Close
  • Ana
  • /
  • Dronlar
  • /
  • Bu Millennium Falcon drone ile Gücü kanalize edin ve 50mph vurun

Bu Millennium Falcon drone ile Gücü kanalize edin ve 50mph vurun

Biz vardıradar kullanan dronlar, yapabileceklerintek elle kontrolve biri buyumurta şeklindeama Kessel Run'ı 12 parsekten daha kısa sürede yapabilen birine ne dersin?

  • Anki'den gelen bu küçük robot, gerçek bir Wall-E gibi

Tamam, yeni Millenium Falcon, Darth Vader'ın TIE-Fighter'ını uzayın derinliklerine fırlatmanıza yardım etmeyecek, ancak 50mph hızında uçmanıza olanak tanıyacak (Speeder Bike, X-Wing ve TIE-Fighter sürümleri, ortalama 35mph hız ile biraz daha yavaş olacaktır), 360 derece numaralar yapın ve 24'e kadar pilotla lazer dövüşleri yapın.

Bir dakika bekleyin. Diğer Star Wars dronları ile lazer savaşı? Öldük mü ve Bespin'e mi gittik? Hayır, bu kreasyonlar geçen yıl Air Hogs'tan aldığımız oyuncak benzeri el ilanları değil - her biri, her bir aracın altına sabitlenmiş pervaneleri gizlemek için kullanılan yarı saydam plastiklere sahip düzgün bir küçük dörtlü helikopterdir ve bir hava oyunu için yerleşik sensörleri kullanır. etiketin.


Propel'in resmi web sitesine göre, 'Her bir Propel Star Wars savaş Dörtlüsü son derece ayrıntılı, model kalitesine göre elle boyanmış, onaylanmış, numaralandırılmış ve toplanabilir bir vitrinde paketlenmiştir. Firma, Disney'in pelüş ve ekstra detaylı Black Series aksiyon figürleriyle yaptıklarına benzer bir sunum yapacak, bu yüzden paranız için çok ince bir tahsilat teknolojisi bekleyin.

Şimdi Propel Star Wars Battle Quad ön sipariş verebilirsiniz, fiyatlar 200-300 $ arasında değişiyor. Ürün sonbaharda İngiltere ve Avrupa'da satışa sunulacak. Şu anda Kuzey Amerika'da mevcut değil.


Üzerinden: /collections/the-collection

Neden kontrol etmiyorsunuz:Londra'daki motosiklet hırsızları yakında kuyruklarında polis dronları bulabilir