Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet
  • /
  • En iyi bisiklet markalarından biri olan Canyon, 2020 için kırmızı ateşli yeni bir elektrikli bisiklet serisini piyasaya sürdü

En iyi bisiklet markalarından biri olan Canyon, 2020 için kırmızı ateşli yeni bir elektrikli bisiklet serisini piyasaya sürdü

Almanya'da doğan Canyon,en iyi bisikletlersatın alabilirsiniz ve iş modelleri tamamen çevrimiçidir. Şimdi, Cermen odaklarını bazı şeyleri yapmaya kaydırıyorlar.en iyi elektrikli bisikletlersatın alabilirsin. Ayrıca, dağ bisikleti mirası göz önüne alındığında burada sürpriz yok.en iyi elektrikli dağ bisikletleri.


İngiltere'de ve Avrupa'nın geri kalanında, ayrıca Avustralya ve ABD'de perakende satış yapan marka, Canyon bisikletlerinin çeşitli bisiklet disiplinlerinde profesyonel sporcular tarafından sürülmesiyle ciddi bir geçmişe sahip. Ayrıca, kısmen paranın karşılığını fazlasıyla almaları nedeniyle inanılmaz derecede popüler bisikletlerdir.

Canyon’un doğrudan satış modeli kısmen buna teşekkür etmek içindir. Bisikletler, Canyon web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak satın alınıyor, ardından monte ediliyor ve neredeyse sürmeye hazır müşterilere gönderiliyor. Genellikle yapmanız gereken tek şey kutuyu açmak, bisikleti paketinden çıkarmak ve gidon çubuğunu tüm gerekli aletler ve sağlanan talimatlarla birlikte çıkarmaktır.

Doğrudan satış yapmak, Canyon'un müşterilere aktarılan tuğla ve harç altyapısında tasarruf sağladığı anlamına gelir. Kanyon'un 'ucuz' bir bisiklet markası olduğu söylenemez - ondan çok uzak! Yaptığı bisikletler ödüller, yarışlar, grup testleri ve daha fazlasını kazandı ve genellikle hem ürün testçileri hem de müşteriler tarafından yüksek puan aldı.

Şimdi, 2020 için Canyon, eBike tekliflerini önemli ölçüde artırdı ...


Canyon elektrikli bisikletler 2020: hangisini satın almalısınız?

Canyon elektrikli bisiklet serisi 2020

Canyon'un e-bisiklet serisi: o kadar elektrikli ki, USB'leri bile var ...

(Resim kredisi: Kanyon)

Canyon e-bisiklet serisi artık banliyö ve eğlence amaçlı sürüşten tüm dağ MTB'sine kadar her şeyi kapsayan 6 modelden oluşuyor. 'E', elektrik anlamına gelir, çünkü bu bisikletler, yerleşik bir pille çalışan bir elektrik motoruna sahiptir. Bu sistem elektrik yardımcısı olarak adlandırılan şeyi verir; Yine de pedal çevirmeniz gerekir, ancak pil, ister düzlüklerde daha hızlı bir dönüş olsun, ister tırmanışı önemli ölçüde kolaylaştıran olsun, pedal vuruşlarınızla koyduğunuz gücü artırır. En yüksek hız yasal olarak 25 km / s ile sınırlandırılmıştır.


EBike serisine yeni eklenenler, yepyeni Grand Canyon: ON hardtail dağ bisikleti ve Pathlite: ON, her şeyi yapabilen bir banliyö trekking bisikleti.

Hem Neuron: ON Trail eMTB hem de Spectral: ON all-mountain eMTB büyük revizyonlardan geçti. Neuron: ON, yeni, daha sert bir ön uca, aşağı tüpte entegre bir bataryaya ve kabloların gidondan dahili olarak yönlendirilmesine olanak tanıyan Canyon: ON kokpitine sahiptir.

Güncellenmiş Spectral: ON, daha fazla kontrolle iyileştirilmiş bir sürüş hissi vermek için yeni geometri ve ince ayarlı süspansiyon kinematiği ile tamamen yeniden tasarlanmış bir karbon ön üçgene sahiptir. Aynı zamanda entegre bataryaya ve düzenli kokpit tasarımına sahiptir.

Bir de Roadlite: ON, tırmanışlarda ve daha uzun mesafelerde biraz yardım istemeniz dışında aslında bir eBike gibi görünmeyen veya tutmayan şık bir eBike var.


Satın almadan önce uygulamalı fırsatların eksikliğinden endişe ediyorsanız, Canyon ayrıca potansiyel alıcıların bir tur atmasına ve nasıl hissettiğini görmesine olanak tanıyan yol, dağ, banliyö ve elektrikli serileri için kapsamlı bir demo programına sahiptir. uyuyor.

Canyon elektrikli bisiklet serisi 2020

(Resim kredisi: Kanyon)

1. Büyük Kanyon: AÇIK

Şunun için en iyisi: yerel parkurlarınızda, bisiklet yollarınızda veya daha uzun arazi maceralarınızda hızlı kırbaçlar

Teknik Özellikler
Tip: Hardtail eMTB Anahtar özellikleri: 120 mm ön hareket (XS'de 100 mm), Shimano Basamakları E8000 motor ve E8035 pil, Damlalıklı sele direği, Hidrolik disk frenler
Satın alma nedenleri
+ Elektrik desteği, 100 km'ye kadar menzil sağlar + 120 mm ön hareket, onu çok çeşitli arazilere hazır hale getirir

Bir hardtail dağ bisikletinin verimliliğini ve eğlencesini alıp bir motor eklediğinizde pek çok olasılık açmış olursunuz. Sert kuyruklar sürmek için bir zevktir ve off-road sürüş için çok yönlü bir bisiklet arıyorsanız, karma yüzeylerde biraz A'dan B'ye seyahat ediyorsanız, çekme yollarına biniyorsanız veya yerel ormanlarınızda, parklarınızda ve parklarınızda hangi yolların yattığını görmek için harikadır. kırsal bölge.

120 mm'lik ön hareket mesafesi (XS boyutunda 100 mm), zorlu arazilerden çok fazla işi almak için bol miktarda yastıklama sağlar ve ekstra tutuş sağlar. Bunu tıknaz, yol tutuşlu Schwalbe Nobby Nic lastiklerle birleştirdiğinizde, kendinden emin, keyifli bir sürüş deneyimi sunması gereken bir paketiniz olur.

Serinin en iyisi olan Canyon Canyon: ON AL 9.0, Shimano Deore XT / SLX harmanlanmış aktarma organlarına sahip Fox 34 Rhythm çatallarla donatılmıştır. Tekerlekler, Shimano göbekleriyle RaceFace AR30 jantlarının bir kombinasyonudur ve bisiklet, Canyon’un eBike özel SD: ON sele ve Iridium damlalıklı sele borusu ile tamamlanmıştır.

İki şık özellik, telefonlarınızı, GPS ünitelerini ve ışıkları hareket halindeyken şarj etmenizi sağlayan üst tüp üzerindeki USB-C şarj noktasıdır (ne yazık ki XS boyutunda değil) ve gizli ayaklı stand montajı. Ebikes hala normal bisikletlerden daha ağırdır, ancak her zaman daha da hafifler ve bir destek çubuğu eklemek, onu eğmek için bir şey bulmadan veya yerden kaldırmak zorunda kalmadan dik olarak park edebileceğiniz anlamına gelir.

Harika bir fikir gibi görünen bir diğer özellik de pilin kullandığı Abus YourPlus anahtar sistemidir. Pili bisiklet dışında şarj etmek için serbest bırakmak ve tekrar yerine kilitlemek için bir anahtara ihtiyacınız var. Bu sistem, bisikletiniz ve Abus kilidiniz için aynı anahtarı kullanabileceğiniz anlamına gelir; seçili D-kilitler, zincir kilitler, vb.

• Büyük Kanyon'da alışveriş yapın: AÇIK aralıkBüyük Kanyon: AL 9.0 - 3049 £; Büyük Kanyon: AL 8.0 - 2599 £; Büyük Kanyon: WMN AL 8.0 - 2599 £

  • OkuyunGtech eBike City incelemesi

Canyon elektrikli bisiklet serisi 2020

(Resim kredisi: Kanyon)

2. Nöron: AÇIK

Yakın ve uzak yolları keşfetmek için en iyisi

Teknik Özellikler
Tip: Tam süspansiyonlu eMTB Anahtar özellikleri: Alüminyum çerçeve, Shimano E8000 motor ve E8035 pil, 130 / 135mm tam süspansiyon, Shimano 1x12 aktarma organı
Satın alma nedenleri
+ Çok çeşitli parkurların ve arazilerin üstesinden gelebilir + Orijinal modele göre tasarım iyileştirmeleri + Entegre pil

Neuron: ON, yerel parkurlarınız etrafında hızlı bir patlamadan kırsal bölgeyi keşfetmek için daha uzun günlere kadar her şey için ideal olan tam süspansiyonlu bir eMTB'dir.

