Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 Miles Morales'in lansmanını bu gerçek parkurlu Spider-Man ile kutlayın

PS5 Miles Morales'in lansmanını bu gerçek parkurlu Spider-Man ile kutlayın

Bugün PS5 lansman günü - en azından ABD'deki hayranlar için. Sony'nin konsolu, dünyayı yakından takip ediyorXbox Series Xserbest bırakılır ve bir avuç dolusu avantaja sahiptir.PS5'e özel lansman oyunlarıdahil Marvel's Spider-Man: Miles Morales.


sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewÖrümcek Adam oyunu, Sony'nin sahip olduğu Insomniac Games için büyük bir hit oldu, ancak Web-Slinger bundan çok önce ortalıktaydı, dublör oyuncusu ve parkur sporcusu Ronnie Shalvis, 2004'te PS2'de Spider-Man 2 ile takılıyordu.

Ronnie'nin ikonik Örümcek Adam kostümünü, özellikle de PS4 oyununun Gelişmiş kostümünü giymesiyle ve başlıktan bölümleri yeniden oluşturmasıyla, bu hayranlığın sonucunu aşağıda kendiniz inceleyebilirsiniz.

'Büyürken hemen hemen tüm Spider-Man oyunlarını oynadım & rdquo; Ronnie diyor. & ldquo; Kesinlikle en yeni, PS4 için Örümcek Adam, bence en iyisi.

Onu görür görmez, denemek ve yeniden yaratmak istediğimi anladım. O oyunda Parkour'dan çok ilham aldılar, bu yüzden bazı dublörleri denemek ve yeniden yaratmak için mükemmel bir seçim olacağını biliyordum.


Ronnie, hepimiz gibi, yaklaşan PS5 oyunu hakkında heyecanlı ve Miles'ın hareketlerinin Peter Parker'ın Örümcek Adamından biraz farklı olduğunu gözlemliyor. '

Bu yüzden, Ronnie's'teki Miles'ın Spier-Man'ine dayanan daha fazla eğlence bekleyin.Youtube kanalı.

Oradaki sadece Örümcek Adam'dan ilham alan hareketler de değil; oyuncular Assassin's Creed, Watch Dogs 2 ve hatta Super Smash Bros'tan esinlenen videoları bulabilirler. Bu hafta Assassin's Creed Valhalla'nın piyasaya sürülmesiyle Ronnie, yeni nesil oyunların yeniden yaratılması söz konusu olduğunda seçim yapmakta şımarık olmalıdır.


Günümüzün en iyi Örümcek Adamı: Miles Morales, Marvel'in Örümcek Adam'ı: Miles ... Amazon Prime 49,88 $ Marvel'in Örümcek Adamını Görüntüle: Miles ... En İyi 49,99 $ Satın Al PlayStation Marvel's ...49,99 GörünümMarvel & rsquo; s Örümcek Adam: Miles ... Walmart69,88 ABD doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz