Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Carl Pei'nin Hiçbir Şey kulak (1) gerçek kablosuz kulaklıkları sadece 99 £ olacak ve ANC özelliğine sahip olacak

Carl Pei'nin Hiçbir Şey kulak (1) gerçek kablosuz kulaklıkları sadece 99 £ olacak ve ANC özelliğine sahip olacak

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei, geçen yıl şirkete başlamak için şirketten ayrıldı.Hiçbir şey ile kendi çabası. İlk ürünü olarak bir çift gerçek kablosuz kulaklık taktıktan sonra, Hiçbir şey bize cihaz hakkında birkaç bilgi daha vermedi.27 Temmuz'da ortaya çıktı.


Yukarıdaki görüntüyü sağlamanın yanı sıra, son ürünün yakından görünümüInstagram– bu hiçbir şeyi (ha!) ele vermiyor – sürpriz bir şekilde, açıklamanın öncesinde fiyatın yanı sıra Nothing ear'ın (1) birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sunmak için aktif gürültü iptali (ANC) özelliğine sahip olacağının teyidi verildi.

Hiçbir Şey kulağının ANC'si (1), içeriğinize odaklanmanızı engellemeye çalışan tüm can sıkıcı arka plan gürültüsünü dışarıda tutmak için üç yüksek tanımlı mikrofon kullanır. Ve yukarıdaki mini dokümana (OnePlus'ın önceki kamera arkası gizlice bakışlarını oldukça andırıyor) ve Insta gönderisine bakılırsa, şeffaf tasarım bir zevk olacak.

Pei videoda 'Şeffaf tasarım, mühendislik ekibi için başarılması en zor şeylerden biri... Şeffaf olduğunda ucuz görünen bir şey yaratmak çok kolay' diyor.

Şeffaf bir çift kablosuz kulaklık konsepti, ekibin üstesinden gelmek için tamamen yeni süreçler geliştirdiğini gören zorluklar yarattı. Tasarım şefi Tom Howard, her bir kulaklığı oluşturan iki bileşeni kapatmak için bir dizi yöntem denediklerini açıklayarak, 'herhangi bir küçük ayrıntının hemen yüzeyde olduğunu' belirtiyor.


Hiçbir şey kulak (1) şimdilik sıkıca gizli kalıyor, ancak piyasaya sürüldüklerinde 99 £ (yaklaşık 137 $ / 182 AU $) karşılığında perakende satış yapacaklarını biliyoruz. çıkış yolu yapacaklar mıen iyi kablosuz kulaklıklarveyaen iyi gerçek kablosuz kulaklıklarlisteler? Kim bilir, ama Pei'nin neler yapabileceğini görmek için heyecanlıyız ve öğrenmemize sadece birkaç hafta kaldı.