2020 için büyük bir yeniden tasarıma sahipti ve şimdi aşağı kanalda önceki enkarnasyona çok daha düzgün, daha şık bir görünüm sağlayan entegre bir pil içeriyor. Bu yeniden tasarım, eMTB'lerle birlikte gelen daha ağır ağırlık ve tork etrafında tasarlanmış bir süspansiyon platformu ve daha fazla sertlik ve daha iyi yanıt verme vaat eden yepyeni bir ön uç içerir.

Entegre Shimano E8035 pili, hareket halindeyken yeniden doldurmak için sırt çantasına düzgün bir şekilde oturan bir şarj paketi ile yerinde şarj edilebilir veya çıkarılabilir. Diğer geometri değişiklikleriyle birlikte şasideki yeni konumu, motosiklete düşük bir ağırlık merkezi kazandırır ve bu da inişlerde ekstra denge ve güven sağlar.

Önde 130 mm ve 135 mm arka seyahat, Birleşik Krallık parkurlarının ve parkur merkezlerinin çoğu için doğru. Çantanız buysa, biraz teknik, zorlu bir sürüşe izin vermek yeterlidir, ancak daha düz parkurlardan gelen eğlenceyi emecek kadar değil.

Ekstra ağırlık, hızı kontrol etmek ve durdurmak için ekstra güce ihtiyaç duyar, bu nedenle Canyon, eklenen torka ve büyük eBike'a özgü Shimano fren rotorlarına ve en üst modeldeki güçlü 4 pistonlu fren kaliperlerine dayanması için tekerlekleri çelik bir serbest göbek ile yaptı.

Neuron: ON 9.0, bazı zorlu sürüşler için yetenekli bir kurulum olan RockShox Pike Ultimate çatallı bir RockShox Deluxe Select R şok ile birlikte gelir. Shimano Deore XT ve SLX 1 x 12 aktarma organları ve frenler geniş bir vites yelpazesi sunar ve Shimano göbekli RaceFace AR30 jantları, Schwalbe Hans Dampf ve Nobby Nic lastiklerinin yetenekli bir kombinasyonuna sahiptir. Serideki diğer eMTB'lerde olduğu gibi, bir SD: ON sele artı Iridium damlalıklı koltuk direği ile birlikte gelir.

Diğer özellikler, Kanyon'dan beklediğiniz gibi iyi düşünülmüştür; damlalık direği, eMTB sürüşü için iyi destek sağlayan sele ve çubuklardan geçen kablolarla minimalist bir kokpit ve motor kontrolü.

Aslında, biraz daha tıknaz bir downtube ve bunun tırmanışlarda uçacağı gerçeğinin yanı sıra, e-asistini aşağıya doğru tutan bir bisiklet.

• Nöronu satın alın: AÇIK aralığıCanyon Nöron: 9.0 - 4199 £; Canyon Neuron: AÇIK 8.0 - 3749 £; Canyon Nöron: WMN 7.0 - 3349 £; Kanyon Nöronu: WMN 7.0 - 3349 £

Canyon elektrikli bisiklet serisi 2020

(Resim kredisi: Kanyon)

3. Pathlite: AÇIK

Şunun için en iyisi: şehir içi sürüş, işe gidip gelmekten alışverişe

Teknik Özellikler
Tip: Urban ebike Anahtar özellikleri: Alüminyum çerçeve, 100 mm hareket mesafeli Suntour XCR çatal, 57 mm lastikler, Bosch Powertube 500 entegre akü, Entegre ışık, çamurluklar ve sepet rafı
Satın alma nedenleri
+ Son derece kullanıcı dostu + Faydacı bisikletçiler ve hevesli gezginler için harika + Çift pil, üst düzey modellerde geniş bir ürün yelpazesi sunar

İşe gidip gelme veya alışverişten yürüyüşe ve okulda koşmaya kadar, bu çok yönlü eBike, Canyon eBike serisinin en güçlüsüdür. Bu kullanıcı dostu eBike, faydacı bisikletçiler veya hevesli gezginler için bir destek ayağı, entegre ışıklar ve raf ve üst düzey modellerde geniş bir aralık sağlayan çift pil gibi sayısız özelliğe sahiptir.

