Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'da ucuz Chortau araç içi kamera fırsatı: Tam bir araç içi kamera setinde %50 indirim

Amazon'da ucuz Chortau araç içi kamera fırsatı: Tam bir araç içi kamera setinde %50 indirim

Amazon'un Chortau'nun ön ve arka çizgi kamera kitindeki yarı indirimli anlaşması hala güçlü, eksiksiz bir araç kamerası kurulumunda tam %50 indirim sunuyor. Sadece 50$'a satışta olan bu fırsat, bugün herhangi bir araba için olmazsa olmaz bir güvenlik özelliği için harika bir fiyat sunuyor.


Chortau, satın alınabilirlik ve değer arasında büyük bir denge sunar ve bazılarını üretir.en iyi araç kamerasıbir bütçeyle alışveriş yapanlar için. Bu anlaşma, zaten cazip olan bir teklifi %50'lik tam fiyat indirimi sayesinde daha da çekici hale getiriyor.

CHORTAU Full HD Ön ve Arka Dash Kamera Kiti

Şimdi: 49,99$ | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 50$ (%50)
Amazon'da mutlaka görülmesi gereken bu fırsatla eksiksiz bir Full HD araç kamerası kurulumunu ucuza alın. Şimdi sınırlı bir süre için %50 indirimli, sürücüler önlerini (ve arkalarını) 1080p video ile kapatabilirler. Bu fiyata, bir araç kamerası alma konusunda ciddiyseniz, bu bir zorunluluktur. Fırsatı Görüntüle

  • Amazon'da araç içi kameralarla ilgili tüm fırsatları satın alın

Bu anlaşma sayesinde şu anda Amazon'un en çok satanı olarak gösterilen CHORTAU'nun Full HD ön ve arka araç kamerası kiti, bir sisteme ihtiyaç duyanlar için hiç de akıllıca değil.


170 derecelik görüntüleme açısı ve 1080p kayıt özelliğiyle sürücüler, bir şeyler ters gittiğinde kendilerini korumalarını sağlayabilir. Bu eksiksiz kit, bir ön kameranın yanı sıra bir arka kamera ile birlikte gelir ve aracınızdan uzaktayken herhangi bir sorunu yakalamak için gece görüş özelliklerinin yanı sıra Park Moduna sahiptir.

Ne ödediğiniz için, bu ucuz araç kamerası kurulumu, herhangi bir araç için bir zorunluluktur. Yatırımınızı korur, bir kaza veya çarpışma durumunda sizi korur ve standart alarm sistemlerinin sağlayamadığı bir güvenlik katmanı ekler.


Kamera kiti, yalnızca bir kaza durumunda kayıt yaparken 7/24 izleme sağlar ve gerçekte oluşmadan önceki birkaç dakikalık görüntüyü kaydeder. Bu, standart bir SD'ye (değil maalesef kite dahil) herhangi bir kaydı saklamak için.

Yeni araç kameranızla hangi SD kartı almanız gerektiğinden emin değilseniz, şu adrese gidin:en iyi SD kartlarbiraz içgörü için rehber.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın!


Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü indirimleri ve fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.