Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz BenQ 4K oyun monitörü fırsatı: 32' FreeSync oyun monitöründe %10 indirim

Ucuz BenQ 4K oyun monitörü fırsatı: 32' FreeSync oyun monitöründe %10 indirim

Newegg, sınırlı bir süre için 50 $ indirim sağlayan bir BenQ 4K oyun monitöründe çok şey var.449,99 dolara satışta, bu 4K monitör, FreeSync uyumluluğuna ve ultra hızlı 4 ms tepki süresine sahiptir.


Bazılarını sunanen iyi oyun monitörleriYüksek performanslı oyun için BenQ 4K oyun monitörleri, ultra akıcı bir oyun deneyimi sunmak için en yeni FreeSync uyarlanabilir V-Sync teknolojisine sahiptir.

BenQ EW3270U 32' 4K FreeSync Oyuncu Monitörü

Şimdi: 449,99 $ | Şuydu: 499,99 $ | Tasarruf: 50$ (%10)
AMD'nin FreeSync uyarlanabilir V-Sync uyumluluğuna sahip bu 4K oyun monitörü, 4 ms tepki süreleri ve yırtılmasız görsellerle ultra akıcı bir oyun deneyimi sunar. Şimdi 50 $ indirim, bu, yükseltmek isteyenler için bir oyun monitöründe sağlam bir anlaşma.Fırsatı Görüntüle

BenQ monitörleri, şu anda alabileceğiniz en iyilerden bazılarıdır ve oyun oynamanızı bir sonraki seviyeye taşımak için sahip olunması gereken özellikler sunar. AMD FreeSync uyumluluğu, ultra hızlı 4 ms tepki süresi ve tam 4K UHD çözünürlük desteği, mümkün olan en iyi görselleri ve oynanışı elde etmenizi sağlar.


EW3270U 4K oyun monitörü ayrıca daha derin, daha zengin siyahlar ve daha canlı renkler için HDR desteğine sahiptir. 1440p'nin altındaki herhangi bir şeyde oyun oynuyorsanız, bu monitör görsel ve tepkisellikte büyük bir gelişme olacaktır. Fiyatına göre bunlardan birien iyi 4K monitörlerel atabilirsin.

Fiyat için, bu anlaşma harika bir fiyata sağlam bir ekran sunuyor. 4K oyun monitörleri hala daha pahalı, ancak BenQ'nun 32' ekranındaki bu anlaşma 4K'ya dalmayı biraz daha kolaylaştırıyor. Yine de FreeSync uyarlanabilir V-Sync teknolojisinden yararlanmak için en yeni AMD GPU'lardan birini çalıştırdığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.


Daha fazla oyun monitörü fırsatı Dell S2421Hgf 23,8 İnç... çok.co.uk £179 Teklifi Görüntüle Dell S2421HGF 24 İnç Full HD... Amazon Prime £179 Teklifi Görüntüle İndirimli FiyatDell 24 Oyun Monitörü:... Dell Tüketici İngiltere £ 256,50 £ 199,99 Fırsatı GörüntüleAOC C27G2U/BK 27' Full HD VA... Novatech Ltd £209,95 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın!