Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Casio, İngiliz Ordusu baskısı G-Shock Mudmaster'ı duyurdu

Casio, İngiliz Ordusu baskısı G-Shock Mudmaster'ı duyurdu

Casio, Savunma Bakanlığı ile yeni bir ortaklık kurdu ve bu vesileyle G-Shock Mudmaster'ın yeni bir İngiliz Ordusu baskısını duyurdu.


200 metreye kadar suya dayanıklı olan yeni G-Shock, Ordunun kendi Çoklu Arazi Modelinden ilham alan bir kamuflaj tasarımına sahiptir.

Saatin nasıl gizli bir siyah kadrana sahip olduğu da orduyla bağlantılı - bu, operasyonlarda takıldığında saatin dikkat çekmesini önlemek için İngiliz Ordusu tarafından özel olarak talep edilen bir ayrıntı.

Savunma Bakanlığı'nın resmi tedarikçisi Casio, yeni Mudmaster'ın sınırlı sayıda üretilen bir saat olduğunu, ancak henüz ne kadar sınırlı olduğunu tam olarak açıklamadığını söylüyor.


(Resim kredisi: Casio)

Saat, güncellenmiş bir Karbon Çekirdek Koruma Yapısına ve üç katmanlı karbon ekli çerçeveye sahiptir, bu da hafif olduğu kadar sağlam bir saat sağlar. Özel sürümde, saatin içine döküntülerin girmesini önlemeye yardımcı olan silindirik düğmelerin yanı sıra, özelliklerinin kullanımını kolaylaştırmak için dokulu, kamuflajlı bir bant ve büyük düğmeler bulunur.

Bu özellikler arasında konum ve etkinlik izleme, G-Shock Connected yardımcı akıllı telefon uygulamasına bağlanmak için Bluetooth, ayrıca görev günlüğü belleği, konum belleği, gün doğumu ve gün batımı verileri ve yakılan kalori tahmini bulunur.


(Resim kredisi: Casio)

Ayrıca bir pusula, termometre, altimetre / barometre ve adım izleyicinin yanı sıra 1/100 saniye hassasiyete sahip bir kronometre, bir geri sayım sayacı ve beş adede kadar günlük alarm vardır.


Tahmin edebileceğiniz gibi, Mudmaster, 92g ağırlığında (kayışla) 53,1 mm genişliğe kadar olan bir kasaya sahip büyük bir saattir.

Özel sürüm bir kamuflaj kutusu ile tamamlanan İngiliz Ordusu sürümü G-Shock Mudmaster, Mart ayında satışa sunulacak ve 450 £ maliyeti olacak.

Bunu beğendin mi?

  • G-shock saatlerini buradan satın alın