Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • CES 2020: MSI'ın akıllı yeni masaüstü oyun bilgisayarı bileşenleri donuk tutar, bir Daft Punk üyesine benziyor

CES 2020: MSI'ın akıllı yeni masaüstü oyun bilgisayarı bileşenleri donuk tutar, bir Daft Punk üyesine benziyor

SırasındaCES 2020Duyurular, MSI, katil yeni bir oyun bilgisayarını ortaya çıkardı: birden fazla yoldan satın alabileceğiniz en hızlı bilgisayarlardan biri olacak şekilde tasarlanan MEG Aegis Ti5. Ve bonus olarak, bir droidin kafasına benziyor.


Bir Intel Core i9 işlemci, artı Nvidia 2080 Ti grafik ve 128 GB'a kadar RAM alacaksınız. Ve bu parçalardan olabildiğince fazla performans elde etmenizi sağlamak için dört ayrı soğutma odasıyla tasarlanmıştır.

MSI'nın Silent Storm 4 soğutma sistemi CPU, GPU, PSU ve VRM ünitesini böler, böylece birinin ısısı diğerlerinin ısınmasına katkıda bulunmaz.

Ön taraftaki bir kadran kontrolü olarak iki katına sahip OLED ekran sayesinde her şeyin nasıl performans gösterdiğini tam olarak görebilirsiniz. Bu, size sistem hakkında yararlı bilgiler vermek için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda hızlı bir kontrol kurulumudur: profil ayarlarını değiştirmek, işlemci hızını çevirmek ve hatta özelleştirilmiş donanımla başlayacak olan oyun favorilerinize yüklemek için kullanabilirsiniz. MSI'ın Dragon Center yazılımındaki seçeneklere dayalı optimizasyonlar.

Gemide 5G'ye sahip olmak ilginç bir geleceğe hazırlıktır - tam donanımlı bir alanda, bu temelde mümkün olan en düşük gecikmeli ağ performansını sağlayabilir. Ama şu anda bu sadece birkaç alanda gerçekten işe yarayan bir şey - ama gelecek için sallanan bir şeyi görmek her zaman iyidir.


Henüz fiyat veya çıkış tarihi üzerinde bir çalışma yok, ancak 2020'nin ilerleyen saatlerinde ve birkaç bin pound / dolar olması bekleniyor.

CES 2020: MSI Creation CK40


(Resim kredisi: MSI)

MSI ayrıca, en ilginci MSI Creation CK40 olan bir dizi yeni PC çevre birimi duyurdu. Tuşlarda neredeyse sessiz olan makas anahtarlarına sahip olan tam boyutlu bir klavyedir (sayısal tuş takımı dahil), harika mekanik klavyelere yakın bir his veren (çok sayıda geri bildirimle birlikte), ancak gürültüsüzdür.

Aynı zamanda leke tutmayan bir kaplamaya sahiptir, bu da - eğer iyi kullanılmış bir ofiste ortalama bir klavyeyi görmüşseniz - oldukça hoş karşılanır.