Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Casper indirim kodları ve Aralık ayı fırsatları: Şimdi site genelinde% 10 indirim

Casper indirim kodları ve Aralık ayı fırsatları: Şimdi site genelinde% 10 indirim

Casper indirim kodu veya fırsat mı arıyorsunuz? Kara Cuma ve Siber Pazartesi satışları bitmiş olabilir, ancak yine de bazı makul tasarruflar var. Şu anda varSite genelinde% 10 indirim- 15 Aralık'tan önce tatil gönderimi için sipariş.

Casper,en iyi şiltelerEtrafta ve bu makaleyi en iyi fiyatlar, fırsatlar ve indirim kodlarıyla güncel tutuyoruz. Bu tekliflerin rakiplere kıyasla nasıl olduğunu görmek ister misiniz? Yetkilimize gidinKara Cuma ve Siber Pazartesi yatak fiyatlarıkılavuz.

Casper yatak fırsatı |Site genelinde% 10 indirim
Bu tatil fırsatında hemen hemen her şeyde% 10 indirim yapın. Talep etmek için bir Casper indirim koduna ihtiyacınız yok. Casper'ın üç mükemmel yatağı arasından seçim yapın veya yatak takımları, hediyeler ve hatta yatak çerçevelerinden de tasarruf edin.Anlaşmayı Görüntüle


Casper yatak anlaşması için İngiltere'den ziyaret mi ediyorsunuz? Şansınız yok: Casper, Temmuz 2020'de İngiltere operasyonlarını kapattığını duyurdu.

Casper'ın yataklarını şu anda piyasadaki en iyiler arasında değerlendiriyoruz - ve bu markanın bunu destekleyecek binlerce parlak yorumu var. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı seçenek var. Casper.com'da şunları bulacaksınız:


Bütçe dostu olmasının yanı sıra, Orijinal son derece iyi incelenmiş ve hem destek hem de soğutma sunmak için tasarlanmıştır. Nova, basıncı azaltmak ve görkemli konfor sağlamak için yumuşak bir üst katmana sahiptir. Son olarak Wave Hybrid, sırt ağrısı çeken insanlara rakipsiz destek sağlamak için tasarlanmış kalın, lüks bir yataktır.

Amazon'da ayrıca Casper Element şiltesi adı verilen bir şey bulacaksınız. Bu orta sertlikte hafızalı köpük şilte, düşük bir fiyata rahatlık ve nefes alabilirlik sunmak üzere tasarlanmış, Original'ın aerodinamik bir versiyonudur. Başlangıçta Nova ve Wave, yalnızca köpük modelleri olarak da mevcuttu ve bazen bu sürümleri Casper Amazon mağazasında bulabilirsiniz.


Casper, 100 gecelik cömert bir ücretsiz deneme sunuyor. Yani yatağınızı kesinlikle sevmiyorsanız, Casper yatağınızı alır ve size tam bir geri ödeme yapar, bu da gerçekten tercih ettiğiniz herhangi bir Casper yatak anlaşmasının riskini alır. Mevcut duruma yanıt olarak, yatağınızı bu sürenin dışında da iade edebilirsiniz - sadece 100 günlük denemeniz sırasında Casper ile iletişime geçmeniz ve bir iade talebinde bulunmanız yeterlidir.

Hala bir seçim mi yapıyorsun? Bu yatağın popüler rakiplere kıyasla nasıl olduğunu görün:

Resim 1/4

Resim 2/4


Resim 3/4

Resim 4/4

1. En iyi Casper Original yatak fiyatları

Casper yatak satın almanın en iyi zamanı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çoğu uyuyan Beden: Twin - Cal King Derinlik: 11 'Dönüş: Doldurma Yok: hafızalı köpük veya hibrit Konfor: orta / yumuşak Deneme: 100 gece Garanti: 10 yıl Fiyat: Köpük 595 $' dan başlar; 695 dolardan başlayan melez
Satın alma nedenleri
+ Gece nemini uzaklaştırır + Köpük ve hibrit arasında seçim yapın + Binlerce mutlu müşteri
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyilerinden daha ince bir dokunuşla Casper yatak fiyatları CASPER SNUG Yatak - KingCasper King YatakHedef535,50 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Casper Original, Casper'ın üç şiltesi arasında en ucuz ve en popüler olanıdır. Yalnızca hafızalı köpük tasarımı veya hibrit tasarım arasında seçim yapabilirsiniz. Her ikisi de, üç farklı köpük katmanıyla maksimum konfor ve destek sağlamak için akıllı bir tasarıma sahiptir. Yaylı, nefes alabilen, açık hücreli üst katman sizi serin tutar ve yatağa biraz zıplama sağlayarak mükemmel şekilde desteklenmiş ve pratik olarak ağırlıksız hissetmenizi sağlar; alttaki katmanlar daha fazla destek, eşit ağırlık dağılımı ve daha iyi omurga hizalaması sağlarken. Hibrit versiyonda, ilave kaldırma, destek ve hava akışı için bir esnek yay katmanı da vardır.

Sonuç, ne rahatsız edici derecede sert ne de rahatsız edici derecede yumuşak bir şiltedir. Optimum uyku sıcaklığını korumaya yardımcı olur ve size yıllarca kaliteli uyku sağlar.

2. Nova Hybrid - Casper yatak fiyatları

Resim 1/2

Casper Nova Hibrit

(Resim kredisi: Casper)
Resim 2/2

Casper Nova Hibrit

(Resim kredisi: Casper)

Nova Hybrid, Casper'ın orta sınıf teklifidir ve bir Twin için 1095 $ 'dan başlayan fiyatlarla. Bu tasarım, daha sonra ekstra lüks bir gece uykusu için pelüş bir üst kısım sporu yapar. Soğutmadan ödün vermeden basıncı azaltmak için tasarlanmıştır. Diğer yerlerde, bir delikli birinci sınıf köpük tabakası, en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde destek sağlamak için bölgelere ayrılmış bir tabaka ve ekstra kaldırma için bir esnek yay tabakası var.

Günün en iyi Casper Nova Hibrit Yatak fırsatlarıCasper Nova 12-Inch Hibrit Yatak, Beden İkiz - BeyazCasper Nova 12-İnç Hibrit ... NORDSTROM.com985,50 dolar Anlaşmayı Görüntüle CASPER NOVA Hibrit Yatak -CASPER NOVA Hibrit Yatak - Hedef986,39 $ Anlaşmayı Görüntüle CASPER NOVA Hibrit Yatak - İkizCASPER NOVA Hibrit Yatak -... Hedef986,39 $ Anlaşmayı Görüntüle20 indirimCasper Nova: En İyi Hibrit Yatak - TwinCasper Nova: En İyi Hibrit ... Casper1.095 $ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

3. Wave Hybrid yatak fiyatları

Resim 1/3

Casper Wave Hibrit

(Resim kredisi: Casper)
Resim 2/3

Casper Wave Hibrit

(Resim kredisi: Casper)
Resim 3/3

Casper Wave Hibrit

(Resim kredisi: Casper)

Alternatif olarak Casper Wave Hybrid yatağı seçin. Casper'ın imzası olan basınç tahliye köpüklerinden ve ilave sıçrama ve lüks destek için ekstra yüksek kaliteli yay tabakasından yapılan Casper'ın en destekleyici (ve pahalı) yatağıdır.

Günümüzün en iyi Casper Wave Hibrit Yatak% 20 indirimliCasper Wave Premium Sünger Yatak - İkizCasper Wave Premium Köpük ... Casper1.495 $ Anlaşmayı Görüntüle20 indirimCasper Wave Premium Sünger Yatak - FullCasper Wave Premium Köpük ... Casper2.395 $ Anlaşmayı Görüntüle20 indirimCasper Wave Premium Sünger Yatak - QueenCasper Wave Premium Köpük ... Casper2.595 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle20 indirimCasper Wave Premium Köpük Yatak - KingCasper Wave Premium Köpük ... Casper2.995 $ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Casper yatak Black Friday fırsatları: Daha yakından bakış

Casper, 6 Kasım 2020'de Kış indirimlerini başlatan ilk markalardan biriydi. Black Friday'e giden yolda, paketlerde% 30, şiltelerde% 15 ve uyku aksesuarları ve hediyelerinde (battaniyeler, yastıklar ve yastık kılıfları, örneğin). Ardından Black Friday'den bir gün önce, Nectar şiltelerini biraz indirerek indirimi% 20'ye çıkardı. 'En Çok Satan Paket' aslında bir şilte içeren paketti, ancak bunun üzerinde 600 $ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz. Ana anlaşma Siber Pazartesi'nin sonuna kadar sürdü. Black Friday 2019'da da benzer bir anlaşma vardı: Amazon'da Casper'da% 20 indirim alabilirsiniz.

