Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Asus Chromebook Flip dizüstü bilgisayar anlaşması AO.com banka tatil satışında düştü

Ucuz Asus Chromebook Flip dizüstü bilgisayar anlaşması AO.com banka tatil satışında düştü

Pingtwitter sürekli olarak gözden geçirmekte ve derecelendirmektedir.en iyi Chromebook'largerçekten güçlü taşınabilir dizüstü bilgisayar deneyimi sunduklarını düşündüğümüz gibi.


Bu nedenle, bu Asus Chromebook Flip C433TA fırsatının AO.com'da tatil indiriminde düştüğünü gördüğümüzde başımız döndü. Teklif, fiyatının 399 £ 'a düştüğünü gören Chromebook Flip'in maliyetinde 100 £ kesinti görüyor.

Chromebook Flip'in bu kadar iyi yanı, 360 derece 14 inç dönen dokunmatik ekrana sahip olmasıdır. Bu, dizüstü bilgisayarın dizüstü bilgisayar olarak kullanılabileceği anlamına gelir.vebir tablet tahtası, yani tek bir üründe gerçekten çok cihazlı işlevsellik elde ettiğiniz anlamına gelir.

Bilgisayarlarının çoğunu çevrimiçi olarak, Google'ın GMAIL ve GDOCS gibi G-Suite uygulamalarını kullanarak yapanlar için bu, hafif ve çok yönlü bir sisteme ihtiyaç duyan öğrenciler ve çalışan profesyonellerin yanı sıra harika bir dizüstü bilgisayar uyumu olacaktır.

Bu Asus Chromebook Flip anlaşmasının tüm ayrıntıları aşağıda görüntülenebilir:


Yıldız Fırsatı

Asus Chromebook Çevirme C433TA |Önceki: 499 £ | Şimdi: £399 | Tasarruf: £100
Asus Chromebook Flip, bugün piyasadaki en iyi Chromebook'lardan biridir, bu yüzden AO.com'daki bu ucuz dizüstü bilgisayar anlaşması çok hoş karşılandı. Anlaşma, Flip'in fiyatından 100 sterlin indirerek, 499 sterlinden 399 sterline indirdi. Flip'in 360 derece dönebilen dokunmatik ekranı, sistemin hem dizüstü bilgisayar hem de dokunmatik ekran tahtası olarak kullanılmasına izin veren yıldız özelliğidir.


Pingtwitter'ün Chromebook'larla ilgili gerçekten sevdiği diğer bir şey ise, iyi pil ömrü sunması ve bu da hareket halindeyken tüm gün boyunca uzun süreli kullanımı kolaylaştırmasıdır. Bu model, yeniden şarj edilmeden 10 saat kesintisiz çalışabilir.

Bu Chromebook ayrıca bir Intel Core m3 işlemci, 64 GB depolama alanı ve 4 GB RAM ile birlikte gelir. Ayrıca yerleşik mikrofon ve web kamerası sayesinde çevrimiçi toplantılar ve görüntülü sohbetler için de güvence altındasınız.


Ayrıca bir microSD kart yuvası, kulaklık yuvası ve dahili Bluetooth çipi vardır, böylece kablosuz çevre birimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Genel olarak, bu para için çok fazla dizüstü bilgisayar ve AO.com'dan çok şey var.

Yine de harcayacak biraz daha paran var mı? O halde, bugünün en iyi fiyatlarının doğrudan aşağıda gösterildiği Asus Chromebook Flip C436'yı neden düşünmüyorsunuz?

Bugünün en iyi Asus Chromebook Flip C436 fırsatlarıAsus Flip C436FA Çekirdek... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan 656,97 £ Fırsatı GörüntüleAsus Flip C436FA Core... Amazon Prime £699 Anlaşmayı Görüntüle ASUS Chromebook Flip C436 Currys PC World £699 Anlaşmayı GörüntüleAsus Flip C436FA E10240 Çekirdek... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan £ 899,98 Fırsatı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz