Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • İndirimdeki ucuz Airpod'lar, akıllı telefon aksesuar fırsatları ve daha fazlası Verizon'da

İndirimdeki ucuz Airpod'lar, akıllı telefon aksesuar fırsatları ve daha fazlası Verizon'da

Nisan ayı boyunca Verizon, tutumlu alışveriş yapanlara büyük para kazandırabilecek aksesuarlar üzerinde bir dizi anlaşma yürütüyor. Ay boyunca çeşitli indirimler ve teklifler sunan Verizon'un fırsatları, sahip olunması gereken telefon kılıfları, şarj cihazları ve daha pek çok konuda en iyilerden bazıları.

Bazı fırsatlar, Verizon'un 219,99 $ karşılığında satışa sunulan Airpods Pro kulaklıklar üzerindeki anlaşması gibi sabit bir indirim sunuyor - Apple'ın kablosuz harikalarından 30 $ alan bir fiyat düşüşü. Ancak diğerleri, ne kadar çok satın alırsanız o kadar büyük tasarruf sağlar. Alışveriş yapanlar aksesuarlarda %40'a varan indirim ve hatta Belkin güç bankasında %50'ye varan indirim elde edebilir.

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca devam eden çok sayıda teklifle Nisan, akıllı telefon aksesuar tasarrufu ayıdır. Şu anda geçerli olan en iyi Verizon fırsatlarından bazıları aşağıda bulunabilir, ancak bugün mevcut tüm teklifleri görmek için Verizon mağazasına gidin.

Bugünün en iyi Verizon fırsatları

  • Üç aksesuarda %30, dört aksesuarda %35, beş ve üzeri aksesuarda %40 indirim!
  • Belkin BOOST UP CHARGE Power Bank'ta %50 indirim
  • Apple Airpods Pro kablosuz kulaklıklarda 30 $ indirim
  • Apple Airpods 2. Nesil kablosuz kulaklıklarda 25 $ indirim

Elbette, Apple Airpods ve Airpods Pro kulaklıklarda her türlü tasarruf her zaman memnuniyetle karşılanır. Bunlar, bu kulaklıkların gördüğü en büyük indirimler olmasa da, muhtemelen bazılarının ne olduğu konusunda sağlam bir fiyat düşüşü.en iyi gerçek kablosuz kulaklıklarŞimdiye kadar yapılmış.


Buradaki diğer önemli Verizon anlaşması, Belkin'in BOOST UP CHARGE güç bankasındaki %50 indirimdir. Hareket halindeki herkes için hayat kurtarıcı bir mobil güç bankasına sahip olmak, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda teknolojinizin şarj olmasını sağlar. Fiyat ve indirim için, bir göz atmaya ve bu yedek şarj cihazlarından birini ucuza almaya değer.

Bugünün en iyi Apple AirPods Pro fırsatları6359 Walmart müşteri yorumları☆☆☆☆☆ İndirimli FiyatYeni Apple AirPods PRO gibi... Walmart $ 249,99 169,99 $ Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Amazon Prime $249 $189,99 Teklifi Görüntüle İndirimli FiyatApple AirPods Pro Walmart $ 249,99 189,99 $ Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat AirPods Pro + ve Kablosuz... Zavvi 307,99 $269.99 Fiyatı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.