Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Dell XPS dizüstü bilgisayar anlaşması, XPS 13 Touch dizüstü bilgisayardan 450 $ alıyor

Ucuz Dell XPS dizüstü bilgisayar anlaşması, XPS 13 Touch dizüstü bilgisayardan 450 $ alıyor

Dell, XPS 13 Touch dizüstü bilgisayarda fiyatı sadece 899,99 $'a düşüren tatlı bir sınırlı süreli anlaşma yapıyor - standart fiyat etiketinden 450 $ gibi sağlam bir indirim.


Birinde en iyi teklifi sunanen iyi Dell dizüstü bilgisayarlarşu anda mevcut, bu ev dizüstü bilgisayarını yükseltmek veya aşağıdakilerden birini almak için mükemmel bir fırsat.en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarlarıharika bir fiyata satışta.

Dell XPS 13 Dokunmatik Dizüstü Bilgisayar

Şimdi: $899.99 | Oldu: $1,349.99 | Tasarruf: 450$ (%33)
Stoklarla sınırlıdır, Dell'in en popüler dizüstü bilgisayarını yalnızca 999,99 ABD dolarına satın alın. 512 GB SSD ve 16 GB RAM ile eşleştirilmiş 10. Nesil Intel i7 üzerinde çalışan XPS 13 bu fiyata mutlak bir hırsızlık ve bir öğrenci dizüstü bilgisayarında veya kişisel dizüstü bilgisayarda mükemmel bir fırsat. Fırsatı Görüntüle

  • Dell dizüstü bilgisayarlarda tüm fırsatları satın alın

Günümüzün en iyi dizüstü bilgisayarlarından biri olan XPS 13, hemen hemen herkes için çalışan inanılmaz derecede çok yönlü ancak güçlü bir mobil bilgisayardır. İster evden çalışın, ister hareket halindeyken çalışın, Dell'in XPS 13'ü her açıdan sağlam bir makine sunar.


10. Nesil Intel i7, çok çeşitli uygulamalarla başa çıkmak için bol miktarda güç sağlar ve daha büyük 16 GB RAM kapasitesi, hafif fotoğraf ve video düzenleme dahil olmak üzere kaynak yoğun çalışmalara olanak tanır.

  • Dell XPS 13 (2020) incelemesi

Dell'in sınırlı süreli teklifi, size harika bir fiyata sağlam bir dizüstü bilgisayar sağlayan mükemmel bir pazarlıktır. o birien iyi Dell dizüstü bilgisayar fırsatlarıHer yerde sağlam bir dizüstü bilgisayar olarak, yükseltmeye ihtiyacı olan herkes bu anlaşmaya bir göz atmak isteyecektir. 800$'a satılan standart Dell XPS 13 ile aynı zamanda dokunmatik ekranlı modelde bir süredir göreceğiniz en iyi indirim ve en düşük fiyattır.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiBaşbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.