Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'da ucuz Echo Show fırsatı 5: Echo Show 5 artı Blink güvenlik kamera kitinde 35 $ indirim

Amazon'da ucuz Echo Show fırsatı 5: Echo Show 5 artı Blink güvenlik kamera kitinde 35 $ indirim

Amazon, harika bir fiyata basit bir ev güvenlik kurulumu sunan Echo Show 5 plus Blink mini dış mekan kamera paketinde %25'in üzerinde indirim alıyor.


89,99 dolara satışta olan Amazon'un Echo Show 5'teki anlaşması, satışa sunulan Blink Mini kablosuz güvenlik kameralarını da içerdiği için mutlaka görülmesi gereken bir şey.en iyi güvenlik kameralarımevcut.

Amazon Echo Show 5 + Blink Mini Paketi

Şimdi: $89,99 | Oldu: 124.98$ | Tasarruf: 34,99$ (%27)
Amazon'un en iyi Echo Show anlaşması geri döndü ve her zamankinden daha iyi, Echo Show 5 artı bir Blink Mini'yi sadece 89,99 $ karşılığında sunuyor. %27'lik sağlam bir indirim, bu, Echo Show 5'teki en iyi fırsatlardan biridir.Fırsatı Görüntüle

  • Prime üyesi değil misiniz? Buradan kaydolun!
  • Tüm Amazon cihaz fırsatlarına buradan göz atın...

Amazon'un Echo Show 5'i herkesin sevdiği şeyleri alıyoren iyi akıllı hoparlörEcho Dot ve gelişmiş etkileşim ve kontrol için bir LED dokunmatik ekran ekler. Pingtwitter'lerEcho Show 5 incelemesiAmazon'un popüler akıllı ekranının bu sürümü hakkında daha fazla bilgi sunar.


Eklenen Blink Mini dış mekan güvenlik kamerası ile birlikte bu paket, evler veya ofisler için basit bir akıllı ev güvenlik kurulumu olarak harika çalışıyor. Blink, dış mekan kapsama alanında uzmanlaşmış Blink Mini ile bazı mükemmel Wi-Fi güvenlik seçenekleri sunar. Muhafazası, hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve hem gündüz hem de gece 7/24 sürekli gözetim sağlar.

Bu fiyata, bu paket paketi aynı zamandaen iyi Echo Show fırsatlarıbir süre sonra. Echo Show 5 sık sık indirime girse de, bu fırsat biraz daha nadirdir ve yalnızca büyük indirim günlerinde ortaya çıkar.Amazon Başbakan Günü.


En İyi Amazon Echo 5 Fırsatını Göster Bugün İndirimli Fiyat Amazon Echo Show 5 - Burada Kal... çok.co.uk £54,99 £44,99 Teklifi Görüntüle İndirimli Fiyat AMAZON Echo Show 5 (2019) -... Currys PC World £79,99 £44,99 Fırsatı Görüntüle İndirimli Fiyat Amazon Echo Show 5 - Konaklamada Kal... Littlewoods £69,99 £52,99 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Echo Show 5, White + Philips... Amazon Prime £104,94 £63,36 Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için her gün

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

İki aydan kısa bir süre kala,en iyi Anma Günü fırsatları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiBaşbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.