Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ucuz Echo Show fırsatları: Amazon'da Echo Show 5 Blink Mini paketinde 50 $ indirim

Ucuz Echo Show fırsatları: Amazon'da Echo Show 5 Blink Mini paketinde 50 $ indirim

Geçen yıl Kara Cuma sırasında gerçekleşen süper ucuz Echo Show fırsatlarını kaçırdıysanız, Amazon geri getiriyor.en iyi Echo Show fırsatlarısınırlı bir süre çalıştırmak için.


Şimdi sadece 69,99 ABD doları, alışveriş yapanlar Amazon Echo Show 5 artı Blink Mini paketini %39'luk sağlam bir indirimle alabilirler. Harika bir mini akıllı ev güvenlik kurulumu olan bu paket, size Amazon'un en iyi akıllı ekranlarından birini ve çok ucuza tatlı bir küçük Wi-Fi güvenlik kamerası sunar.

Amazon Echo Show 5 + Blink Mini Paketi

Şimdi: 74,99 $ | Oldu: 124.98$ | Tasarruf: 49,99$ (%39)
Amazon'un en iyi Echo Show anlaşması geri döndü ve her zamankinden daha iyi, Echo Show 5 artı bir Blink Mini'yi sadece 69,99 $ karşılığında sunuyor. Standart fiyattan %39 gibi büyük bir indirim, bu bir süredir bulabileceğiniz en iyi fırsat.

  • Prime üyesi değil misiniz? Buradan kaydolun!
  • Tüm Amazon cihaz fırsatlarına buradan göz atın...

Küçük bir daire veya apartman dairesi için harika bir küçük güvenlik kurulumu, bu birleşik kurulum, ucuza basit bir Wi-Fi güvenlik sistemi sağlar.


Amazon'un Echo Show 5'i en iyisini alıyoren iyi akıllı hoparlör, Echo Dot ve daha fazla etkileşim ve kontrol için kullanışlı bir akıllı ekran ekler. Blink Mini Wi-Fi güvenlik kamerası ile birleştiğinde, siz farkına varmadan kimin kapıda olduğunu göreceksiniz.

Amazon'un Echo Show 5'in bağımsız sürümü de %25 indirimle satışta, ancak 64,99 ABD doları, eklenen Blink Mini olmadan bu paketten yalnızca 10 ABD doları daha ucuz. Yalnızca 10 ABD doları karşılığında, paketin değeri bağımsız sürümden geniş bir farkla daha ağır basar.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: