Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • LG akıllı TV teknolojisi sayesinde ucuz 4K TV'lerin kullanımı çok daha güzel olacak

LG akıllı TV teknolojisi sayesinde ucuz 4K TV'lerin kullanımı çok daha güzel olacak

LG'nin TV'leri listemizde üst sıralarda yer alıyor.en iyi televizyonlarsadece mükemmel donanımları için değil, aynı zamanda mükemmel akıllı TV yazılımı webOS için de. LG'nin bu kadar çok üst düzey ve orta sınıf TV üretmesi şaşırtıcı değil, ancak webOS ilk kez daha bütçe odaklı setler de dahil olmak üzere LG olmayan cihazlara gidiyor. tarafından bildirildiği gibiDüz PanellerHD, yazılımın lisanslı olduğu ilk firmalar Konka ve Blaupunkt'tur.


Özellik açısından, her şeyin LG TV sürümüyle aynı kalacağı belli değil, ancak bu, ucuz bir 4K TV'de bir akış hizmeti aramak ve uzaktan kumandayı hayal kırıklığına uğratmak istememek için harika bir haber. Bu, genellikle akıllı olduğu iddia edilen bir TV gerçekten özellikle akıllı hissetmediğinde, aksi takdirde sağlam donanımı hayal kırıklığına uğratır - gerçekten de yeni modeller listelerimize meydan okumak için açabilir.1000 doların altındaki en iyi TV'ler,1000 £ altındaki en iyi TV'ler, ve best-tv-2020-worlds-best-4k-under-500.

Android TV bile, bir dizi özellik için mükemmel olsa da, gezinmek için hantal gelebilir, bu nedenle diğer üreticilerin webOS kirazından bir ısırık alabilmesi iyi bir şey olabilir. Ucuz TV'lerde iyi akıllı platformlar söz konusu olduğunda en büyük aykırılık Roku TV'dir – Platin Ödülümüzü Birleşik Krallık'a verdik50 inç Hisense Roku TV. Ancak Roku TV henüz yaygın değil ve bir alternatif görmek harika.

  • Samsung Galaxy Note 20 FE, beklediğimiz ucuz Note 21 alternatifi
  • Bu yeni iPhone Podcasts uygulaması özelliği, evde kalma can sıkıntısını yenmeye yardımcı olacak
  • Samsung Neo QLED TV'ler tanıtıldı: yeni nesil Quantum Mini-LED teknolojisi oyunu 4K ve 8K olarak değiştiriyor

WebOS'un bu yıl Konka ve Blaupunkt'ta yayıldığını görmeye başlayacağız. Konka'nın ABD'deki U4 LCD serisi ve U2 serisi, diğer ekranları hala Android TV kullanırken webOS'a sahip olacak. Bu arada Blaupunkt, şu anda Android TV 9.0 çalıştıran BP serisinde geçen yılki webOS 5.0'dan en iyi şekilde yararlanacak.

En iyi ses çubukları


Bu sırada,webOS 6.0tamamen yeniden tasarlanmış bir yerleşim düzenine sahip yeni LG TV'ler için duyuruldu. Geçen hafta CES'te tanıtılan webOS 6.0, önceki sürümlere göre daha geleneksel bir döşeme tasarımına sahip. Bu güncelleme, en çok kullanılan uygulamalarımıza daha da hızlı erişim sağlamayı vaat ediyor ve ilk olarak şu tarihte başlayacak:LG'nin 2021'deki yeni Mini LED TV'leri. LG'nin Magic Remote dediği şey artık Netflix, Prime Video ve Disney+ için özel düğmelerle standart olarak gelecek.

Yeni webOS ayrıca hem Google'ın Asistanı hem de Amazon'un uzaktan kumandasında özel düğmeleri olan Alexa için yerel desteğe sahip olacak. LG, canlı TV seçeneklerine sahip özelleştirilmiş bir Sonraki Seçimler bölümü ile işletim sisteminin beğenilerimizi ve beğenmediklerimizi öğreneceğini bile vaat ediyor. Ne yazık ki, tüm bunları mevcut LG TV'nizde istiyorsanız, LG daha önce bu tarz bir işletim sistemi güncellemesi sunmadığından şansınız kalmaz.


Yeni bir TV arıyorsanız ve en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, sürekli güncellenen sayfamıza göz atın.en iyi televizyon fırsatları.