Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart'ta indirimli ucuz Chromebook: Samsung Chromebook 4 dizüstü bilgisayarda %30 indirim

Walmart'ta indirimli ucuz Chromebook: Samsung Chromebook 4 dizüstü bilgisayarda %30 indirim

Walmart, Samsung'un en iyi Chromebook'unu şimdiye kadarki en ucuz fiyata satışa sunuyor ve sınırlı bir süre için bu birinci sınıf hafif dizüstü bilgisayarda %30 indirim sağlıyor.159.99 dolara satışta, Walmart'ın teklifi, bugünün en ucuz Chromebook fırsatlarından biridir.


Chromebook'lar kişisel veya ev dizüstü bilgisayarları olarak mükemmel olsa da, yeni bir dizüstü bilgisayara ucuz bir alternatife ihtiyaç duyan öğrenciler bu teklife bir göz atmalıdır. Samsung'un Chromebook 4'ü, şu ana kadar yılın en uygun fiyatına sahip inanılmaz derecede çok yönlü bir dizüstü bilgisayardır.

Samsung Chromebook 4 11,6' Dizüstü Bilgisayar

Şimdi: $159,99 | Oldu: $229.99 | Tasarruf: 70$ (%30)
Intel Celeron N4000 ile güçlendirilmiş ve 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla eşleştirilmiş Samsung Chromebook 4, Chromebook dünyasına harika bir giriş noktası sunuyor. Şimdi sadece 159,99 dolara satışta, bir tane almak için daha iyi bir zaman yok.Fırsatı Görüntüle

Kolayca birien iyi Chromebook'larSamsung'dan Chromebook 4, kaputun altında bir Intel Celeron N4000 işlemciye sahip. Bu çok yönlü makine, akış, web'de gezinme, görüntülü sohbetler ve hatta okul çalışmaları dahil olmak üzere temel kullanım için idealdir.


4 GB RAM ve 32 GB yerleşik bellekle bir araya gelen Chromebook 4, günlük kullanım için bol miktarda güç sunar. Kompakt ve hafif tasarımı, onu aynı zamanda mükemmel bir seyahat arkadaşı yapar.

Bununla birlikte, Chromebook fırsatları söz konusu olduğunda, bir tür harici depolama almak her zaman iyi bir fikirdir. Pingtwitter'ün rehberinde harika bilgiler edinebilirsiniz.en iyi harici sabit diskler.


Chromebook'ların daha fazla kaynak yoğun işlemler için tasarlanmadığını da belirtmek önemlidir. Chromebook'lar en çok web'de gezinme, akış, görüntülü sohbet ve benzeri gibi temel kullanım için uygundur.

Daha fazla kaynak yoğun görevler için kılavuzumuza göz atın.en iyi dizüstü bilgisayarlarveyaen iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları.


Bugünün En İyi Chromebook Fırsatları İndirimli Fiyat HP - 14' Chromebook - Intel... Best Buy $279 $159 Fırsatı Görüntüle İndirimli FiyatAcer Spin 311 11.6'... Walmart 279 $ 179 $ Fırsatı GörüntüleAcer Chromebook Spin 311... Amazon $205,99 Teklifi Görüntüle Tavsiye Edilen Satıcı HP Chromebook - 14a-na0010nr HP (US) $229.99 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En İyi Fiyatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


İki aydan kısa bir süre kala,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.