Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz 4K TV anlaşması: 55 inç Hisense 4K TV'yi sadece 379 £ 'a alın -% 30 tasarruf edin!

Ucuz 4K TV anlaşması: 55 inç Hisense 4K TV'yi sadece 379 £ 'a alın -% 30 tasarruf edin!

Size büyük bir ekran ve büyük özellikler sunan ucuz bir 4K TV anlaşması arıyorsunuz,vebüyük tasarruflarla mı geliyor? AO.com, bu mükemmel 55 inç Hisense TV'de% 30 indirim yaparak fiyatı sadece 379 £ 'a düşürdü!

Bu 170 sterlinlik bir tasarruf, ancak bu TV kesinlikle indirimli bir fiyat hissetmiyor. 55 inçlik büyük bir 4K ekranınız var, daha canlı renkler ve kontrast için birinci sınıf Dolby Vision HDR'ye sahipsiniz, üzerinde her şeyin harika görünmesini sağlamak için harika yükseltme ve hareket işleme özelliğiniz var ve çok çeşitli akıllı TV akış seçenekleri ve kaçırdığınız TV'leri kolayca yakalamak için Freeview Play.

Aileyi rahatsız etmekten kaçınmak için kulaklıkla dinleyebilmeniz için Bluetooth desteği ve TV standınızın güzel ve temiz görünmesi için bir kablo yönetim sistemi dahil olmak üzere çok kullanışlı bazı ekstralara sahiptir.

• Daha fazlasıen iyi TV fırsatları


Hisense H55B7500UK 55 inç 4K TV |549 £|Şimdi AO.com'da 379 £
Bu 55 inç TV, her şeyin daha gerçekçi ve canlı görünmesini sağlamak için Dolby Vision HDR desteğine sahip parlak, ayrıntılı bir 4K ekrana sahiptir. Akıllı özelliklerle de doludur ve izlemek istediğiniz her şeyi bulup yayınlamayı kolaylaştırır. Hisense TV'lerin görüntü kalitesi, fiyatlarından beklediğinizin çok ötesindedir - renkler doğru, arka aydınlatma tek tiptir, yükseltmedeki detaylar gerçekten etkileyici - ve bu tam fiyata! Bu kadar indirimle, bu harika ve ucuz bir TV yükseltmesidir.


Rekabeti bu fiyat noktasında görmek istiyorsanız, rehberimize göz atın. best-tv-2020-worlds-best-4k-under-500. Hisense'den daha fazlası var, ayrıca Panasonic ve Samsung gibi büyük isimlerden bazı setler var. Yine de, özellikle 55 inçlik bir TV arıyorsanız, görüntü kalitesini ve fiyatını bu fırsattan daha iyi dengeleyen bir şey bulamazsınız!