Aslında, hemen hemen her şeyi yapabilen tek bir motosiklet arıyorsanız, yepyeni Pathlite: ON bu bisiklettir. Çok yönlü kullanım için tasarlandığı gerçeği, ana çerçeve tasarımından sahip olduğu parçalar, aksesuarlar ve özelliklere kadar her şeyde açıktır.

Alüminyum çerçeve sürücüyü dik bir konumda oturur ve bu, trafikte gezinmek veya trekking yaparken manzaranın tadını çıkarmak için idealdir; geniş 57 mm lastikler, engebeli araziyi ıslatmak ve zemin kaygan olduğunda iyi bir tutuş sağlamak için harika bir iş çıkarır. Lastikler sürüşü yumuşatmazsa, öndeki Suntour çatallarındaki 100 mm süspansiyon işe yarayacak ve uzun ve kısa sürüşler için konfor sağlayacaktır.

Pathlite: ON'un ağır yük unsurları arasında entegre sepet rafı ve bisikletin Croozer römorkları ile iyi çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmış olması yer alır; bu, alışverişinizi, kitinizi veya evcil hayvanınızı sürüş için getirebileceğiniz veya okul veya kreş koşusu.

Bu bisikletteki motor, iki seviyede destek sağlayan Bosch Powertube 500'dür. Akü, düzgün bir görünüm için aşağı boruya entegre edilmiştir ve bisiklet üzerinde şarj edilebilir veya çıkarılabilir. Bir kilit ve anahtar mekanizmasıyla güvenli bir şekilde yerinde tutulur, bu da düz olmayan zeminde sert bir şekilde sürdüğünüzde gevşemeyeceği anlamına gelir.

Dışarıdaki bisikletçiler için serinin en iyi iki modeli iki pil ile birlikte gelir; biri çerçeveye entegre edilmiş, diğeri üstte. Bunlar birlikte çalışarak, doldurulmaları gerekmeden önce tek bir sürüşte çok büyük bir 150 km'ye kadar çıkabilir, bu da çok fazla mesafeyi açar. Olasılıkları düşünün!

Ürün gamının en iyisi 9.0'da, FSA krank ve aynakol dişlisi ile XT / SLX aktarma organlarına sahip Shimano Deore XT frenler, Shimano göbekli Alexrims MD25 jantlar ve 57 mm genişliğinde Schwalbe G-One Allround lastikler bulunur. Oldukça şık bir Brooks C17 eyer görünümü tamamlıyor.

Diğer son derece kullanışlı özellikler, entegre ışıklardır. Bunlar, bir mıknatısla bağlanan gidon üzerindeki bir uzaktan kumanda anahtarıyla kontrol edilebilir, böylece hareket ettirilebilir ve kullanıcı için uygun bir konuma yerleştirilebilir. Daha nemli iklimlerde yaşayan herkes, entegre çamurlukları da görmekten çok mutlu olacaktır.

Ve nihayet, küçük bir şey gibi görünse de, Pathlite: ON'un bir destek ayağı var ... Böylece, bisikletinizi eğecek bir yer bulmaya gerek kalmadan, istediğiniz yere park edebilirsiniz.

• Pathlite'ı satın alın: AÇIK aralığıPathlite: ON 9.0 - £ 4649; Pathlite: ON 8.0 - £ 4099; Pathlite: ON 7.0 - £ 2799; Pathlite: ON 6.0 - £ 2599; Pathlite: AÇIK 5,9 - 2349 £

Canyon elektrikli bisiklet serisi 2020

(Resim kredisi: Kanyon)

4. Roadlite: AÇIK

EBike gibi görünmeyen veya hissetmeyen bir eBike isteyenler için en iyisi

Teknik Özellikler
Tip: Elektrikli spor / hibrit bisiklet Anahtar özellikleri: Alüminyum çerçeve, Karbon çatal, Fazua Evation motoru ve aküsü, Shimano 1x12 aktarma organları, Hidrolik disk frenler
Satın alma nedenleri
+ Normal bir bisiklet gibi görünüyor, hissediyor ve daha çok kullanıyor + Hafif + Pil ve motor çıkarılabilir

Fitness sürüşü, işe gidip gelmek veya genel olarak dolaşmak için bir bisiklet arıyorsanız, ancak yüksek güçlü bir eBike motora ihtiyacınız yoksa veya buna ihtiyacınız yoksa, gözlerinizi oldukça güzel görünümlü Roadlite: ON'a çevirin.

Bu düz çubuklu bisiklet aslında bir eBike'a hiç benzemiyor. Fazua Evation motoru ve bataryası alt kanalda gizlidir ve isterseniz bunları tamamen kaldırabilir ve bisikleti normal, motorsuz bir bisiklet olarak kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda normal bir bisiklet gibi hissetmek ve sürmek için tasarlandı, bu yüzden önce hafif. İddia edilen 15 kg ağırlığıyla kendi kategorisindeki en hafifler arasındadır ve bu özellikle bisikletini merdivenlerden yukarı ve aşağı taşımak zorunda kalan herkes için iyi bir haber olacaktır.

Bu hafifliğin nedenlerinden biri, daha küçük 250 Wh pildir (Canyon serisindeki çoğu eBike pili 500 Wh'dir). Bu, bataryayı daha az güçlü hale getirir, bu nedenle size fazladan tırmanışlar sağlarken, sizi yokuş yukarı hızlı ve çaba harcamadan uçarken görmez. Canyon bunu 'çok güzel bir günde sizin gibi tırmanıyor' olarak tanımlıyor ve bunu oldukça güzel açıkladığını düşünüyoruz.

Fazua Evation motorunun bir başka avantajı da, 25 km / s'lik en yüksek e-destek hızına ulaştığınızda, motordan daha fazla yardım almazken, kesildiğinde de herhangi bir sürüklenme yaşamayacaksınız. Daha önce başka eBik'leri kullandıysanız, bunu çok iyi yaşamış olabilirsiniz; Pedallara karşı ani bir direnç, tıpkı biraz frene basmışsınız gibi, motorun tahrik dizisine uyguladığınız kuvvete karşı sürtünmesidir. Buna sahip olmamak, yolculuğu çok daha yumuşak hissettirecek gibi görünüyor.

Motorun üç destek seviyesi vardır ve pil 8 saate kadar kullanım ömrü sağlar ve% 20 pil olduğunda gücü azaltmaya başlar, böylece doldurma zamanının geldiğini bilirsiniz.

Diğer özellikler arasında hidrolik disk frenler, dik tırmanışlar ve hızlı sprintler için çok sayıda yüksek ve alçak vites sağlayan bir 1x12 aktarma organı ve yoldaki gevezelikten kurtulmaya yardımcı olan tek parçalı bir karbon kokpit bulunur.

Üst modelde savurganlık yapıyorsanız, 9.0'da RS600 hidrolik disk frenli bir Shimano XTR 1x12 aktarma sistemi, Schwalbe G-One Allround 35mm lastikler ve bu yol yüzeyi titreşimlerinin bazılarını emmeye yardımcı olacak bir Canyon karbon koltuk direği vardır.

• Roadlite'ı satın alın: AÇIK aralığıRoadlite: AL 9.0 - 3449 £; Roadlite: AL 8.0 - 3049 £; Roadlite: AL 7.0 - 2499 £

Canyon elektrikli bisiklet serisi 2020

(Resim kredisi: Kanyon)

5. Spektral: AÇIK

Şunun için en iyisi: kaya bahçeleri, atlamalar ve teknik parkurlar

Teknik Özellikler
Tip: eMTB Anahtar özellikleri: Karbon çerçeve, 150 mm ön ve arka hareket, Shimano Steps E8000 motor sistemi, Shimano 1x12 aktarma organı, Hidrolik disk frenler, Damlalıklı sele borusu
Satın alma nedenleri
+ Teknik arazi ve büyük dağ sürüşü için harika + Daha hızlı tırmanın ve yükseltmeye gerek kalmadan daha fazlasını keşfedin

Spectral: ON, BÜYÜK arazi için üretilmiş bir eMTB'dir. Dik inişler, kaya bahçeleri, kökleri, atlayışları ve genel 'gnar' ın bulunduğu evde, Birleşik Krallık'ta ve yurtdışında yokuş aşağı parkurları ve bisiklet parklarını idare etmekten daha fazlasıdır ve Fransızlar gibi yerlerde patikalarda geçen büyük günler için idealdir. Alpler.

2020 için tamamen elden geçirildi ve artık sert ve hafif bir karbon ön üçgene sahip, fiber takviyeli bir koruma plakası ve alt boruyu ve altını kaya çarpmalarından korumak için darbe koruması ile tamamlandı.

Shimano Steps E8000 motorunun pili artık alt kanalda yer alıyor, gizlenmiş ve önceki modellere göre çok daha iyi görünen bir motosiklet sağlıyor.

Önde ve arkada 150 mm'lik hareket, 66,5 derecelik gevşek bir kafa açısı ile birleştiğinde, motosiklete inişlerle uğraşırken daha güvenli bir his verir, ancak asıl sihir, bu Steps motorunun eklenmesidir. Tamamen açın ve kısa tırmanışlarda tekrar eğlenceli yokuş aşağı inişe geçebilirsiniz ya da daha ekonomik bir modda daha uzun mesafeleri katedebilecek ve her zamankinden daha fazla dağ ve bataklık keşfedebileceksiniz.

Spectral: ON'un ilginç bir unsuru, tekerlek boyutu veya daha doğrusu tekerlek boyutlarıdır. Canyon, önde 29er ve arkada 27.5 (XS boyutundan ayrı olarak) takmayı seçti, bu da size önde daha iyi çekiş ve devrilme yetenekleri ve dar virajlarda ve virajlarla başa çıkmanıza yardımcı olmak için daha manevra kabiliyetine sahip bir arka sunuyor. yollar.

Devasa 203 mm'lik fren rotorları ile birleştirilmiş güçlü 4 pistonlu hidrolik frenler, dik bir arazideyken yavaşlamak, durdurmak ve kontrolü sağlamak için yeterli hareket sağlar ve yeniden tasarlanan geometri, ona daha düşük bir ağırlık merkezi sağlar, bu da daha dengeli, dengeli bir his anlamına gelir.

Çıldırmaya değer son bir özellik, telefonunuzu, GPS'i, ışıkları veya hareket halindeyken istediğiniz her şeyi şarj edebilmeniz için üstteki tüpe bir USB-C şarj noktasının eklenmesidir.

Serinin zirvesi olan CF 9.0, Fox DPx2 Factory şoklu Fox 36 Factory Float çatal, Shimano XTR grup seti ve frenler, Reynolds TRe karbon jantlar ve Fox Transfer Factory damlalıklı emniyet direği ile etkileyici bir fiyata sahip.

• Spectral'i satın alın: AÇIK aralığıSpektral: CF 9.0'da 6499 £; Spektral: CF 8.0'da £ 5199; Spektral: CF 7.0'da £ 4299

Canyon elektrikli bisiklet serisi 2020

(Resim kredisi: Kanyon)

6. Dayanıklılık: AÇIK

Şunun için en iyisi: mesafeye gitmek

Teknik Özellikler
Tip: Elektrikli yol bisikleti Anahtar özellikleri: Alüminyum çerçeve, 90 km'ye kadar menzil, Black Pepper yükseltmeli Fazua Evation 1.0 motor, Shimano GRX 11 vitesli aktarma organları, Shimano RT70 hidrolik disk frenler
Satın alma nedenleri
+ Büyük menzil + Motor sizi 25 km / s'de tutar + Motor kesildiğinde sürükleme yok

Saf bir e-yol bisikleti olan Dayanıklılık: ON, çok rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır. Güçlü bir Fazua motoru ve rahat çerçeve geometrisi etrafında inşa edilen alüminyum Endurace: ON, şarj başına maksimum 90 km menzile ve 11 vitesli Shimano GRX dişlisine sahiptir.

Tüm gün sürülebilecek şekilde tasarlanan Endurance: ON, Shimano vites değiştirmenin yanı sıra hidrolik disk frenler ve Schwalbe E-One Evo 32 mm lastikleri ve ayrıca sert bir duruşa ihtiyaç duyduğunuzda hidrolik fren kullanır.

Fazua Evation motor sistemi, sizi yasal sınır olan 25 km / s (yaklaşık 16 mph) sınırında tutmak için üç güç ayarına (100W, 210W ve 250W) sahiptir. Bunu geçtikten sonra, Canyon birçok eski e-bisikletin başına bela olan sürüklenmelerden hiçbiriyle karşılaşmayacağınızı vaat ediyor.

Kanyon için alışılmadık bir şekilde, Enurance: ON, dört çerçeve boyutu seçeneği olmasına rağmen yalnızca bir özellik ve bir renkte gelir.

• Mağaza Dayanıklılığı: AÇIKDayanıklılık: AL 7.0 - 2.799 £

Daha fazla elektrikli okuma…