Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Casio G-Shock GBA-400 Bluetooth saat incelemesi

Casio G-Shock GBA-400 Bluetooth saat incelemesi

Casio G-Shock GBA-400 fırsatları Casio G-shock'u izleyin ... Amazon 139,99 $ CASIO G-Shock 「G'MIX'i görüntüleyin ... Amazon Prime 180 $ CASIO G-SHOCK G'MIX'i görüntüleyin ... Amazon Prime 200 $ Göster Biz Resim 1/5 tarafından desteklenen en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol edin

Casio G-Şok GBA-400


Resim 2/5

Casio G-Şok GBA-400

Resim 3/5

Casio G-Şok GBA-400

Resim 4/5

Casio G-Şok GBA-400

Resim 5/5

Casio G-Şok GBA-400


Bluetooth ve G'Mix ile Casio'nun G-Shock GBA-400'ü, mobil müziğinizi kontrol etmek için en zorlu giyilebilir teknolojidir. Ancak bu basitleştirilmiş akıllı saat dokunmatik ekranlı saatlerle rekabet edebilir mi? G-Shock GBA-400 incelemesinde öğrenin.

Giyilebilir teknoloji, zaten üçüncü nesil Bluetooth özellikli saatlerinde yer alan G-Shock markası için yeni bir şey değil. Ancak cihazların olağan evriminin aksine, bu yeni model giden G-Shock GBA-6900'den daha az özelliğe sahip, daha fazlası değil. Gelen telefon mesajlarını size bildirme yeteneği olmasaydı, ona akıllı saat demekte tereddüt ederdik, ancak yeni G'Mix müzik uygulaması potansiyel olarak bu Bluetooth bağlantısını daha da iyi kullanır. Artık değerli akıllı telefonunuzu cebinizden çıkarmadan müziğinizi kontrol edebilirsiniz.

Bu nedenle, Sony SmartWatch 3, LG G Watch R ve Samsung Gear Live gibi Android Wear, kullanılabilir işlevselliği istenen tasarımla dengelemekte zorlanırken, G-Shock, ona çok iyi hizmet eden sağlam biçime uzaktan müzik kontrolü ekliyor. Bu parlak yüzeyde, toprak izden çok disko görünüyor, bu nedenle G-Shock, akıllı saat çağında hala zor olabilir mi?

Casio G-Shock GBA-400: Boyutlandır ve inşa et

Tıknaz reçine kasası tanıdık bir G-Shock bölgesidir ve GBA-400, mavi, kırmızı, siyah / gümüş veya siyah / altın kaplamayı gösteren model adının sonundaki harflerle birlikte çeşitli göz alıcı renklerde mevcuttur. mavi olanımız GBA-400-2A. Yalnızca bir kasa boyutu (51,9 mm) mevcuttur, bu nedenle bilekleriniz bizimki kadar cılız ise, satın almadan önce beden için bir tane denemek isteyebilirsiniz.

Casio G-Shock GBA-400: Özellikler

Tüm G-Shock saatler gibi, GBA-400 de elektronikleri ve küçük hareketli parçaları çevreleyen kalın plastik reçine ve mineral cam tabakası sayesinde neredeyse yok edilemez. 200 metreye kadar suya dayanıklı, toz ve kum geçirmez.

Ayrıca bir dünya saati, çoklu alarm, LED ışık ve bileğinizde bir takvim var ve hala büyük eller ve küçük ellerle sorun yaşıyorsanız, zamanın dijital bir ekranı da var.

Bu saati diğerlerinden ayıran şey, Bluetooth 4.1'in uygulanmasıyla mümkün kılınan Mobil Bağlantı özellikleridir. G-Shock + ve G'Mix uygulamalarını Google Play'den veya Apple App Store'dan indirin ve saat, özellik setine uzaktan müzik kontrolü ekleyebilir. G'Mix uygulamasında yerleşik olan SoundHound ile, telefonunuza dokunmadan Shazam tarzı parçaları da tanımlayabilirsiniz. Bir pop testinde kopya çekmek için potansiyel olarak yararlı mı?

Telefonunuzu kontrol etmek için saatinizi kullanmanın yanı sıra, tersi de mümkündür. Artık, alarmı ayarlamak için uygulamayı kullanabilir veya kadranın etrafındaki karmaşık ve kafa karıştırıcı düğmelerle uğraşmak zorunda kalmadan saatinizin ayarlarını değiştirebilirsiniz.


Casio G-Shock GBA-400: Performans ve kullanım

G-Shock ekibi, insanların Bluetooth özellikli bir saatten gerçekten ne istedikleri konusunda açıkça iyi bir fikir edinmiş ve cebinizdeki, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana ve süper bilgisayar işlem gücüne sahip cihazın mesajlaşma ve sosyal medya için daha uygun olduğunu fark etmiştir. ağ oluşturma. Yani GBA-6900 öncülünden farklı olarak, bu sizi gelen mesajlar konusunda uyarmaz.

Bu düzene sokma, G-Shock GBA-400'ü Bluetooth eşleştirmesi söz konusu olduğunda daha güvenilir hale getirir ve bir süre kullanılmadıktan sonra da bağlantıyı kaybetse de, atanmış telefonunu bulup bağlantı kurmada çok daha iyidir - bu durumda Apple iPhone 6. Sony Xperia Z3'ümüz saati tanımayı reddetti, ancak Casio ve Sony uygulamalarını ve aygıt yazılımlarını güncelledikçe bu durum büyük olasılıkla değişecek.

Başarılı bir şekilde eşleştirildiğinde, artık telefonunuzdaki müzik kitaplığı üzerinde çok tatmin edici bir kontrole sahipsiniz; bu, pahalı telefonunuzu cebinizde bırakmayı tercih ettiğiniz durumlarda çok faydalıdır. Saat yüzünün sağ tarafındaki kurma kolu veya kurma mekanizmasına benzeyen bu büyük kadran, ses kadranınızdır. Aşağıdaki düğmeye basıldığında, ses EQ seçenekleri arasında gezinmenize ve SoundHound'u çağırmanıza da olanak tanır.

G'Mix uygulaması, telefonunuzdaki iTunes'a alternatif bir görünüm sunar, ancak saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde, bu döner kadranı BBC iPlayer Radio dahil herhangi bir uygulamadaki ses seviyesini ayarlamak için de kullanabilirsiniz. Uzaktan ses kontrolünün kısa sürede saatin en kullanışlı yönü haline geldiğini gördük.

G'Mix uygulaması bir MP3 çalardan daha fazlasıdır. Entegre SoundHound ile, saatin kadranını 'arama' moduna geçirmek kolaydır, böylece telefonunuzdaki mikrofon etrafınızda çalınan melodiyi belirleyebilir ve sonucun saatinizde kaydırıldığını görebilir. Biraz hile, ama odadaki en büyük müzik gibi görünmek için harika. Tabii ki işe yaradığı zaman. Daha karanlık parçalar, canlı müzik ve miksler SoundHound'u Shazzam'da yaptıkları gibi şaşırtıyor.

Casio G-Shock GBA-400: Pil

G-Shock, telefonunuzla günde yalnızca iki saat eşleştiğinizi varsayarak pil ömrünü iki yıl olarak listeler. Bluetooth 4.1'in geliştirilmiş enerji yönetimi sayesinde bu oldukça uzun bir süre, ancak Casio'nun güneş pillerini bu modele uygulamak için yer bulamaması üzücü, çünkü bataryayı değiştirmek çok zor.

Casio G-Shock GBA-400: Karar

Maço G-Shock stilini ya seveceksiniz ya da bundan nefret edeceksiniz, ancak hayranlar Bluetooth'un dahil edilmesinin tasarımdan ödün vermediğinden veya pil ömrünü çok fazla etkilemediğinden memnun olmalı. Her G-Shock gibi, dayanıklılığı rakipsizdir ve ekranları her zamanki kadar kalabalık ve okunması zor. LED'i açtığınızda ekranı geceleri okumak neden hala bu kadar zor? Casio'nun bu en son Bluetooth sürümünde hakkı olan şey, bu bağlantıyı faydalı kılmaktır. Mevcut akıllı saatlerin birçoğu çok fazla şey başarmaya çalışırken, GBA-400 akıllı telefonunuzdaki melodiler üzerinde basit ve tatmin edici bir uzaktan kumanda.

Ürün adı çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Ürün adı fiyatı: £ 150