Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Canyon, Grail AL 7.0 SL çakıl bisiklet için Pingtwitter Ödülü ile üçte iki galibiyet elde etti

Canyon, Grail AL 7.0 SL çakıl bisiklet için Pingtwitter Ödülü ile üçte iki galibiyet elde etti

Kanyon çoktan aldıdağ bisikleti ödülüiçinde2019 Pingtwitter ÖdülleriAyrıca uygun fiyatlı ancak kıçını tekmeleyen Alman markasına çakıl bisikletleri söz konusu olduğunda tacı verdik. Evet, Kase AL 7.0 SL,en iyi çakıl bisikleti. O da kazanacak mıYılın yol bisikleti ödülü? (Hayır).


Kanyon, yıllar boyunca kalite, verimlilik ve paranın karşılığını verme konusunda kıskanılacak bir ün kazandı, bu nedenle, çakıl bisiklet yapma ve satma sanatında hızla ustalaşması şaşırtıcı değil. Bu tıknaz melezler, arazi sürüşünden tepelere çıkmaya, bugünlerde çoğu İngiliz şehri olan tehlikeli, çukurlarla dolu cehennem manzaralarına göğüs germeye kadar her şey için harika.

Canyon's Grail serisi, sıfırdan yola çıkarak yolda hızlı olmak için inşa edildi, ancak bunaltıcı bir şekilde. Bu gong'u özellikle alüminyum AL 7.0 SL'ye verdik çünkü paranın karşılığını inanılmaz bir şekilde sunuyor ve paraya rakiplerinden daha fazla heyecan veriyor.

Kase serisinin tamamı orijinal olarak yalnızca karbon fiberden yapılmıştı, ancak bu alüminyum olan mükemmel ve aynı zamanda karbon Grails üzerinde bulunan 'çift katlı araçtan' daha geleneksel bir gidon seti kullanıyor. Sonuç, dayanıklı, ancak kıskanılacak olmasına rağmen uygun fiyatlı bir bisiklettirteçhizat,SRAM Rival 1 grup seti ve 40 mm Schwalbe G-One Bite lastikler dahil.

Canyon ile her zaman olduğu gibi, doğrudan markadan satın alırsınız ve orta bir kişi / mağaza ödeme masrafından tasarruf edersiniz. 'En iyi çakıl bisikleti nedir?' Sorusuna cevap vermeye gelince, cevap tamamen Kase'dir. Ba-doom-tish,


• Doğrudan Kanyon'dan Kase satın alın