Çoğu yatak markası tüm yıl boyunca teklifler sunsa da, bu Noel öncesi tasarruf etkinliği için genellikle en iyi fırsatları kurtaracaklar. Bu, Casper için kesinlikle geçerlidir - bu, 2020'de markanın adil bir şekilde sunduğu en düşük fiyattı. Casper'ın kendi mağazasında stokta bulunmayan Casper Element şiltesinde% 46'ya varan bir indirim olduğu Amazon Prime günü.

Casper yatak ne kadar iyi?

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Casper'ın yatak satın alma yöntemimizde bir devrime öncülük ettiğini söylemek doğru olur. Bir satış temsilcisi yakınlarda hevesle dolaşırken, bir galerideki bir grup yatağın üzerinde bilinçli olarak yatmak yok artık. Sadece bunu sipariş etkutuda yatakBir mağazada ödeyeceğinizden çok daha düşük bir fiyata çevrimiçi yatak ve ambalajı açmaya hazır, şaşırtıcı derecede küçük bir kutuya sıkıştırılmış olarak dönecektir. Yeni Casper yatağınıza binmezseniz, 100 gün sonrasına kadar iade edebilirsiniz.

Casper şilteler hafızalı sünger kullanılarak yapılmıştır ancak maksimum konfor ve destek sağlamak için akıllı bir tasarıma sahiptir. Her Casper yatak, her biri farklı bir iş yapan dört farklı köpük tabakası içerir. Yaylı, nefes alabilen, açık hücreli üst katman sizi serin tutar ve yatağa biraz zıplama sağlayarak mükemmel şekilde desteklenmiş ve pratik olarak ağırlıksız hissetmenizi sağlar; alttaki katmanlar daha fazla destek, eşit ağırlık dağılımı ve daha iyi omurga hizalaması sağlarken.

Sonuç, ne rahatsız edici derecede sert ne de rahatsız edici derecede yumuşak bir şiltedir. Optimum uyku sıcaklığını korumaya yardımcı olur ve size yıllarca kaliteli uyku sağlar. Yine de, ambalajını açtıktan sonra Caspar yatağınızın gevşemesinin biraz zaman alacağını unutmayın - 10 saate kadar, bu nedenle, sahip olduğunuz ilk gün iyi bir gece uykusu için yerleşmeyi planlıyorsanız önceden düşünün.

Casper yatak fiyatı: ne kadara mal oluyor?

Şiltelerin ucuza gelmediği hayatın bir gerçeği. Yine de biraz araştırma yapın ve Casper yataklarının diğer markalara kıyasla oldukça makul fiyatlı olduğunu göreceksiniz. En popüler - Casper Original yatak - tam RRP'de tamamen köpüklü bir Twin için 595 $ 'dan başlıyor (Orijinal Hibrit 695 $' dan başlıyor). Hybrid Cal King için fiyatlar 1495 $ 'a kadar çıkıyor. Ve eğer hepsi sizin için hala biraz fazla zenginse, bu Casper yatak fiyatlarında neredeyse her zaman bir tür indirim bulabileceğinizi unutmayın.

Casper indirim kodları, fırsatları ve promosyonları: Bir pazarlık için en uygun zaman ne zaman?

Casper şilteler

Casper sitesine gidip sadece liste fiyatından bir yatak siparişi verirseniz, oldukça iyi bir teklif alırsınız: bu çok iyi bir yatak ve bilet fiyatı oldukça rekabetçi. Ancak, kendinize soran fiyattan sağlıklı bir parça düşürecek bir Casper yatak kuponu, indirim kodu veya promosyon bulmak neredeyse suçlu bir şekilde kolaydır.

Mükemmel bir Casper yatak indirimi için yılın en iyisi Black Friday'dir, ancak tüm yıl boyunca harika fırsatlar bulacaksınız - bu nedenle şimdi yeni bir yatağa ihtiyacınız varsa, beklemenize gerek yok. Noel'de ve Ocak satışlarında iyi teklifler görüyoruz; Mart ayında, perakendeciler eski hisse senetlerini satmaya çalıştıklarında; Amazon Prime Day'de (genellikle Temmuz ayında); ve yaz satışları da. Çıkartma fiyatının yaklaşık% 15'ini düşüren düzenli satışlar bulacaksınız.

Daha iyi bir gece uykusu için daha fazla Casper ürünü

Casper sadece ödüllü şilteler üretmez. Şirket ayrıca, yumuşak ama destekleyici yastıklardan yorganlara, çarşaflara, yatak çerçevelerine ve daha fazlasına kadar uykunuzun kalitesini artırmaya yardımcı olacak bir dizi ürüne sahiptir. Sık sık bunlarla ilgili fırsatlar da bulacaksınız.

Casper yatak koruyucu |Casper'da 85 $ 'dan başlayan fiyatlarla
Bir Casper yatağa yatırım yaptıktan sonra, onu bozulmamış durumda tutmak isteyeceksiniz ve Casper, kendi yatak koruyucusu biçiminde tam da bunun için bir şeye sahip. Dış mekan ekipmanlarında bulacağınız malzemenin aynısından yapılmış olup yatağınızı kirden ve dökülmelerden korur ve tamamen nefes alabilir. Casper'da yatağınızı 85 $ 'dan her şeye dayanıklı hale getirin. Biri best-mattress-us-2020-protectorsGördük.Anlaşmayı Görüntüle

Casper Yastık |Orijinal, köpük veya kuş tüyü, 65 $ 'dan başlayan fiyatlarla
Casper yatağınızdan tüm bu desteği alırken, neden çirkin ve eski bir yastıkla her şeyi mahvedesiniz? İhtiyaçlarınıza bağlı olarak seçebileceğiniz üç Casper yastığı vardır. Geleneksel aşağıya gidin veya destekleyici bir aşağı alternatifle dolu Orijinali seçin. Son olarak, başınızın ve boynunuzun etrafını saran bir köpük yastık var. Bunların nasıl karşılaştırıldığını görünen iyi yastıklaretrafında.Anlaşmayı Görüntüle

Casper yorgan |179 $ 'dan aşağı, düşük irtifa veya nemle mücadele
Casper, lüks konforu yenilikçi, nem emici bir katmanla birleştiren akıllı, neme karşı savaşan bir yorgana sahiptir. Buna ihtiyacınız yoksa, etik kaynaklı kuş tüyü dolgulu ve% 100 pamuklu orijinal Casper Yorgan veya sürdürülebilir kaynaklı odun hamurundan yapılmış nefes alabilen, dayanıklı elyaf kullanan Alt-kuş tüyü yorgan seçin. Göz atınen iyi yorganalternatifler için sıralama.Anlaşmayı Görüntüle

Casper levhalar |Casper'da 75 $ 'dan başlayan fiyatlarla
Casper yatağınıza (ve kendinize) Casper'ın kendi çarşafını uygulayın, nevresim kılıfları ve yastık kılıfları ekstra uzun elyaf pamuktan yapılmıştır, bu normal pamuk ipliğinden daha güçlü ve daha yumuşaktır, böylece tüylenmez veya ince aşınmazlar ve Casper diyor. her yıkamada daha yumuşak olacaklar. Ortalama pamuktan daha iyi nefes alan hafif bir perkal dokumaya sahiptirler ve beyaz veya beyaz ve arduvaz renkte gelirler.Anlaşmayı Görüntüle

Casper Ayarlanabilir Karyola |Casper'da 945 $ 'dan başlayan fiyatlarla
Her zaman düz yatmaktan memnun olmayan seçici uyuyanlar için, Casper Ayarlanabilir Baza, yatağınızı tam olarak istediğiniz şekle sokmak için ideal bir şey. Uzaktan kumandası, başınızı veya ayaklarınızı tam olarak ihtiyacınız olan seviyeye kaldırmanıza olanak tanır ve bu da onu yatakta tembellik yaparak TV izleyen günler için mükemmel kılar.Anlaşmayı Görüntüle

Casper Platform Yatak |Casper'da 895 $ 'dan başlayan fiyatlarla
Bir Casper yatağa oturduysanız, mevcut karyolanızın yatağı düzgün şekilde destekleyip desteklemediğini kontrol etmelisiniz; çıtalı yapı, gerçekten düz bir yüzeye ihtiyaç duyduğundan işe yaramayabilir. Öyleyse neden eski yatağınızdan kurtulup yerine Casper'ın yatağını koymuyorsunuz? Yatağınız için en uygun desteği verecek şekilde tasarlanmıştır ve beyaz veya arduvaz renklerde mevcutturAnlaşmayı Görüntüle

Casper Glow Işık |Casper'da 229 $ 'dan başlayan fiyatlarla
Geceleri ışığı kapatmak beyninizin kafasını karıştırabilir ve uyumayı zorlaştırabilir. Casper'ın Glow Light'ı, yatmadan önce yavaş yavaş karararak uyumanıza yardımcı olur, taşınabilir olduğundan, gece kalkmanız gerektiğinde yanınızda götürebilirsiniz ve sabahları yumuşak ışıkla sizi nazikçe uyandırır.Anlaşmayı Görüntüle

Casper Köpek Yatağı |Casper'da 125 $ 'dan başlayan fiyatlarla
İnsanlar neden tüm eğlenceye sahip olsun? Artık dört ayaklı arkadaşınız kendi Casper köpek yatağıyla aksiyona girebilir. Casper'ın şilteleriyle aynı hafızalı köpükten yapılmıştır, kalın yükseltilmiş kenarlara sahiptir, böylece yavrularınız güvende hissedecek ve en yıkıcı köpeğin dikkatine direnecek inanılmaz derecede dayanıklı bir kapağa sahiptir.Anlaşmayı Görüntüle

Kaçırdığınız Casper yatak fırsatları

Casper'da bekleyebileceğiniz anlaşmalar hakkında size bir fikir vermek için kaçırdığınız tekliflere bir göz atın ...

SÜRESİ DOLDU Casper anlaşması | Tüm şiltelerde% 20 indirim | Paketlerde% 30 indirim | 600 $ 'a kadar tasarruf edin
Kara Cuma anlaşması 2020
Black Friday için Casper, tüm yatak yelpazesi, popüler Original, pelüş Nova Hybrid ve gelişmiş Wave Hybrid modellerinde% 20 indirim yaptı. Üst düzey Wave Hybrid'i tercih edin ve 519 $ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, faturanızda 600 $ 'a kadar indirim yapabilecek paketlerde% 30 indirim var.Anlaşmayı Görüntüle

Süresi Doldu Casper yatak Black Friday anlaşması erken | Paketlerde% 20 indirim
Kasım 2020En son Casper anlaşması, bir Orijinal yatak, fondöten ve yatak koruyucusu içeren bir uyku paketinde 400 dolara kadar tasarruf etmenizi sağlayabilir. Ve hepsi bu değil; % 20 indirim fırsatı Casper'ın tüm paketlerinde geçerlidir, böylece tüm yatak takımlarınızı indirimli olarak güncelleyebilirsiniz. Sadece kodu kullanCOMFORT10-PAKETkasada.Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Casper yatak fırsatı | Casper'da şiltelerde% 15 indirim
Bu Kasım, Casper'ın en kaliteli yeni yatağında 450 $ 'a kadar tasarruf etmenizi sağlayabilir - ya da bu fırsatla sadece 506 $' dan başlayan fiyatlarla çok değerli orijinali için mutlak bir pazarlık yapabilirsiniz. Uyku aksesuarlarında da% 10 indirim var, bu yüzden arabanıza bir yastık ve yatak koruyucusu da koyabilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Casper yatak fırsatı | Casper'da paketlerde% 20 indirim
Ekim
COMFORT10-BUNDLE koduyla 468 $ 'a kadar tasarruf edin:Bu Ekim, Casper'ın En Çok Satan Paketinde (bir Orijinal Yatak, Temel ve Yatak Koruyucu içerir) 400 ABD doları ve Rahat Paket için (iki Orijinal Yastık ve bir Saten Çarşaf Seti içerir) 68 ABD doları tasarruf etmenizi sağlayabilir. Her iki paketi de alın ve 468 $ 'a kadar tasarruf edin!
Anlaşmayı Görüntüle

Prime day 2020 anlaşması: Casper Element Yatak (2020 modeli) | Amazon'da% 20 indirim
SÜRESİ DOLDU
Casper Element serisi, konforu ve nefes alabilirliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış, uygun fiyatlı, orta sertlikte hafızalı köpük şiltedir ve her türlü uyku tarzına uygundur. Bu Prime Day anlaşması, yalnızca sınırlı bir süre için fiyatı% 20 düşürür.

ABD Eylül ayında Casper yatak anlaşması sona erdi | Casper'da site genelinde% 10 indirim
Casper'da, Casper'in yatak çeşitleri de dahil olmak üzere, site genelinde% 10 indirim yapın - Original (tamamen köpük veya yaylar / köpük hibrit), lüks ve süper destekleyici Casper Wave veya peluş Nova Hybrid arasından seçim yapın.

Casper yatak Ağustos anlaşması | COOLDREAMS kodu ile 100 $ 'a varan indirim
Süresi doldu
Popüler Casper Original'den 50 ABD doları (tamamen köpük veya yaylar / köpük hibrit arasından seçim yapın) veya lüks ve süper destekleyici Casper Wave'den 100 ABD doları indirim kazanın. Talep etmek için, ödeme sırasında COOLDREAMS kodunu girmeniz yeterlidir.
Anlaşmayı Görüntüle