Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz ASUS Chromebook Best Buy'da satışta: ASUS 14' 2'si 1 arada bilgisayarda 100 $ tasarruf edin

Ucuz ASUS Chromebook Best Buy'da satışta: ASUS 14' 2'si 1 arada bilgisayarda 100 $ tasarruf edin

Best Buy, ASUS 2'si 1 Arada Chromebook'ta mükemmel bir fırsat sunuyor ve zaten bütçe dostu 2'si 1 arada üründen 100 $ indirim alıyor ve fiyatı 500 $'ın altına düşürüyor.Sadece 429$'a satışta, Best Buy'ın teklifi, bir süre içinde taşınabilir dizüstü bilgisayarda en iyi fiyatı sunuyor.


Sağlam bir kişisel dizüstü bilgisayar, ASUS 2'si 1 arada dokunmatik ekran Chromebook bu fiyata mutlak bir hırsızlık. Harika bir ev makinesi olan bu Chromebook, web'de gezinme, akış, ailenizle bağlantı kurma için mükemmeldir, adını siz koyun.

ASUS 2'si 1 Arada 14' Dokunmatik Ekran Chromebook

Şimdi: 429$ | Şuydu: 529$ | Tasarruf: 100$ (18%)
2'si 1 arada Chromebook'ta mükemmel bir fırsat, sağlam bir 2'si 1 arada dokunmatik ekranlı ev dizüstü bilgisayarında kaybolmadan önce 100 $ tasarruf edin. Basit, hafif ve uygun fiyatlı bu, 500 doların altında sağlam bir dizüstü bilgisayar almak için harika bir fırsat.Fırsatı Görüntüle

Ayrıca Lenovo Chromebook'larda da bazı harika teklifler var. AMD tabanlı Chromebook'ları329 dolara satılıyor, kaputun altında bir AMD A6 ile sağlam bir performans sergiliyor. Akış ve web'de gezinme için harika bir kişisel ev dizüstü bilgisayarı görevi görür.


  • best-laptop-2020-best-laptops-available-nows-under-500

Şu anda satışta sağlam bir Chromebook seçimi var, bu nedenle Best Buy'ın satışının ne tür indirimler içerdiğini görmek için gidin. Bu ASUS, bugün en iyi fırsatlardan biri, ancak Chromebook'larda ve dizüstü bilgisayarlarda Lenovo, ASUS, HP ve diğer en iyi markalardan 500 doların altında biraz tasarruf edebilirsiniz.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: