Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Echo fırsatları: Amazon'un Echo Show 5 Blink Mini paketinde bugün 55 $ tasarruf edin

Ucuz Echo fırsatları: Amazon'un Echo Show 5 Blink Mini paketinde bugün 55 $ tasarruf edin

Geçen yıl Kara Cuma sırasında gerçekleşen süper ucuz Echo Show fırsatlarını kaçırdıysanız, Amazon geri getiriyor.en iyi Echo Show anlaşmasısınırlı bir süre için!


Şimdi sadece 69,99 ABD doları, alışveriş yapanlar Amazon Echo Show 5 artı Blink Mini paketini %43'lük büyük bir indirimle alabilirler. Harika bir mini akıllı ev güvenlik kurulumu olan bu paket, size Amazon'un en iyi akıllı ekranlarından birini ve çok ucuza tatlı bir küçük Wi-Fi güvenlik kamerası sunar.

Amazon Echo Show 5 + Blink Mini Paketi

Şimdi: $69,99 | Oldu: 124.98$ | Tasarruf: 54,99$ (%43)
Amazon'un en iyi Echo Show anlaşması geri döndü ve her zamankinden daha iyi, Echo Show 5 artı bir Blink Mini'yi sadece 69,99 dolara sunuyor. Standart fiyattan %43 gibi büyük bir indirim, bu bir süredir bulabileceğiniz en iyi fırsat.

  • Prime üyesi değil misiniz? Buradan kaydolun!
  • Tüm Amazon cihaz fırsatlarına buradan göz atın...

Küçük bir daire veya apartman dairesi için harika bir küçük güvenlik kurulumu olan bu birleşik kurulum, ucuza basit bir Wi-Fi güvenlik sistemi sağlar.


Amazon'un Echo Show 5'i en iyisini alıyoren iyi akıllı hoparlör, Echo Dot ve daha fazla etkileşim ve kontrol için kullanışlı bir akıllı ekran ekler. Blink Mini Wi-Fi güvenlik kamerası ile birleştiğinde, siz farkına varmadan kimin kapıda olduğunu göreceksiniz.

Amazon'un Echo Show 5'in bağımsız sürümü de %33 indirimle satışta, ancak 59.99$'dan eklenen Blink Mini olmadan bu paketten yalnızca 10$ daha ucuz. Yalnızca 10 ABD doları karşılığında, paketin değeri bağımsız sürümden geniş bir farkla daha ağır basar.


En İyi Amazon Echo Show 5 Fırsatı Bugün 394 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Düşük Stok İndirimli Fiyat Echo Show 5 (1. Nesil, 2019... Amazon Prime $79,99 $44,99 Teklifi Görüntüle Amazon Echo Show 5 Smart... Monoprice.com $59.99 Görüntüle AnlaşmakAlexa ile Echo Show 5 -... Verizon Kablosuz 79,99 $ Fırsatı Görüntüle Amazon Echo Show 5 Akıllı... QVC 99 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Super Bowl 55 hemen köşede. TV'niz mümkün olan en iyi izleme deneyimine hazır mı? için rehberimize göz atınen iyi Super Bowl TV fırsatlarıKendinize büyük oyun için tam zamanında indirimde olan yepyeni bir 4K TV bulmak için!

için hazırlanmaya da başlayabilirsiniz.en iyi Başkanlar Günü satışlarıkapsamlı rehberimize giderek yılın Bu Başkan Günü'nde fırsatlar ve fırsatlar bulmak için en iyi yerlerin genişleyen bir listemiz var.


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: