Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Yeni başlayanlar için ucuz drone fırsatları: Blade Glimpse FPV kamera drone kitinde %53 indirim

Yeni başlayanlar için ucuz drone fırsatları: Blade Glimpse FPV kamera drone kitinde %53 indirim

Adorama, Blade Glimpse FPV kameralı drone'dan 70 doların üzerinde bir indirim alarak yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için bir drone üzerinde mükemmel bir anlaşma yapıyor.Sadece 65,99$'a satışta, bu ucuz drone fırsatı, başlangıç ​​için harika bir drone'da standart fiyat etiketinin %50'sinden fazlasını alıyor.


Bu anlaşmada 70 doların üzerinde tasarrufla, Blade Glimpse FPV drone kolayca 100 doların altındaki en iyi kameralı dronelardan biri ve yeni başlayanlar ve çocuklar için satın alınması gereken bir drone haline geliyor.

Blade Glimpse FPV HD Kamera Drone Kiti

Şimdi: $65.99 | Oldu: $139,99 | Tasarruf: 74$ (%53) | Adorama
Hem yeni başlayanlar hem de çocuklar için mükemmel ve ucuz bir drone olan Blade Glimpse FPV HD kamera drone kiti kutudan çıkmaya hazır şekilde geliyor. Pilotlar, akıllı telefonunuza bağlanan, kullanımı çok kolay bir alıcı kullanarak drone'u hızlı bir şekilde kurabilir ve dakikalar içinde kayıt yapabilir.Fırsatı Görüntüle

Biri için sağlam bir rakipen ucuz dronlarYeni başlayanlar ve çocuklar için Blade Glimpse FPV drone, hobiye uygun fiyatlı bir giriş noktasıdır.


Genellikle 139,99 ABD doları fiyatla satışa sunulan Blade Glimpse, bir HD 1280x720p kamera, 80 fit canlı kamera besleme aralığı ve bir iOS veya android akıllı telefonu bağlamak için kullanımı kolay bir alıcıya sahiptir.

  • En iyi iç mekan drone'ları

Bu, hobiye yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir ve fiyatına zaten etkileyici bir drone'u daha da ucuz bir giriş noktasında sunar. Bir drone'dan iki katı fiyata bulabileceğiniz tüm özelliklere sahip olmayabilir, ancak yeni başlıyorsanız, bunlar tamamen gerekli değildir.


Çocuklar için ucuz bir drone satın alıyorsanız, başka yere bakmayın. %62 indirimle sadece 50 dolar, bu yüzden çocuklar drone'ların onlar için olmadığına karar verirse veya hasar görürse bu konuda pişmanlık yok.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: