Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Apple Watch fırsatı: Amazon'daki Apple Watch Series 6'da 25 $ tasarruf edin

Ucuz Apple Watch fırsatı: Amazon'daki Apple Watch Series 6'da 25 $ tasarruf edin

Hala bir Apple Watch Series 6'ya yükseltme yapmayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı. Artık amiral gemisi Apple Watch'u Amazon'dan sadece 374 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu, liste fiyatından 25$'lık bir tasarruf demektir.


374 dolardan başlayan fiyatlarla, Amazon'un Apple Watch Series 6 fırsatlarından birini sunuyoren iyi elma izleAkıllı saatler çok cazip bir fiyatla piyasaya sürülecek.

Apple Watch Series 6 şimdi 374 dolar – bu 25 dolarlık bir tasarruf
Apple'ın amiral gemisi akıllı saatini şimdi Amazon'da satışa çıkarın. 374 $ 'dan başlayan Amazon, çeşitli renklerde hem GPS hem de GPS + Hücresel sürümler sunuyor.Fırsatı Görüntüle

Eylül 2020'de piyasaya sürülen Series 6, Apple Watch serisinin mevcut amiral gemisidir. Her zaman açık retina ekran, çok çeşitli sağlık sensörleri ve mükemmel bir uygulama yelpazesi sunar.


Apple Watch Series 6, hem 40 mm hem de 44 mm kasa boyutlarında, hem GPS hem de GPS + Cellular versiyonlarında ve alüminyum, paslanmaz çelik ve titanyum kasa seçenekleriyle gelir. Ayrıca ruh halinize ve tarzınıza uygun çok çeşitli bant renkleri ve stilleri mevcuttur.

Amazon'un satışı bir dizi renk içeriyor ve fırsatlar, Apple Watch Series 6'yı bugüne kadar gördüğümüz en düşük fiyat olan 374 dolardan başlıyor. Apple Watch Series 6 GPS + Cellular modelini de alabilirsiniz.459 dolara satışta.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: