Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Chromebook fırsatları: Samsung'un Chromebook 4 dizüstü bilgisayarı 200 dolara satılıyor

Ucuz Chromebook fırsatları: Samsung'un Chromebook 4 dizüstü bilgisayarı 200 dolara satılıyor

Samsung'un Chromebook 4 11.6' dizüstü bilgisayarını almak için bugün Walmart'a gidinsadece 199,99 dolara satışta– şimdi standart 299,99 $ fiyat etiketinden 30 $ indirim.


Kişisel kullanım ve okul yılına başlayan öğrenciler için mükemmel bir Chromebook olan Samsung'un Chromebook 4'ü inanılmaz uygun fiyata çok yönlü bir dizüstü bilgisayar sunuyor. Şimdi 30$ indirimle, yılın en iyi fiyatına ve fiyatına göre mükemmel bir değere sahip.

Samsung Chromebook 4 11,6' Dizüstü Bilgisayar

Şimdi: $199,99 | Oldu: $229.99 | Tasarruf: 30 $
Intel Celeron N4000 ile güçlendirilmiş ve 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla eşleştirilmiş Samsung Chromebook 4, Chromebook dünyasına harika bir giriş noktası sunuyor. Şimdi sadece 199,99 $ karşılığında satışta (sepette indirim uygulandı), bir tane almak için daha iyi bir zaman yok.Fırsatı Görüntüle

Bazılarını sunanen iyi Chromebook'laretrafında, Samsung, Chromebook serisi ile tüm cephelerde sunar. Bir Samsung ürününden bekleyeceğiniz kalitede üretilen Chromebook 4, kendilerine yeni bir dizüstü bilgisayar almak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor.


Bir Intel Celeron N4000, bu çok yönlü makineye güç vererek akış, web'de gezinme, görüntülü sohbetler ve daha fazlası gibi temel işlevlerde sorunsuz performans sağlar. 4 GB RAM ve 32 GB yerleşik bellekle bir araya gelen Chromebook 4, kişisel kullanım ve öğrenciler için mükemmeldir.

Bir Chromebook alan herkese her zaman bir tür harici depolama birimi almasını öneririz. Pingtwitter'ün en iyi harici sabit diskler kılavuzunda harika bilgiler edinebilir ve hemen hemen her satıcıda harici SSD'ler ve sabit diskler için birçok fırsat bulabilirsiniz.


Chromebook'ların daha fazla kaynak yoğun işlemler için tasarlanmadığını da belirtmek önemlidir. Chromebook 4'ün özellikleri kaputun altında sağlam olsa da, Chromebook'lar web'de gezinme veya akış gibi temel kullanım için en uygun olanıdır. Daha fazla kaynak yoğun görevler için kılavuzumuza göz atın.en iyi dizüstü bilgisayarlarveyaen iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları.

Bugün En İyi Chromebook Fırsatları wasPricePromo Acer Chromebook Spin 311... Amazon amazonPrimeFlag £ 279,99 £225,62 Teklifi Görüntüle wasPricePromo Acer Chromebook Spin 311... very.co.uk £269 £229 Teklifi GörüntüleAcer Spin 311 Chromebook... John Lewis 229,99 £ Fırsatı GörüntüleAcer Chromebook Spin 311... Acer UK £299.99 Fırsat incelemesini görüntüleYükDaha FazlaGösterDaha fazla hawkFooterAçıklama

Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın!