Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • CES 2020: Audio-Technica, ATH-ANC300TW gürültü önleyici, gerçek kablosuz kulaklıkları tanıttı

CES 2020: Audio-Technica, ATH-ANC300TW gürültü önleyici, gerçek kablosuz kulaklıkları tanıttı

Audio-Technica, 'en gelişmiş gerçek kablosuz kulaklık seti' olan ATH-ANC300TW'yiCES 2020.


ANC300TW'ler 'birinci sınıf, ödün vermeyen kulaklık başlıkları, gerçek anlamda kablosuz bir tasarımın rahatlığını ve konforunu yüksek kaliteli ses mühendisliği ve gürültü engelleme teknolojisi ile birleştiriyor' olarak tanımlanıyor.

Tasarımlarının merkezinde Audio-Technica'nın ortam gürültüsünü ortadan kaldırmada uzmanlaşmış 'Quietpoint' hibrit teknolojisi yer alıyor. Bu, setin kulaklıklarının her biri, yüksek hassasiyetli bir dijital işlemci tarafından analiz edilen ve azaltılan ortam gürültüsünü alan iki mikrofon içerdiğinden çalışır.

Audio-Technica ATH-ANC300TW CES 2020

(Resim kredisi: Audio-Technica)

Ses teknolojisi açısından, ATH-ANC300TW 5,8 mm elmas benzeri karbon kaplı sürücülere ve Qualcomm Clear Voice Capture teknolojisine sahiptir. Audio-Technica, ses kalitesinin bozulmamasını sağlamak için aktif gürültü önleyici mikrofonları ses kanalına yerleştirerek yüksek frekanslı seslerin kayıpsız iletilmesine izin verdi.


Her bir kulaklıkta kulaklık kontrolleri bulunurken dört farklı boyutta silikon kulaklık ucu pakette gelir. Gürültü engelleme özelliği etkinken pil ömrü tek şarjla 4,5 saat olarak derecelendirilirken, ürünle birlikte verilen şarj kutusu 13,5 saatlik ek şarj sağlayabilir.

Audio-Technica ATH-ANC300TW CES 2020

(Resim kredisi: Audio-Technica)

Son olarak, ATH-ANC300TW, IPX2 sertifikalı suya dayanıklılık derecesi ve Bluetooth 5 kablosuz teknolojisi desteği ile birlikte gelir (bu nedenle, yüksek çözünürlüklü aptX ses kodlayıcı ve çoklu eşleştirme işlevi ile uyumludur).


ATH-ANC300TW Mayıs 2020'de piyasaya sürülecek ve fiyatı 209 £ / 249 $ / 249 € olacak.

  • Philips Hue, CES 2020'de: yeni dış mekan ışıkları ve Play Sync Box sesle kontrol sağlıyor