Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Adobe Creative Cloud fırsatı: Fotoğraf Planı aylık abonelikte% 16 tasarruf edin

Ucuz Adobe Creative Cloud fırsatı: Fotoğraf Planı aylık abonelikte% 16 tasarruf edin

Şu anda (ama uzun sürmez!) Adobe, popüler Creative Cloud yazılım aboneliği için büyük bir teklif sunuyor.


Bu Adobe Creative Cloud anlaşması, Creative Cloud Photography Planı (20 GB) abonelik planının fiyatını görüyor tracker.tradedoubler.com/click en son Adobe satışında. Bu, cömert bir Adobe fotoğrafçılık uygulamaları paketinde% 16 oranında kullanışlı bir tasarruf sağlar.Photoshop Lightroom, dır-dir,Lightroomve…PhotoshopiPad ve masaüstünde. Evet, hala Creative Suite'in eski bir sürümünü kullanan herhangi bir reklam öğesi için Adobe, Photoshop'u birleştirdi (en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları) ve Lightroom - ki bu yeterince mantıklı - ama aynı zamanda orijinal, klasik, ayrı formlarında da mevcut tutuyor.

Ayrıca sosyal grafikler, videolar ve web sayfaları oluşturmak için Adobe Spark'a sahip oluyorsunuz; web sitesi oluşturucu Adobe Portfolio ve 20 GB bulut depolama alanı - yaklaşık 4.000 yüksek çözünürlüklü JPEG için yeterli.

Bu Adobe Creative Cloud anlaşması 27 Şubat, 23:00 GMT'de sona eriyor, bu nedenle önümüzdeki 12 aylık hizmet aboneliğiniz için kilitlenen bu büyük indirimin kilidini açmak için fazla zamanınız yok.

tracker.tradedoubler.com/click

tracker.tradedoubler.com/clickAdobe'nin Photoshop, Lightroom, Photoshop Lightroom, Spark ve Portfolio gibi fotoğraf düzenleme uygulamaları paketine yıllık abonelikte% 16 tasarruf edin. İndirim, bunu kendi başına Photoshop Lightroom'a abone olmaktan daha ucuz hale getirir.
Anlaşma 27 Şubat 2020'de sona eriyor. tracker.tradedoubler.com/click


Fotoğraf Planında neler var?

Adobe Photoshop Lightroomtam çözünürlüklü fotoğraflarınızı her yerde kolayca düzenlemenize, organize etmenize, depolamanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan yeni bir Adobe uygulamasıdır. Windows 10 veya üstü veya MacOS 10.11 veya üstü ile uyumludur.

Lightroom KlasikFotoğraflarınızı düzenlemek ve organize etmek için masaüstü odaklı uygulama.


Adobe Photoshop masaüstü içinFotoğraflarınızı dönüştürmek için gelişmiş düzenleme ve birleştirme özelliklerine sahip görüntüleme uygulaması.

İPad için PhotoshopİPad'inizde güzel görüntüler, grafikler ve sanat eserleri düzenleyin, birleştirin ve oluşturun.


Ayrıca şunlar dahildir: Spark, Portfolio ve 20 GB bulut depolama alanı.

Günümüzün en iyi Adobe Creative Cloud fırsatları Adobe tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/click-de tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/click-de tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/click tracker.tradedoubler.com/click-de tracker.tradedoubler.com/click