreme Kış Eldivenleri ... dhb Extreme Kış eldivenleri Wiggle £ 45 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Hardcastle 30Kg Ayarlanabilir ... Hardcastle 30Kg Ayarlanabilir Dambıl Halter Amazon £ 99.99 £ 89.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz