Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • Centr incelemesi: Chris Hemsworth'un egzersiz uygulamasının vücudunuzu değiştirmesine izin verin

Centr incelemesi: Chris Hemsworth'un egzersiz uygulamasının vücudunuzu değiştirmesine izin verin

'Thor Oynayan Adam' (a.k.a. Chris Hemsworth) tarafından desteklenen antrenman uygulaması Centr, kısa süre önce Google Play 2020 ödüllerinde En İyi Kişisel Gelişim Uygulamalarından biri seçildi. Açıkçası, insanlar bu uygulamanın egzersiz, diyet ve farkındalık önerileriyle bedenlerini ve zihinlerini değiştirmelerine yardımcı olabileceğini düşünüyor. Bu Centr incelemesinde, uygulamanın neler sunabileceğini ve vücudunuzu dönüştürmede ne kadar etkili olduğunu keşfedeceğiz.


Centr, Google Play 2020 ödüllerinde En İyi Kişisel Gelişim Uygulamalarından biri seçildi! Oy veren tüm üyelerimize teşekkürler. Bu kazanımların 2021'de gelmesini sağlayalım. Üye değil misiniz? Hemen Chris Hemsworth tarafından hazırlanan Centr'e göz atmak için Google Play Store'a gidin. pic.twitter.com/44zqLZTR1e3 Aralık 2020

Chris Hemsworth'un Thor rolü için vücut dönüşümü hayranlık uyandırıyor ve kesinlikle çoğu için ilham verici, ben dahil. Bu yüzden bana bir Centr uygulama incelemesini deneme ve yazma şansı sunulduğunda - bu Hemsworth tarafından desteklenen ve onun fitness uzmanlarından oluşan ekibi tarafından yürütülen egzersiz uygulaması - bu fırsatı kaçırdım. Kim evden çıkmak zorunda kalmadan sektör lideri fitness uzmanları tarafından koçluk yapmak istemez ki?

• Centr'e bugün kaydolun (7 günlük ücretsiz deneme mevcuttur)

Bu Centr gözden geçirme dönemi, aynı zamandaCentr Unleashed, 6 haftalık bir vücut ağırlığı eğitim programı, çok az veya hiç erişimi olmayan kişiler için tasarlanmıştır.en iyi ev spor salonu ekipmanı. Bu özelliği denemenin yanı sıra, diyet / yemek seçenekleri, farkındalık uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere uygulamanın diğer tüm özelliklerine de bir göz attım.


Centr uygulamasını kullanarak kas yapabilir ve / veya kilo verebilir misiniz? Hadi bulalım.

 • Nasıl hızlı kas inşa edilir: Optimum kazançlar için 5 adımlı kolay bir kas geliştirme kılavuzu
 • Nasıl hızlı kilo alınır: kas kütlesi oluşturmak ve daha kolay kilo almak için en iyi ipuçları
 • Chris Hemsworth antrenmanı: bu antrenmanla büyük kollar ve tanrıların bedenine sahip olun

Chris Hemsworth Centr incelemesi


(Resim kredisi: Centr / Chris Hemsworth)

Centr by Chris Hemsworth (inceleme): genel bakış

Centr, fitness hedeflerinize göre kapsamlı rehberlik sunmayı amaçlayan bir fitness yaşam tarzı uygulamasıdır. Uygulamayı ne amaçla kullanmak istediğimi işaretlemek zorunda olduğum işe alım sürecini takdir ettim: sağlığı iyileştirmek, kas geliştirmek vb. Verdiğiniz yanıtlara göre, uygulama bu hedefe ulaşmak için özel egzersiz programları sunar; Bununla birlikte, belirli bir kilo verme hedefi için bir son tarih belirleyemeyeceğinizden bahsetmeye değer (endişelendiğim kadarıyla).

Centr uygulaması egzersiz fikirlerinin yanı sıra yemek önerileri ve zihinsel rehberlik (meditasyon / farkındalık) da sunar. Daha da iyisi, işe alım sürecinde sahip olabileceğiniz diyet gereksinimlerini not edebilirsiniz ve uygulama buna göre yemek önerecektir. Centr'in gerçekten hoş bir dokunuş olan 'pescaterian' seçeneği bile var.


Uygulamada ne kadar içerik bulunduğuna ve yaşadığımız özel koşullara (spor salonlarının açık olmaması) ne kadar iyi uyarlandığına şaşırdım. Örneğin, önerdiğim kas rejimim ile çok fazla çalışma yapılmasına rağmenhalterve diğer spor ekipmanları için, uygulama evde yapması biraz zor olabilecek egzersizlere (örn. halter) ev jimnastiği alternatifleri sunmaya çalıştı.Deadlift'ler).

