Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz 4K monitör fırsatları: LG'nin 24 'FreeSync 4K oyun monitörü 50 $ fiyat düşüşü alıyor

Ucuz 4K monitör fırsatları: LG'nin 24 'FreeSync 4K oyun monitörü 50 $ fiyat düşüşü alıyor

Ucuz bir 4K oyun monitörüne geçmek isteyen PC oyuncuları şanslı! Amazon, LG'nin 24' FreeSync 4K oyun monitöründe %15 indirim sağlayan harika bir fırsat sunuyor –sadece 297 dolara satışta!


Görsellerini bir üst düzeye çıkarmak isteyen herkes için sağlam bir seçim olan LG'nin 4K oyun monitörleri, genellikleen iyi oyun monitörleripiyasadaki değerleri için.

LG 24UD58-B 24' FreeSync IPS 4K Oyun Monitörü

Şimdi: 296,99$ | Oldu: $349.99 | Tasarruf: 53 $ (% 15)
LG'nin en yeni 4K oyun monitörlerinden biri için mükemmel bir teklif, şu anda Amazon'da sadece 267$'a satışta olan bu FreeSync'e hazır IPS 4K ekranı alın. İyileştirilmiş netlik, iyileştirilmiş renkler ve şükredin diye şarkı söylemenizi sağlayacak tepki süreleriyle oyunlarınızın keyfini daha önce hiç olmadığı gibi çıkarın!Fırsatı Görüntüle

LG'nin 24UD58 4K monitörü, inanılmaz düzeyde ayrıntı ve netlik sunan bir IPS panele sahiptir. 60 Hz yenileme hızı ve AMD'nin FreeSync teknolojisi ile birleştiğinde oyunlar her zamankinden daha iyi görünecek ve hissedilecek. 'Yalnızca 60Hz?' diye düşünüyor olabilirsiniz, ancak çoğu için bu, 4K oyun için fazlasıyla yeterli olacaktır.


Şu anda 60Hz'den daha yüksek bir kare hızında çalışmak, çoğumuzun muhtemelen henüz karşılayamayacağı (veya CPU ve GPU kıtlığı nedeniyle yükseltme yapamayacağımız) çok pahalı bir kurulum gerektiriyor. Sık sık oyun oynuyorsanız ancak serbest bırakılan 144Hz kurulumuna ihtiyacınız yoksa, LG'nin 4K FreeSync oyun monitörü, mevcut kurulumunuzu biraz daha hızlı yanıt ve netlik için yükseltmek için mükemmel bir çözümdür.

  • En iyi 4K monitörler
  • En iyi oyun klavyeleri

UHD 4K çözünürlükleri destekleyen oyuncular, ayarları biraz yükseltebilir ve 4K çözünürlükleri destekleyecek kuruluma sahip olmanız koşuluyla kristal netliğinde yüksek çözünürlüklü oyun oynamanın keyfini çıkarabilir. Son 3 yıl içinde piyasaya sürülen çoğu GPU iyi olsa da, kurulumunuzun bu çözünürlükten yararlanabileceğinden emin olmak isteyeceksiniz.


AMD'nin en yeni GPU'larının tümü FreeSync'i destekler, bu nedenle AMD kullanıyorsanız bu kötü çocuk onlarla mükemmel bir şekilde eşleşecektir. FreeSync, standart V-Sync ayarlarına harika bir alternatif sunarak, hangi kare hızını çalıştırıyor olursanız olun sorunsuz oyun sağlamak için monitörün kare sürelerini ve kare hızlarını dinamik olarak ayarlamasına olanak tanır.

Bu fırsat, fiyat için mükemmel bir değer ve oyunculara bankayı bozmadan 4K'ya adım atma şansı sunuyor. Karşılaştırılabilir bir kurulum için birçok alternatif size yaklaşık 400 dolara mal olacak, bu yüzden bu anlaşma bitmeden atlayın.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Seçili Corsair oyun koltuklarında 100$'a varan indirim
  • Samsung'un RU8000 65 '4K Smart TV'sinde 600 $ indirim

Editörün Önerileri

Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın!