Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'da satışa sunulan ucuz Corsair oyun koltukları: belirli modellerde 100 dolara kadar tasarruf edin

Amazon'da satışa sunulan ucuz Corsair oyun koltukları: belirli modellerde 100 dolara kadar tasarruf edin

Amazon, belirli WWT1 Race ve WWT2 Road Warrior oyun koltuklarında 100 $'a varan indirimler sunan, sınırlı bir süre için ucuz Corsair oyun koltuklarına sahiptir.

Bazıları arasındaen iyi oyun koltuklarıCorsair WW T1 Race ve WW T2 Rod Warrior oyun koltukları, uzun süreli oyun oturumları sırasında uygun duruşu desteklerken maksimum konfor için tasarlanmıştır.

Corsair WW T1 Yarış Oyuncu Koltuğu (Siyah/Kırmızı)

Şimdi: $249.99 | Oldu: $349.99 | Tasarruf: 100$ (%29)
Deri konforu ile birleşen çelik konstrüksiyon, bu sandalyeyi yükseltme ihtiyacı olanlar için mutlaka görülmesi gereken bir yer haline getiriyor. Uzun oturumlar sırasında bile rahatlık sağlarken uygun duruşu teşvik eden Corsair'in WW T1 yarış oyun koltuğu, yatar bir sırt, yüksekliği ayarlanabilir kolçak ve koltuk ve kolay hareket için naylon tekerleklere sahiptir.


  • En iyi oyun klavyeleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz, bazıları diğerlerinden daha büyük bir indirim alan iki model bulacaksınız.

249,99$'dan başlayan fiyatlarla WW T1 Race oyun koltuğu, fazla gösterişten uzak, sağlam bir oyun koltuğu isteyenlerin tercihi.


Corsair'in WW T1 Race oyun koltuğu, çelik bir çerçeveye ve rahat deri dış yüzeye sahiptir ve daha sağlam bir tasarımla birinci sınıf bir his sunar. Birden fazla yükseklik ayarıyla birleştirilmiş 4D ayarlanabilir kolçaklar, kullanıcıların daha fazla konfor için birden fazla yaslanma ayarıyla hissi özelleştirmesine olanak tanır.

  • En iyi oyun faresi

İki seçeneğin daha pahalısı olan WW T2 Road Warrior, belirli modellerde büyük indirimlerle 362.99$'dan başlıyor.


WW T2 Road Warrior konforlu oyun koltuğu, gerektiğinde ek destek ve yastık ekleyerek onu bir adım daha ileri götürür. 4D ayarlanabilir kolçaklar ve yükseklik ayarları gibi aynı özellikler WW T2'de de yer alıyor.

Bugünün en iyi Corsair T2 Road Warrior fırsatları Model Seçenekleri:2 fırsat mevcutCorsair T2 Road Warrior (Siyah) CORSAIR CF-9010007 WW T2 Road... Amazon 1.024 USD Fırsatı Görüntüle Corsair T2 Road Warrior (Siyah) CORSAIR CF-9010008 WW T2 Road... Amazon 2.966,36 USD Anlaşmayı Görüntüle 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için her gün

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Razer Kraken Tournament Edition oyun kulaklığında %40 indirim
  • Vizio'nun 5.1.2 kanal Dolby Atmos ev sineması ses çubuğu sisteminde 150 $ indirim

Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.