Burada bahsetmeye değer bir şey ödeme seçenekleridir. Epeyce oldukişilerin abonelikleri iptal edememesiyle ilgili şikayetlerve bunun nedeni, ödeme seçeneklerini yalnızca kayıt için kullandığınız platformda değiştirebilmenizdir. Web arayüzü ödeme seçeneklerini görmeyi ve değiştirmeyi kolaylaştırdığı için uygulama üzerinden değil, bilgisayardan çevrimiçi olarak kaydolmanızı öneririm.

Chris Hemsworth Centr incelemesi

(Resim kredisi: Centr)

Centr by Chris Hemsworth (inceleme): antrenmanlar

Centr'in ana cazibesi kuşkusuz egzersiz bölümü - veya uygulamada dedikleri şekliyle 'Eğitim' - ve uygulamanın bu cephede sunabileceği çok şey var. Eğitim seçeneğinin altında iki farklı bölüm vardır: hangisini tercih ederseniz edin, kendi kendine rehberli ve koçlu egzersizler arasında seçim yapabilirsiniz. Kişisel fitness hedefinize bağlı olarak, Centr size 'Günlük planlayıcınız' için de egzersizler önerecektir.


Yukarıda belirtilenler de dahil olmak üzere programlar da varCentr Unleashed, takip edebilirsiniz: bunların belirli bir süresi vardır ve bunlara katılan herkes için aynıdır. Bunu söyledikten sonra, Centr Unleashed'in üç farklı zorluk ayarı vardır, böylece mevcut fitness seviyeniz olduğunu düşündüğünüze en yakın olanı seçebilirsiniz.

Bu programın herhangi bir kısıtlama olmaksızın neler sunabileceğini öğrenmek istediğimden, Centr Unleashed'in 'gelişmiş' sürümünü kullanmaya başladım. Programın çeşitliliğinden ve antrenmanlarıma yeni egzersizlerin eklenmesinden ya da en azından daha önce bilmediğim bazı egzersizlerin varyasyonlarından hoşlandım.donanma mühürleribenim yeni kişisel tam vücut egzersizim kesinlikle!

İlk iki haftadan sonra, Centr Unleashed günlük antrenmanların süresini önemli ölçüde artırdı ve bazen 50 dakikadan fazla çalışarak harcıyordum: paranızın karşılığını almak hakkında konuşmak! Hedeflenen alan ne olursa olsun, genellikle her seansta 500 kaloriyi aştım, ancak her egzersiz seansında yerinde koşma, fok krikoları gibi bazı kardiyo unsurları olduğunu belirtmek isterim.Burpees, kesinlikle kalori yakmaya yardımcı olur.

Eğitmenler arasındaki önceden kaydedilmiş şaka 4. haftaya kadar biraz sıkıcı oldu, ancak bunlardan ikisinin ekranda olması iyi bir şeydi: mümkün olan yerlerde, yaptığımız egzersiz için her zaman düşük yoğunluklu bir seçenek sundular. Centr Unleashed antrenmanlarının yapısı iyi tasarlanmış ve yeterince zorlayıcıydı.

Burada bahsetmem gereken bir keder, videoların çevrimdışı indirilip izlenememesidir. Özellikle hava güzel olduğunda, Centr antrenmanımı yapmak için sık sık telefonu yanıma aldım, ancak bu aynı zamanda mobil veri kullanımının artmasına da neden oldu. Videonun çözünürlüğünü 180p'ye ayarlamak mümkündür, ancak bir antrenmana her başladığınızda yapılması gerekir ve ayrıca 180p videolar bile kuşkusuz veri tüketir.

Chris Hemsworth Centr incelemesi

(Resim kredisi: Centr / Chris Hemsworth)

Centr by Chris Hemsworth (inceleme): yemek planlama

Bir başka hoş sürpriz ise uygulamadaki diyet özelliğiydi. Yukarıda belirtildiği gibi, Centr uygulaması diyet gereksinimlerinize göre öğünler önerir ve bunu günlük olarak Planlayıcı'da yapar. Öneriler yaşınıza, kilonuza ve aktivite seviyenize bağlıdır ve çoğu zaman bir çeşit harmanlanmış smoothie ve günde en az bir pişmiş öğün içerir.

Yemeklerin porsiyon boyutunu değiştirme seçeneğini beğendim ve bu da malzemeler listesini ayarladı. Malzemelerinizi, tüm öğünlerinizden tüm malzemelerin toplandığı 'alışveriş listenize' ekleyebildiğiniz için bu çok kullanışlıdır ve haftalık alışverişi biraz daha kolaylaştırır. Pek çok insan, alışveriş listesindeki yardımı bir kenara bırakın, yemek önerilerini de takdir edecektir.

Ayrıca 'Ye' bölümünün altında önerilenler dışında diğer öğün ve atıştırmalıklara da göz atabilir ve bunları da alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Tariflerin takibi kolaydı ve her zaman en egzotik malzemeleri gerektirmiyordu, kitabımda olumlu bir şeydi.

Chris Hemsworth Centr incelemesi

(Resim kredisi: Centr / Chris Hemsworth)

Centr by Chris Hemsworth (inceleme): mindfulness ve meditasyon

Her şeyi kapsayan bir yaşam tarzı uygulaması olarak tanıtılan Centr, sağlık paketinin bir parçası olarak rehberli meditasyon seansları da sunuyor. Üç ana bölümden - Eğit / Ye / Yaşa - farkındalık bölümü muhtemelen en az detaylandırılmış olanıdır: Kendiniz hakkında daha iyi hissetmeye odaklanan günlük önerilerle rastgele bir meditasyon egzersizi seçkisi gibi hissediyor.

Fiziksel dönüşüm yolculuğunuza daha hedefli bir şekilde yardımcı olmak için sabah, egzersiz öncesi / sonrası ve potansiyel olarak uyku meditasyonlarından seçim yapabileceğiniz biraz daha yapılandırılmış yaklaşımı takdir ederdim. Farkındalığın uygulamanın yalnızca bir parçası olduğunu anlıyorum, ancak diğer bölümlerin ne kadar iyi çalıştığı göz önüne alındığında, konu farkındalık olduğunda sonradan düşünülen yaklaşımı görmek biraz garipti.

Meditasyonla doğrudan bağlantılı olmasa da, uygulamadaki beslenme, farkındalık, egzersiz programları ve hatta bütçe ipuçları hakkında makaleler dahil olmak üzere kapsamlı destekleyici içeriğe de değinmek isterim. Ayrıca daha fazla içeriğe sahip bir blog da var, ancak bu özellik Centr uygulamasının kendisine daha çok (anlaşılır bir şekilde) odaklanıyor.

Chris Hemsworth Centr incelemesi

(Resim kredisi: Centr / Chris Hemsworth)

Centr by Chris Hemsworth (inceleme): Karar

Centr sizi bir gecede Chris Hemsworth'a dönüştürebilir mi? Hayır, elbette olamaz, ancak uygulama sağlık yolculuğunun çok önemli bir bölümünü başarıyla ele alıyor: motivasyon ve yapı eksikliği. Centr size her gün egzersiz önerileri ve yemek seçenekleri sunarak, kendi planınızı bir araya getirme zorunluluğunun yükünü omuzlarınızdan alır.

Sadece bu değil, Centr uygulaması da yalnızca ileriye dönük olarak genişleyecek çok çeşitli içerikler sunar. Her yeni içerik parçası uygulamayı kullanan herkese çekici gelmese de, büyük sayılar yasasına göre, sonunda ilgi ve fitness hedeflerinize göre daha fazla içerik elde edeceksiniz.

• Centr'e bugün kaydolun (7 günlük ücretsiz deneme mevcuttur)

Yukarıda önerildiği gibi, plan değiştirme ve ödeme seçeneklerini ayarlama konusunda sizi çok fazla güçlükten kurtaracağından, uygulamada değil, çevrimiçi Centr'e kaydolduğunuzdan emin olun.

Nereden başlayacağınızı bilmediğiniz için asla daha sağlıklı ve / veya zinde olamayacağınızı düşünen kararsız insanlardan biriyseniz, Centr uygulaması size ilk adımlarınızda yardımcı olabilir ve vücut dönüşüm sürecinizi hızlı bir şekilde başlatabilir. Hemen Chris Hemsworth gibi görünmeyeceksin ama çaba sarf edersen, sonunda oraya varabilirsin.

 • En iyi koşu saati: bunlar aynı zamanda antrenmanları izlemek için de harikadır
 • En iyi kalp atış hızı monitörü: HIIT antrenmanları sırasında daha doğru kalp atış hızı okumaları sağlar
 • En iyi çalışan kulaklıklar: ter geçirmez ve bir sonraki antrenmanınız için hazır
 • 3 nedenneden bir itme-çekme egzersizi izlemelisinizspor salonları yeniden açıldığında rutin
Günün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir Vücut 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Ab Merdane Abs ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 19.99 $ 12.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersizi Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti için Dik Katlanır Egzersiz Bisikleti Macy's $ 319.99 $ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha - Panelli Mektup ...Rapha Patent JerseyBay Porter US & CA180 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Goplus 2'si 1 Arada ... SuperFit GoPlus Koşu Bandı Amazon $ 399.99 $ 379.99 GörüntüleTüm fiyatları görünXTERRA Fitness TR150 Katlanır ... Xterra Fitness TR150 Katlanır Koşu Bandı Amazon $ 391,53 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz